Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ліпосакція живота, стегон і її висока ціна

Ліпосакція живота, стегон і її висока ціна

Додано: 09.10.14
Кожній жінці хочеться бути красивою, бажаною і гармонійної, а адже любити своє відображення в дзеркалі виходить далеко не у кожного, безліч комплексів і «недоліків» негативно впливають на жіночу самооцінку .
Ось тут і приходять на допомогу величезна кількість косметичних засобів, що омолоджують і зміцнюючих процедур, і, звичайно ж, пластична хірургія.
Процедура ліпосакції - це зовсім не легкий косметичний «тюнінг» жіночого тіла, як сприймають цей процес деякі дівчата і жінки, а досить серйозне хірургічне втручання, яке вимагає до себе належної уваги і певної моральної підготовки.

Іноді можна почути, що ліпосакція - це терапія для ледачих, адже таким чином можна втратити кілька зайвих кілограмів, але при цьому абсолютно не измучивать себе важкими фізичними навантаженнями, дієтами або препаратами.
Ліпосакція живота, стегон і її висока ціна

Напевно, саме тому дана операція користується величезним попитом серед жінок і чоловіків, давайте смитися правді в очі: стрімко збільшилися внутрішні поверхні стегон, великий живіт, сильно округлі сідниці, щоки і другі підборіддя - не найкращі друзі красивою і впевненою в собі жінки.
Але, які б там краси і обіцянки не роздавали хірургічні клініки, варто пам'ятати, що навіть у такий, начебто, нешкідливою і безпечною процедурою існують свої «підводні камені».

Як і де здійснюється ліпосакція?


В першу чергу поговоримо, що собою являє сама процедура: це викачування зайвих і надлишкових жирових відкладень на конкретних «зональних» ділянках тіла.
Таким чином, поліпшуються контури тіла, фігура набуває «правильні» обриси, але це зовсім не означає, що за раз ви перетворитеся на худеньку і маленьку Дюймовочку.
Найкраще такі операції підходять людям з хорошою фізичною підготовкою, але у яких в силу спадковості або фізіологічних особливостей тіла, виявляються зони з підвищеними жировими відкладеннями.
У жінок це зазвичай внутрішня поверхня стегон, нижня частина живота і задня поверхня сідниць іноді руки і щиколотки. Ліпосакція живота або стегон, як і інших частин тіла, - задоволення не з дешевих, ціна такого щастя становить чималі суми грошей.
Ліпосакція живота, стегон і її висока ціна

Але наші дами не поступляться не перед чим, тому навіть такі немаленькі суми не бентежать прекрасна стать, коли неприємні і зайві складки набряклості стає складним приховати від сторонніх поглядів.
Однак необхідно пам'ятати, що ліпосакція - це не та процедура, яка зможе вилікувати різні форми ожиріння, позбавити від розтяжок і целюліту, а також допоможе на все життя позбавитися від фізичних вправ і правильного раціону харчування.
Як раз таки навпаки, найкращі результати після такої операції показують саме ті люди, які регулярно займаються спортом, що ведуть активний спосіб життя і, природно, стежать за тим, що вони їдять.
Зробити таку процедуру може практично кожен бажаючий, звичайно, чим еластичніші і молодше шкіра пацієнта, тим отримані результати будуть максимально близькі до ідеалу.

Проробляти таку «трансформацію» можуть і люди у віці, однак слід пам'ятати, що вже після сорока років шкіра поступово втрачає свою еластичність і пружність, це стає причиною більш низьких результатів операції.
Всього існує кілька видів ліпосакції - це лазерне, ультразвукове та електронна (безопераційна). Самим популярним серед жінок вважається вакуумний спосіб, при якому в спеціальних ділянках тіла (зазвичай у природних складках шкіри) робляться невеликі надрізи. Через них в підшкірний шар вводять невелику трубку, яка і відсмоктує зайвий жир.
Ультразвуковий метод вважається менш болючим, хоча, по суті, вони всі між собою схожі і відрізняються лише методом руйнування жирового шару. Такий спосіб передбачає впровадження в підшкірне простір ультразвукового зонда, який викликає там поява ефекту бульбашок, а вони, в свою чергу, вибухаючи, підривають і жирові клітини.
Ну і, на думку багатьох, безпечний метод - безопераційний, який передбачає руйнування жирових відкладень за допомогою електричного струму. Всі дівчата та жінки користуються в основному першим способом, про нього ми і поговоримо більш докладно.

Як відбувається ліпосакція: реабілітація та протипоказання


Перш ніж лягає на операційний стіл, необхідно ретельно підійти до питання спеціаліста, адже саме від його чарівних рук буде залежати краса вашого «нового» тіла.
Ліпосакція живота, стегон і її висока ціна

Після першої консультації і обопільного згоди на операцію, лікар повинен направити вас на необхідні аналізи, адже вся процедура здійснюється під загальним або поверхневим наркозом, тому ваш організм повинен бути готовий до таких навантажень, а фахівець зобов'язаний перевірити. Зазвичай за кілька тижнів до призначеної дати Х, лікар вимагає від пацієнтів легкого схуднення, щоб зрозуміти, які «правильні» контури потрібно надати тілу.
Сама операція полягає в наступному: намічаються невеликі розрізи, через які вводиться стерильний розчин для зниження ризику кровотеч. Після вводяться тонкі трубки, виробляються контрольовані руху для переміщення жиру, який згодом відсмоктується з допомогою спеціального вакуумного шприца.
Необхідно пам'ятати, що відразу після операції результат буде ледь помітний, а може, навіть, і зовсім здасться вам негативним.

Вся справа в зайвою стерильної рідини, яка протягом кількох днів потроху вийде з маленьких розрізів, зроблених на операції. Допустима кількість жиру, яке реально і можливо відкачати за одну операцію - 1.5-2 літра.
Не вірте тим розповідями, які обіцяють 10-тилітрові втрати, по-перше, це практично нереально, а по-друге, навіть якщо так, то це дуже шкідливо для здоров'я і вешнего вигляду шкіри і силуету.
Всі фахівці після проведення такої операції рекомендують своїм пацієнтам дотримуватися досить суворої дієти, а вже через 4-5 тижнів починати заняття спортом. Весь цей час вам доведеться носити коригувальна білизна і еластичні бинти, які допоможуть контролювати набряклість тіла і «саджати» шкіру на правильні місця.
Протипоказання, як і до будь-якого хірургічного втручання, існують, і їх обов'язково необхідно враховувати для успішного результату операції. До них належать пацієнти з яскраво вираженими захворюваннями нирок і печінки, з захворюваннями серцево-судинної системи, а також жінкам під час вагітності і відразу після пологів.
Можуть бути і специфічні випадки, кожен з яких необхідно розглядати окремо. Вас, напевно, цікавить, скільки коштує зробити ліпосакцію живота або стегон в клініці? Як ми вже й говорили, процедура не з дешевих і, в залежності від рівня клініки і репутації лікаря може коливатися від 2 тис.€ до 10 тис.€.