Корисні поради
на всі випадки життя
» » Іхтіолова мазь та її застосування від прищів

Іхтіолова мазь та її застосування від прищів

Додано: 09.10.14
І все-таки смний ми народ, охоче переплачуємо чималі кошти за красиві та розрекламовані рекламні засоби, очікуючи від них необхідного ефекту, і зовсім забуваємо про те, що існують вітчизняні засоби, які нітрохи не гірше, а може навіть і краще, причому за зовсім копійчану ціну.
Цілком можливо, що це відбувається із-за певного незнання, і, звичайно, є місце недовіри, адже важко повірити, що мазь за 5-10 гривень здатна вилікувати безліч проблем і захворювань, з якими, іноді, навіть не справляються дорогі закордонні аналоги.
Іхтіолова мазь - це як раз-таки той лікарський препарат, який здатний позбавити від великого спектру недуг, не смлячись на своє не надто приємне зміст, вона має цілком гідним ефектом.

По своїй суті, іхтіолова мазь - універсальний засіб, що по якійсь смній причині рідко використовується людьми, хоча вона мало того, що непогано справляється зі своїми заявленими показаннями до застосування, але і практично не має ніяких побічних ефектів, що зараз не знайти в розрекламованих і поширених кольорових тюбиках.
Іхтіолова мазь та її застосування від прищів

Цілком можливо, що таке зневажливе ставлення до такого чудо-засобу викликане, мабуть, єдиним його недоліком: досить різкий, вельми специфічний запах і темний колір самої мазі, який може викликати неприємні асоціації.
Звичайно, якщо ви працюєте в сфері спілкування з людьми, то лікування такою маззю може доставити деякі незручності, адже мазь володіє запахом, близьким до запаху дьогтю, бензину або солярки. Однак для стаціонарного лікування це абсолютно непринципово, неприємний запах можна і потерпіти, особливо, якщо враховувати, що лікування дійсно ефективно.
Іхтіолова мазь має дуже широкий спектр застосування, починаючи від лікування прищів закінчуючи серйозними екземами, нагноєннями шкіри, обмороженнями та різними жіночими і чоловічими гінекологічними проблемами.
До речі, такий характерний запах і насичений колір легко пояснюються: сам продукт є результатом хімічної промисловості з самого початку до кінця.

Мазь добувають шляхом багатоступеневих спеціальних способів обробки сланцевих смол, в яких, до речі, археологи часто знаходять рештки доісторичних риб. Ось саме тут і народилося таке характерне назва кошти, а також пояснюється його запах і колір.
Іхтіолова мазь навряд чи колись з'явиться на рекламних плакатах або на екранах телевізорів, але, якщо ви одного разу скористаєтеся «ихтиолкой», то, швидше за все, вже не відмовитеся від такого лікування. Що цікаво, але ця мазь користується широким попитом у Німеччині, де її випускають під ім'ям Ichtiolsalbe, а, наприклад, у США іхтіолова мазь продається без рецепта і користується популярністю серед місцевого населення.
Звичайно, звичайною «ихтиолке» важко конкурувати з сучасними засобами на основі антибіотиків та інших добавок, однак у своєму певному сегменті - це один з абсолютних лідерів серед мазей.

Показання до застосування


Найбільш часте застосування це засіб досягло при різних нагноєннях, які викликані дерматологічними проблемами: шкірні захворювання, прищі , висип, фурункульоз, екзема, обмороження, опіки.
Звичайно, список перерахованих областей досить страшний і агресивний, іноді з-за цього люди також відмовляються від застосування іхтіолової мазі, вважаючи, що це їх не стосується.
Іхтіолова мазь та її застосування від прищів

Не смлячись на низьку ціну і реальне лікування іхтіолової маззю різних болючих фурункулів, вугрів і інших шкірних проблем, ви навряд чи знайдете велику кількість схвальних відгуків на форумах або в інших обговореннях, адже багатьох бентежить постійний різкий запах.
Однак якщо поспілкуватися з фахівцями або людьми, які реально пройшли курс лікування таким засобом, то можна зробити висновок, що цей засіб дійсно діє.
Якщо на спині вискочило кілька болючих фурункулів, які, на жаль, є досить частими гостями в холодну погоду, то, скориставшись ихтиолкой, можна знизити больові відчуття і значно полегшити стан за короткі терміни. Внутрішні і зовнішні прищі також відмінно піддаються лікуванню цим чудодійним засобом, завдяки своїм антисептичним властивостям і здатності проникати глибоко в шкірні покриви.
Мазь має здатність витягувати гній, тим самим надаючи сприятливий цілющий ефект на гнійні процеси і ранки, до того ж вона непогано дезінфікує, винищуючи мікроби і бактерії, які й провокують гнійні і запальні процеси.
Використання іхтіолової мазі, покращує постачання тканин кров'ю, що забезпечує їх підвищену збагачення киснем.
Крім усього перерахованого вище, іхтіолова мазь чудово зарекомендувала себе в гінекологічній, урологічній та проктологической практиці.

Наприклад, в гінекології вона досить непогано справляється з різними запальними процесами, наприклад, маститами, здатна боротися із запаленням маткових труб і яєчників, сприятливо впливає на слизову оболонку матки і багато іншого.
До того ж вона успішно справляється з багатьма чоловічими проблемами даної області, наприклад, ліквідує запалення передміхурової залози, ефективна при метрит, сальпінгіт, простатиті та багатьох інших недугах. Якщо почитати інструкцію, то виявляється, що її можна навіть застосовувати при запальних процесах прямої кишки, яку обов'язково очищають, перш ніж використовувати цей лікарський засіб.

Як правильно користуватися «ихтиолкой»?


Звичайно, перед користуванням іхтіолової мазі, необхідно ретельно ознайомитися з наданою інструкцією, і лише потім починати лікування.
Іхтіолова мазь та її застосування від прищів

Наприклад, у гінекологічних недугах зазвичай застосовуються іхтіолові свічки або тампони, завдяки яким, усі лікувальні елементи препарату добре всмоктуються при запальних процесах органів малого тазу.
Іхтіолові тампони зазвичай змащують в якомусь додатковому речовині, наприклад, у камфорном олії в пропорції 1:1 , користуватися такими засобами можна не більше 10 днів і тільки в тому випадку, якщо у пацієнта не спостерігається ерозії шийки матки. У таких випадках краще змішувати іхтіол з вазеліновим маслом.
До речі, виготовити іхтіолові тампони в домашніх умовах неважко: достатньо підготувати невеликий шматок вати, який обмотується марлею, і перев'язується міцною ниткою. Готовий тампон мачає в ихтиоловую мазь в необхідній пропорції і вводиться на 12-20 годин. Слідкуйте за тим, щоб нитки, якими перев'язаний тампон, залишалися зовні (для витягання).
При лікуванні різних висипів і прищів, іхтіолова мазь впливає не тільки на верхній шар епідермісу, але і безпосередньо на запальний вогнище. Застосовувати таку мазь зовсім нескладно, достатньо наносити на уражені ділянки шкіри двічі на день тонким шаром, бажано, щоб нанесене засіб залишалося на шкірі протягом ночі. Після використання «ихтиолки» необхідно очистити шкіру лосьйоном з саліцилової кислотою.