Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

Додано: 09.10.14
Мрія кожної дівчини - це доглянуті і красиві нігті, правильна форма і вдалий манікюр здатні перетворити жіночі ручки в елегантний і витончений витвір мистецтва.
Але, на жаль, далеко не кожній дівчині від природи дано хороші натуральні нігтики, навіть після безлічі манікюрних процедур їх форма і стан може залишатися близьким до задовільного.
Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

Виправити цю сумну безглуздість цілком реально, процедура штучного нарощування нігтів вже далеко не новина, багато ж дівчата і жінки всерйоз цікавляться або вже давно вдалися до процедури самостійного нарощування.
Адже, виявляється, маючи певні практичні навички і ряд теоретичних знань, можна уникнути постійних походів в манікюрний салон.
Що таке, по суті, нарощенний ніготь? Це пластикова пластинка, яка повністю повторює вашу природну форму нігтів або злегка коригує її.

Такі нігтики виглядають натурально, якщо, звичайно, вдаватися до розумних довжинами та декорування нігтьової пластини. Крім цього нарощені нігтики не вимагають особливого догляду, достатньо раз або два рази на місяць відвідувати свого майстра і проводити корекцію, а всі решту часу вони будуть виглядати так, ніби ви щойно вийшли з салону.
Це, звичайно, величезна перевага штучних нігтів перед натуральними, за якими потрібно доглядати кілька разів на тиждень, щоб манікюр виглядав ідеально, так і ймовірність зламати або пошкодити нігтьову пластину значно вище.
Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

Такі процедури створення нігтів просто необхідні тим дівчатам, які не мають своїх добрих від природи, особливо це актуально напередодні якоїсь важливої події, весілля або дня народження, наприклад, коли особливо хочеться виглядати ідеально.
Найчастіше для таких процедур використовується два основних матеріалу - акрил і гель - кожен з них має свої недоліки і переваги, свої певні риси і методи використання.
Для того щоб розібратися в тому, як правильно нарощувати нігті гелем або акрилом, необхідно освоїти всі ці теоретичні аспекти, а потім, звичайно, кілька разів попрактикуватися, якщо ви вирішили займатися такою процедурою самостійно.
Відразу попередимо, з першого разу мало у кого виходить ідеально, але терпіння і праця допоможуть вам прийти до бажаного результату, тоді ви не тільки зможете собі нарощувати нігті, але і своїм подругам, як знати, може і майбутнім клієнтам.

Міфи про процедури нарощування нігтів


Серед багатьох дівчат існує думка, що нарощування штучних нігтьових пластин - це дуже шкідлива процедура для своїх власних нігтиків. З упевненістю можемо стверджувати, що ця думка помилкова, виявляється, все в руках вашого майстра якщо процедура проведена правильно, то ніяких проблем бути не може.
Найголовніше - це не знімати нарощені нігтьові пластини самостійно, важливо вдатися до спеціальної процедури - пальчики просто опускаються в спеціальну рідину, після чого платівка легко відокремлюються від натуральної пластини.
Наступний момент, якого варто побоюватися - це ретельна обробка дезінфікуючими засобами перед накладанням штучного шару.
Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

Всі бактерії та мікроби залишаються один на один під акриловим або гелієвим шаром з вашої нігтьової пластиною, якщо їх не видалити перед нарощуванням, там вони будуть розмножуватися і паразитувати.
Можна лише уявити, як після такого будуть виглядати натуральні нігтики. Ще один поширений міф - «гель краще акрилу, перший зміцнює і живить натуральний ніготь, а другий матеріал лише тільки шкодить».
Це поширена дурість, адже гель і акрил - це матеріали однієї групи, за своїм складом дуже схожі, а відрізняються лише способом висихання (гель висихає тільки під дією УФ-лами, акрил - самостійно) і різким запахом акрилу.

Інструменти і матеріали для нарощування нігтів


Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?


 • Перша необхідність - це УФ-лампа, яка просто необхідна для нарощування нігтів гелем, досить пристрої з продуктивністю в 37 Вт. У разі нарощування акрилом можна придбати і більш примітивний варіант з потужністю 9 Вт, вона стане в нагоді для сушіння фінішного покриття.

