Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Додано: 09.10.14
Всім відомо, що красиві і доглянуті волосся - це перша ознака здоров'я і сили всього організму, дівчата з такою шевелюрою завжди виглядають досить ефектно.
Але ось, на жаль, далеко не всім представницям прекрасної статі відомо, що краса й здоров'я волосся багато в чому залежить саме від правильно підібраної гребінця.
Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Ми кидаємося на дорогі шампуні і професійні засоби, які обіцяють вражаючий ефект всього за кілька днів, але не підозрюємо, що навіть найдорожча шампунь може виявитися безсилою, якщо волосся щодня травмуються неправильної гребінцем.
Виявляється, вдало підібраний гребінець або щітка здатні не тільки ретельно розчісувати локони, але й надавати їм блиску і лиску, посилювати їх зростання і навіть знімати головний біль!

Ось чому так важливо знати, як вибрати гребінець для волосся, ґрунтуючись не тільки на її зовнішньому вигляді, але і на типі власної шевелюри, матеріалах та властивості певного виду обраної щітки.
Ще в Стародавньому світі жінки ретельно доглядали за своєю зовнішністю, а за волоссям особливо, адже ще тоді знали, що вони є своєрідним символом жіночності і навіть сексуальності. Гребінця робили з висушених риб'ячих кістяків, сухих паличок і інших підручних засобів.
З часом, по мірі ускладнення жіночих зачісок, стали видозмінюватися і засоби, які дозволяли розплутувати і укладати в потрібному напрямку локони: саме тоді з'явилися перші гребені з дерева, раковин і кісток тварин.
Виявляється, перші гребені, які були знайдені на території Європи, є ровесниками кам'яного століття. З часом вони сильно видозмінювалися, адже навіть на такий предмет жіночої краси впливали різні течії моди, але, в підсумку, гребінці перетворилися в звичні і прості для нас засоби по догляду за волоссям.

Які бувають гребінці для догляду та для укладання?


Виявляється, існує чимала безліч різноманітних видів і типів гребінців, і ви це вже, напевно, помітили, коли вирушали в магазин за черговою «помічницею» для ваших волосся. Але вибрати необхідну і ідеальну представницю не так-то просто, адже на кожен випадок життя потрібен свій, певний тип, який допоможе зберегти ваші локони в кращому вигляді.
Всього виділяють два основних типи гребінців: це засоби для догляду (гребені, щітки) і засоби для укладання (каркасні щітки, брашінгі), як і слід було очікувати, кожен вид має свої переваги.

Гребінці і гребені


Самі перші і досить зручні засоби для розчісування шевелюри. Фахівці рекомендують віддавати перевагу гребенів з натуральних матеріалів, наприклад, дерева, адже вони надають корисну дію на шкіру голови і непогано знімають статичну електрику.
Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Гребені з ялівцевого дерева, дуба або сосни особливо корисні, вони не тільки знімають статичну електрику, але і здатні рятувати від лупи зберігають приємний аромат і володіють антистресовою дією на шкіру голови.
До речі, такі гребінці відмінно підходять для нанесення масок і різних косметичних засобів для волосся , так як вони посилюють їх цілющий вплив.
Для густих локонів краще вибирати гребінці з рідкими зубцями, а для рідких - з частими. Для волосся з хімічною завивкою або для пересушених пасом краще вибирати силіконові гребені, вони добре розділяють волосся.

Щітки


Хороший масаж шкіри голови необхідний щодня, так як він сприяє посиленого припливу крові до поверхні шкіри, що, в свою чергу, сприяє прискореному росту волосків.
Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Такий масаж можна спокійно отримати за допомогою звичайної щітки, якщо процес здійснювати правильно, то можна навіть зняти втому і послабити головний біль.
Щітки краще всього підходять для густих і не жирного волосся, так як масаж голови стимулює виділення шкірного сала, а воно переноситься на поверхню волосся, що створює постійний ефект «брудної голови».
Такі гребінці також бувають дерев'яні, пластмасові, з карбонової або гумовою основою, з металевими зубцями або натуральною щетиною.
Вважається, що самі хороші і корисні - це гребінці з натуральної щетини, так як вони досить непогано розгладжують локони, після чого вони стають блискучими і м'якими, при цьому не пошкоджують волосинки і не травмують шкіру голови.

Якісна щетина - свиняча, вона знімає статичну електрику і непогано розплутує локони. Однак деяким дівчатам не вистачає жорсткості таких щіток, вони не здатні впоратися з тугими вузлами, тому їм може підійти змішаний варіант - натуральна щетина плюс пластмасові або силіконові зубчики.
Для укладання волосся використовуються спеціальні «скелетні» щітки, вони створені саме для сушіння феном. Рідкісні зуби акуратно поділяють заплутане волосся, а отвори в підставі дозволяють гарячому повітрю циркулювати, що оберігає волосинки і шкіру голови від перенагрівання.
Такі гребінці часто маю пластмасове виконання, не лякайтеся, для того щоб перевірити таку гребінець, достатньо провести зубчиками по тильній стороні руки. Якщо відчуття спокійні і подряпин не залишається, значить, таку щітку можна купувати. Пластмаса - один із самих гігієнічних матеріалів, і це саме той варіант, який допоможе вам зробити кращий начіс.

Брашінгі


Спеціальні гребінця для укладання, для розчісування волосся вони підходять погано. Зазвичай мають досить круглу циліндричну форму, щетинки можуть бути представлені різними матеріалами: натуральної, нейлонової або пластикової щетиною.
Як вибрати хороший гребінець для волосся?

Такі гребінці мають керамічне основу, тому обов'язково перевіряйте щітку на термостійкість. Для довгого волосся краще всього використовувати великі брашінгі з натуральною щетиною, а ось для короткого волосся підійдуть такі щітки невеликого діаметру. Краще підкручування локонів досягається з допомогою ненатуральних або змішаних щетинок.

Ще кілька порад


Багатьох цікавить питання, скільки коштує хороша гребінець, але вони навіть не здогадуються, що найголовніше - це не ціна, а правильний вибір певного типу. Багато в чому, все залежить від ваших волосся. Наприклад, якщо у вас густі і довге волосся, то вам необхідна об'ємна гребінець з рідкими зубцями. Чим волосся жорсткіше, тим жорсткіше повинен бути матеріал, з якого виготовлена щітка.

Дівчат з кучерявими волоссям краще всього набувати гребінці з дуже рідкими зубами, краще силіконові або дерев'яні, але їм і не варто відмовлятися і від масажних щіток, особливо в якості вечірнього використання.
Якщо у вас пошкоджені, посічене волосся, то краще всього використовувати щітки з натуральною щетиною або дерев'яні щітки з рідкими зубцями. А ось для жирних і змішаних волосся краще всього використовувати плоскі щітки.