Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як можна підвищити тестостерон у свого чоловіка?

Як можна підвищити тестостерон у свого чоловіка?

Додано: 09.10.14
За століття розвитку людства, образ справжнього чоловіка склався в цілісну і цілком зрозумілу картинку: міцний і сильний, сміливий і напористий, і це лише загальні риси, які представляються нам при словосполученні «справжній чоловік».
Виявляється, наявність більшості з цих якостей залежить від рівня тестостерону - чоловічого гормону. Без нього наші улюблені чоловіки були чоловіками, можна так сказати, а нагадували безстатеве істота без прагнень і цілей.
Як можна підвищити тестостерон у свого чоловіка?

Нічого смного, адже саме він відповідає за статеве дозрівання в чоловічому організмі, за збільшення м'язової маси, що зумовлює виникнення лібідо, а також виникнення первинних і вторинних статевих ознак. Тепер уявляєте, наскільки важливий цей гормон сили та мужності?
Крім загальновідомих статевих функцій, тестостерон також відповідає за стимуляцію обміну речовин, що веде до своєчасного спалюванню жиру, а значить і до відмінній фізичній формі.
Крім цього, достатня кількість такого гормону захищає від виникнення серцево-судинних захворювань, а також трепетно стежить за зміцненням кісткової маси.
Але найцікавіше, що такий важливий і необхідний чоловічий гормон має, по істині, жіночою натурою, варто тільки відхилитися від правильного способу життя, перенапружити або понервувати, як тут же його рівень у крові значно падає, що може привести до таких неприємних наслідків.

 • Зниження статевого потягу і інтересу до протилежної статі.

 • Постійна втома, депресія, зниження пам'яті і розумових здібностей.

 • Збільшення маси тіла за рахунок жирових відкладень, але при цьому зменшення сили.

 • Зменшення життєвого тонусу і відсутність концентрації.


 • Звичайно, молоді хлопці рідко стикаються з усіма пунктами цього списку одночасно, іноді навіть не помічаючи особливих змін у своєму житті.
  Адже зазвичай рівень тестостерону починає падати після 40 років, причому зовсім потроху, і тільки років через двадцять призводить до проблем чоловічого клімаксу. Але, у зв'язку з неправильним способом життя, надмірним зловживанням алкоголем та іншими шкідливими звичками, з відсутністю спорту та активного способу життя, навіть молоді і зовні здорові хлопці можуть страждати недоліком цього гормону в крові.
  Як можна підвищити тестостерон у чоловіків, адже на цьому життя не закінчується і виправити ситуацію цілком реально? Відповідь на це питання у нас є, приступаємо до справи.
  Звичайно, самий простий і не обтяжливий спосіб - це вживання штучного тестостерону в організм, що здійснюється з допомогою спеціальних препаратів і добавок.
  Зазвичай подібними речами займаються ті чоловіки, які бажають стрімко і негайно отримати красиве і накачане тіло, адже навіть самі виснажливі тренування у спортзалі не дадуть видимих результатів, якщо рівень гормону сили і мужності недостатній.
  Звичайно, ви відразу відчуєте прилив сил, а візуальна картинка настане практично миттєво. Єдина проблема - як тільки ви припиніть вживати штучний тестостерон, ви швидко втратите ваші форми, адже залози внутрішньої секреції не привчені виділяти його в потрібній кількості. І втрата маси - це ще найкращий варіант, адже можна в підсумку виявитися на замісної гормональної терапії.

  Здоровий спосіб життя


  Звичайно, існують і природні, безпечні спобличчя підвищення рівня тестостерону в крові, які, між іншим, ведуть не тільки до збільшення м'язової маси, але і нормалізації загального стану чоловічого організму.
  Як можна підвищити тестостерон у свого чоловіка?

  Організація правильного раціону життя включає в себе здоровий сон, який повинен становити не менше 7-8 годин в темному і тихому приміщенні. Чималу роль грає правильне збалансоване харчування, яке сприяє надходженню в організм корисних речовин, які синтезують необхідний гормон.

  Які продукти підвищують рівень тестостерону?


  Щоб там не говорили завзяті вегетаріанці і противники тваринної їжі, але саме м'ясо - це їжа, багата холестерином, який є першоджерелом для утворення тестостерону та багатьох інших гормонів. Так що потрібно їсти м'ясо, особливо корисно, так зване, червоне м'ясо, адже саме воно багате цинком.
  Цей елемент є дуже важливим для вироблення чоловічого гормону, до речі, його можна знайти не тільки в м'ясі, але і в печінки , яйцях, молочних продуктах, морепродуктах, насінні та горіхах. Іншими необхідними мінералами, сприяють утворенню тестостерону, є кальцій, селен та магній.
  Важливі для чоловічого організму і вітаміни, особливу роль відіграють вітаміни групи В, вітамін Е і С, які не тільки сприяють утворенню тестостерону, але й запобігають його молекулу від розпаду.
  Як можна підвищити тестостерон у свого чоловіка?

  Такі вкрай необхідні елементи можна знайти в цитрусових, наприклад апельсинах і ківі, а також у чорній смородині, авокадо, риб'ячому жирі, шипшині, горіхах і винограді.
  Не забуваємо і про достатню норму білків, жирів і вуглеводів, які є не тільки основою людської життєдіяльності, але і без них, як без цегл не побудується будинок, не буде синтезуватися тестостерон.

  Якщо ви в достатніх обсягах вживаєте фрукти і м'ясо, любите морепродукти, а також періодично балуєте себе горіхами і насінням, то, швидше за все, з приводу харчування вам нічого переживати. Хотілося б відзначити, що в свій раціон необхідно включати не жирне м'ясо, уникати великої кількості мучного і смаженого.

  Таблетки, ліки, трави, підвищувальні тестостерон


  Крім правильного харчування, своєму організму можна допомагати додатково, наприклад, вживаючи щодня спеціальні трави і ліки, які допомагають у чоловічому недугу.
  Наприклад, на основі таких трав і настоянок, створено безліч препаратів, які непогано підвищують рівень тестостерону. До таких трав можна віднести женьшень, елеутерокок, золотий корінь.
  Дуже корисна в цих цілях настоянка женьшеню, яку можна вживати по 15-20 крапель три рази на день протягом місяця. А ось призначати собі лікарські препарати самостійно, ми б не рекомендували, в таких випадках краще все ж порадитися з фахівцем, що допоможе уникнути непередбачуваних наслідків і реакцій.

  Спорт і його протилежні сторони


  Що відрізняє чоловіка від жінки? В першу чергу, це його сила, яку необхідно розвивати фізичними навантаженнями, вони, до речі, і сприяють збільшенню тестостерону в крові. Але тут дуже важливо не перестаратися, адже від надлишку спорту в житті все може обернутися, як раз таки навпаки.
  Досить займатися 3-4 рази в тиждень, давайте тілу відпочити, а м'язам час зростати. Якщо ви працюєте з вагою, то вибирайте його в таких кількостях, щоб ви могли зробити всього 8-10 повторень, причому останній підйом повинен викликати максимальні зусилля.
  І найголовніше - не забувайте, в процесі всього лікування, чоловік повинен зберігати позитивний настрій, стреси та депресії - великі вороги такому необхідному чоловічого гормону.