Корисні поради
на всі випадки життя
» » Які бувають контрацептиви для чоловіків?

Які бувають контрацептиви для чоловіків?

Додано: 09.10.14
Питання запобігання незапланованої вагітності виникає практично у кожної пари, яка живе статевим життям. Таких безліч, а от готовність до закладу потомства настає лише з часом, адже, як не крути, а це крок серйозний і відповідальний. Але чомусь так склалося, що більшість чоловіків не вважають за необхідне піклуватися про запобігання вагітності, перекладаючи це нелегкий тягар на тендітні жіночі плечі.
Дійсно, адже чоловіки не вагітніють, напевно, саме тому, їх не особливо турбують ті наслідки, які може пережити жіночий організм в разі незахищеного статевого акту.

Протягом довгих років вся медицина даної галузі концентрувала всі свої сили і увагу на контрацептиви для жінок, пояснюючи це тим, що боротися з одою єдиною яйцеклітиною раз в 28 днів набагато простіше, ніж з мільйонною армією сперматозоїдів, які щодня виробляються чоловічим організмом.
Які бувають контрацептиви для чоловіків?

При цьому дуже складно передбачити, наскільки буде ефективний конкретний метод, адже досить випустити з уваги всього один сперматозоїда з мільйона існуючих, і цього буде цілком достатньо для запліднення жіночої яйцеклітини. Але, останнім часом медицина зробила крок у даній галузі, придумавши нові засоби і методи, що дозволяють уникнути небажаної вагітності.

Які бувають засоби контрацепції для чоловіків?


Природні методи


Під природними методами ми розуміємо такі спобличчя, які дозволяють уникнути вагітності, але при цьому вони не потребують якихось додаткових контрацептив і коштів. Бездоганним перевагою таких методів вважається їх безкоштовність, але часом це не той момент, на якому варто економити.

 • Перерваний статевий акт. Якщо вірити статистиці, то кожен четвертий, а то й третій чоловік із задоволенням використовує такий метод, який полягає у витяганні чоловічого статевого органу із піхви до настання моменту сім'явиверження. Даний метод має низький показник ефективності - всього близько 70%, що, по суті, робить кожен третій статевий акт небезпечним, адже невелика кількість сперми може виділятися на самому початку статевого акту, що, часом, не контролюється чоловіком. Такий метод, звичайно, має свої переваги - він не завдає особливо шкоди організму і не вимагає постійного використання будь-яких допоміжних засобів. Але недоліків буде набагато більше: можливість заразитися інфекційними та іншими статевими захворюваннями, що дуже важливо особливо для тих чоловіків і жінок, які не мають постійного партнера. Є думка, що з часом постійне використання такого методу веде до зниження статевого потягу, вимагає від чоловіка постійної концентрації і певної напруги під час статевого акту.

 • «Гаряча мошонка». Древній японський метод, який передбачає тимчасову стерилізацію чоловіки, що досягається за допомогою підвищення температури в мошонці. Зазвичай такого ефекту можна досягти при щоденному використанні гарячої ванни температурою в 466° протягом 45 хвилин. Такий постійний перегрів яєчок веде до порушення вироблення сперматозоїдів, що, в свою чергу, веде до тимчасової стерильності чоловіків, однак ефективність даного методу не настільки висока, щоб його можна було використовувати в якості основної контрацептиви.


 • Традиційні методи


  В даний момент ми поговоримо про двох найвідоміших та широко використовуваних способах, які, не зважаючи на нововведення і винаходи вчених в області контрацептив, користуються величезною популярністю серед чоловічого населення.
  Мова, звичайно, піде про використання презервативів, які є ідеальним способом для запобігання небажаної вагітності.
  Крім цього, незаперечною перевагою таких засобів є їх здатність захищати від інфекційних та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

  Презервативи виготовляються з високоякісного і надтонкого латексу, який не пропускає сперматозоїди, вони можуть бути представлені в різних формах, розмірах, кольорах і навіть ароматах. Такі кошти легко придбати в будь-якій аптеці або магазині, що також підвищує їх рівень популярності серед чоловіків.
  Але, як і в будь-яких інших засобах контрацепції, тут існують свої ризики: ефективність використання складає близько 85-97%, а не заявлені 99%.
  Які бувають контрацептиви для чоловіків?

  Це пояснюється можливістю випадкового пошкодження латексу - зубами, нігтями або іншими сторонніми предметами, зісковзування презерватива під час статевого акту, розриви, що може виникати з-за неправильного використання засобу.
  Іноді у чоловіків або жінок спостерігається алергія на латекс, що веде до неприємних відчуттів і дискомфорту. Але, так чи інакше, презервативи залишаються основними засобами контрацепції серед чоловіків, адже крім алергії вони не мають інших побічних ефектів, а при ідеальних умовах використання захищають на 99%.

  Вазектомія або стерилізація


  Такий метод представляється хірургічним втручанням, що, звичайно, відразу викликає певний дискомфорт. Сам процес полягає в перетині семяизвергающих потоків, що в прямому сенсі впливає на статевий потяг і потенцію чоловіка.
  Ефективність такої процедури досягає 99%, а через 2-3 місяці після неї чоловік стає безплідним.

  Природно, такий варіант влаштовує далеко не всіх, тому метод досить радикальний, і, згідно із законом, доступний лише тим представникам чоловічої статі, які досягли віку 35 років і мають, як мінімум, двох дітей. Звичайно, більшість чоловіків до такого методу ставляться вельми скептично, до того ж він не захищає від різних статевих інфекцій.

  Таблетки контрацептиви для чоловіків


  Довгий час подібні засоби існували суто для жіночого організму, але буквально кілька років тому ізраїльські вчені вирішили і цю проблему - був розроблений перший чоловічий оральний контрацептив, який потрібно буде пити лише 1 раз в три місяці для придушення роботи сперматозоїдів.
  Які бувають контрацептиви для чоловіків?

  Звичайно, таких таблеток ще немає в масовому виробництві, вони зараз проходять численні тестування, які підтверджують їх ефективність: 100 %. Ізраїльські вчені стверджують, що вони абсолютно нешкідливі, якщо припинити їх використання, то буквально через невеликий проміжок часу відновлюється нормальна сексуальна функція чоловіків.
  Але, як не крути, будь протизаплідні таблетки - це гормональні препарати, з якими варто бути обережніше, адже з гормонами жарти погані. У будь-якому випадку, до появи таких засобів масової і широкій торгівлі може пройти ще не один рік.