 • Пилки. Для такої процедури вони теж повинні бути особливі: з підвищеною зернистістю 80 грит для акрилу, і в 100 грит для гелю. Також знадобиться м'яка пилка для шліфування нерівностей і видимих нерівностей нарощених нігтів.

 • Будь-яке нарощування нігтьових пластин здійснюється двома основними способами: на форми чи тіпси. Тіпси допомагають тим дівчатам, у яких свої нігтики зовсім коротенькі, тоді підкладають таку пластинку, що повторює форму нігтя і на ній роблять нарощування. Форми використовуються при наявності натуральних, хоча б невеликої довжини, нігтів.

 • Тіпси бувають дуже довгі, для того щоб домогтися необхідної довжини, доведеться придбати спеціальний типсорез (щипці для укорочування кінчиків).

 • Спеціальні пензлики: при використанні акрилу - натуральні і штучні плоскі для гелю. Також знадобиться спеціальний клей, за допомогою якого кріпиться тіпси.

 • Праймер - необхідний для надійного зчеплення штучного пластини з натуральною поверхнею.

 • Хороше дезінфікуючий засіб, яким протирають не тільки руки, але і велику частину інструментів.

 • Гель будівельний в разі нарощування гелем.

 • Компоненти для акрилового нарощування - акриловий порошок і ліквід (рідкий мономер).

 • Апельсинова паличка.

 • Фінішне покриття.

 • Лікувальне масло.


 • Як самостійно наростити нігті вдома?


  Саме перша дія - це очищення рук і кожної нігтьової пластини від бактерій і мікробів за допомогою спеціального дезінфікуючого засобу.
  Після цього необхідно обробити кутикулу : наносимо на неї размягчающий складу і, почекавши якийсь час, починаємо з допомогою апельсинової палички відсувати зайву кутикулу.
  Тепер необхідно здійснити попередню обробку, для цього беремо грубозернисту пилку і спилюємо весь верхній шар натуральної пластини, процедура полірування проводиться легкими і акуратними рухами, щоб не пошкодити ніготь і кутикулу. Зайву пил, що утворюється в процесі такої обробки, прибираємо спеціальним пензликом або щіткою.
  Як правильно нарощувати красиві нігті гелем та акрилом?

  Наступний етап - змащення всіх нігтьових пластин праймером, акуратно, не зачепіть шкіру. Вичікуємо поки рідина підсохне і наносимо її ще раз.
  Тепер пора визначитися з процедурою нарощування нігтів, якщо на тіпси, то акуратно змащуємо ніготь і прикладаємо її, притискаємо, а от з формою дещо складніше.
  Встановлюємо її на фалангу пальця, перевіряємо, щоб вона розташувалася рівному під куточками нігтя, так вони прослужать довше, стежте, щоб вона прийняла природний і правильний вигин натуральної нігтьової пластини.
  Робота з матеріалом: якщо нарощування гелем, то наступний крок - це нанесення праймера і бондера (в будь-якому з випадків) на натуральний ніготь, тепер бондер сушиться під УФ-лампою, головне не пересушити, не більше 2-х хвилин, від цього залежить якість нових нігтів.
  Тепер формуємо саму нігтьову пластину: змочуємо кисть в ликвиде і беремо невеликий кулька акрилового порошку, наносимо його на форму і розподіляємо його по нігтьовій пластині.

  Самий товстий шар - приблизно по центру нігтьової пластини, тонше до краю нігтьової пластини - так нарощенний ніготь буде виглядати природніше. Якщо ви наносили гель пензликом, то його необхідно посушити під УФ-лампою. Після наноситься ще один шар гелю, надається необхідна форма і довжина.
  Останній етап - нанесення розписів і декору, фінішного покриття і прикраса нігтів різними елементами. Загальна процедура нарощування займає близько 3-х годин.

  В принципі ця процедура не така вже й складна. Головне пробувати, адже лише так ви придбаєте досвід, а з ним і ідеальні нігтики.