Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що таке тредлифтинг і мезонити?

Що таке тредлифтинг і мезонити?

Додано: 09.10.14
Ні для кого не секрет, що будь-яка жінка прагне, як можна довше підтримувати молодість і красу власного тіла: красива і здорова шкіра обличчя, підтягнута фігура - заповітне бажання багатьох представниць прекрасної статі.
Проте, як би ми не старалися, з часом і віком, шкіра втрачає свою колишню пружність, контури обличчя змащуються і втрачають свою первинну форму, овал обличчя опускається, вікові зміни стають помітними з кожним днем все сильніше і сильніше.
Що таке тредлифтинг і мезонити?

Звичайно, перше, на що жінки починають звертати увагу - це різноманітні омолоджуючі косметичні засоби, але коли вони починають розуміти, що ефект зовсім не такий, який їм хотілося б побачити в дзеркалі, милі дами починають шукати інші, більш серйозні спобличчя впливу.
Звичайно, далеко не кожна жінка, як би їй не хотілося покриватися зморшками і стикатися з іншими неприємностями, погодитися піти на хірургічне втручання і пластичні операції, адже багатьом відомі їх періодично неприємні наслідки і супроводжуючі «незручності».
Але виявляється, безопераційні спобличчя вже досить давно існують, а всілякі ін'єкції типу ботекс та інші варіації вже давно відійшли на другий план.
Тепер на порядку денному - ін'єкційна методика омолодження за допомогою мезонитей, іншими словами, тредлифтинг. Для тих, хто ще поки не готовий до серйозних хірургічних втручань, така процедура стане прекрасним варіантом швидкого та дієвого омолодження.

Що таке тредлифтинг мезонитями?


Якщо не вдаватися в складні терміни і подробиці, то це така інноваційна процедура, яка здатна повернути вашу красу і молодість, при цьому не доведеться переживати розрізи, перетягування і тривалий час реабілітації.
За своїм принципом даний спосіб трохи схожий з золотими нитками, які буквально не так давно наробили багато позитивного шуму навколо себе. Але що найприємніше, мезонити - це добре вдосконалена версія, яка має безліч переваг перед своїм раннім «родичем».
Сенс всієї процедури полягає в тому, що з допомогою спеціальних, дуже тонких, голок, під верхній шар шкіри обличчя чи іншої частини тіла, вводяться розсмоктуються полидиоксановие нитки, які покриті спеціальним складом.

Процедура проводиться таким способом, що голки-провідники встановлюють нитки у вигляді своєрідного 3D каркаса, який і надає ефект моментальної підтяжки тканин.

Подробиці процедури


Тредлифтинг - нескладна і безболісна процедура, яка виконується під місцевою анестезією, яка після свого завершення, не вимагає серйозних знеболюючих засобів.

Самі по собі голки і нитки настільки тонкі в діаметрі, що практично не доставляють ніякого дискомфорту, зате ефект - вражає. На прийом до фахівця, який буде вам проводити операцію, можна йти з фотографією себе трьох або пятигодичной давнини, через півгодини терапії ви отримаєте саме таке молоде і красиве обличчя.
Для проведення операції використовують спіральні і лінійні мезонити, і довжина не перевищує 60-90 мм, а конкретний тип вибирається в залежності від області проблемної зони і її занедбаності.
Всього за одну операцію зазвичай використовують близько 20-30 ниток, які розподіляються по всій поверхні проблемної зони, точна кількість зазвичай визначається лікарем на попередній консультації.

Показання та протипоказання до тредлифтингу обличчя або тіла


Сама по собі процедура зазвичай використовуються в тих випадках, коли є бажання позбутися від межбровних і горизонтальних зморшок на лобі, від маленьких «гусячих лапок» навколо очей, по суті, тредлифтинг справляється практично з усіма поширеними видами зморшок.
Крім цього, процедура допомагає виправити опущений овал обличчя, позбавитися від глибоких носогубних складок і носослезной борозни, виправляє в'ялості шкіри на сідницях, животі, руках і стегнах.
Що таке тредлифтинг і мезонити?

Звичайно, список досить значний і приємний, особливо, якщо враховувати, що сама процедура забере у вас буквально півгодини часу, після яких ви буквально відразу заблистаете «новоспеченої» зовнішністю. Але, як і скрізь, в такій сфері також існують свої протипоказання, які необхідно обов'язково враховувати перш, ніж вдатися до такої процедури.

Протипоказання:


Процедура тредлифтинга не допустима в тих випадках, якщо ви страждаєте на захворювання крові, ішемічною хворобою серця або маєте проблеми з кровоносними судинами.
Крім цього, процедура не проводиться у разі вагітності пацієнтки, наявність періоду лактації, в гарячкових станах, а також при психічних порушеннях.
У будь-якому випадку, якщо ви збираєтеся вдатися до послуг висококваліфікованих фахівців, то вони в обов'язковому порядку повинні призначити попереднє обстеження вашого організму, щоб уникнути неприємних наслідків.

Основні переваги мезонитей


Для того щоб зрозуміти всі переваги цієї чудодійної процедури, її простіше порівнювати з золотими нитками. Кожна з методик покликана впливати на верхні шари епітелію, при цьому усуваючи різного роду провисання і зморшки.
Однак 3D ефект, який досягається за допомогою мезонитей, які працюють за принципом «м'якого» коллагенеза, що являє собою утворення нового колагену в глибинних надрах шкіри, що приводить до серйозного омолодженню і повернення пружності шкіри.
Мезонити, на відміну від золотих побратимів, складаються з розсмоктуємого матеріалу, вони допускають можливість подальшого використання будь-яких інших апаратних методик омолодження, в той час як золоті нитки, залишаються на постійній основі в тканинах.
Що таке тредлифтинг і мезонити?

Процедуру введення золотих ниток може здійснювати лише пластичний хірург, а от методика 3D-мезонитями легко проводить косметолог.
Останнім і, мабуть, дуже важлива перевага процедури тредлифтинга - це можливість швидкого повернення до звичного кола справ і обов'язків, буквально відразу ж після процедури ви будете почувати себе впевнено і чудово.
Так як процедура 3D ліфтингу доволі нова, то кількість відгуків про неї поки досить скромне, а якщо дізнатися, скільки коштує процедура, то бажання спробувати такий спосіб може зникнути повністю.
Ціна однієї нитки варіюється від 25€ до 50€, що, звичайно, не так мало в сумарному підрахунку, але результати та зручність проведення самої процедури того варті. Як не крути, а збереження молодості і краси жіночого обличия іноді є дуже важливим і значущим аспектом життя, на якому не варто економити.