Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що таке фейсліфтінг обличчя?

Що таке фейсліфтінг обличчя?

Додано: 09.10.14
Кожна жінка хотіла б залишатися молодою і красивою вічно, саме тому, коли неминуча старість починає відбиватися, в першу чергу, на обличчі в якості мімічних зморшок і відвисання шкіри, прекрасна половина суспільства буквально впадає в паніку.
Останнім часом різні спобличчя омолодження буквально заполонили своїми процедурами косметологічні та хірургічні закладу, жінки готові на все, щоб повернути колишню молодість і красу.
Що таке фейсліфтінг обличчя?

І щоб не говорили про пластичної хірургії, як би негативно не відгукувалися з приводу таких способів омолодження, з кожним роком кількість бажаючих збільшується в сотні разів, дійсно, адже мало хто хоче постаріти природним шляхом, краще цей момент відсунути якомога далі, наскільки це можливо, звичайно.
Саме тому, зараз ми поговоримо про те, що такий фейсліфтінг обличчя, оскільки саме ця процедура здатна кардинально змінити вашу зовнішність, навіть у тих ситуаціях, коли тимчасові зміни видно дуже сильно.
Кажучи простіше, це ефективна і унікальна підтяжка обличчя, після проведення якої, в'яла і зморшкувата шкіра зникає, видаляються глибокі складки, особливо це стосується місць біля носа і рота, підтягуються провисли щоки, а також забирається подвійне підборіддя, який, зі часом виникає навіть у худих людей.

Звучить, напевно, як містика, адже це просто казка - розгладження мімічних зморшок навколо очей, поліпшення стану шиї. Такого результату не досягти навіть за допомогою розрекламованих і самих дорогих кремів, ефекту яких вистачає зовсім ненадовго.
Варто відзначити, що фейсліфтінг - це не тільки хірургічне втручання, але і цілий підготовлений комплекс вправ, які розроблені для коректування проблемних зон і ділянок, особливо це ефективно на початкових стадіях їх утворення.
Існує декілька підвидів фейсліфтингу, в залежності від складності роботи, рівня старіння і генетичної схильності, існують процедури різного ступеня складності, деякі з них проводяться навіть без хірургічного втручання.
Звичайно, найефективніший - це традиційний фейсліфтінг, ефект від процедури зазвичай помітний протягом 5-10 років за умови правильного догляду і підтримуючих процедур.
Сама по собі традиційна процедура являє собою загальноприйнятий порядок дій: перед або за вушними раковинами робляться розрізи, який можуть досягати тім'яної частини голови.
У цей час шкіра починає відшаровуватися, і хірург видаляє надлишки, після чого поступово підтягує її і фіксує в новому положенні. Коли процедура закінчується, шви косметичним шляхом зашиваються, після чого накладається пов'язка.
У середньому процедура може займати кілька годин, але все залежить від того, які зони будуть схильні змінами, найчастіше до класичної процедури ще додається пластика підборіддя або очей, робота з лінією брів коригування носа, в таких випадках операція може тривати і до 10-ти годин.

Кому підійде і процедура протипоказана фейсліфтингу?


Дана процедура вважається дуже популярною і поширеною серед жіночої половини населення, на щастя, ризик ускладнень від проведення операції зведений практично до нуля, але завжди існують певні застереження.
Якщо ви зважитеся на таку процедуру, то повинні бути повністю впевнені в компетенції хірурга та клініці, в якій буде здійснюватися всі процедура. Основними рекомендаціями до показань щодо виконання даної процедури є наступні:

 • вік від 40 до 60 років;

 • передопераційне обстеження в клініці, яке повинно скласти загальне уявлення про стан вашого здоров'я.

 • Лікарю простіше працювати з ще еластичною і пружною шкірою пацієнта, тому вони рекомендують вдаватися до такої процедури, якщо ви маєте задовільний або середній стан шкіри.


 • Протипоказання для проведення такої процедури: • Хронічні захворювання серцево-судинної системи.

 • Алергічні реакції на певну групу медикаментів;

 • Запалення тканин обличчя, проведення променевої терапії в області обличчя.

 • Захворювання бронхів і легенів, хронічні захворювання печінки і нирок.


 • Також фейсліфтінг краще не робити людям із зайвими кілограмами, і справа не в групі ризику, просто якщо ви почнете різко худнути, то результат операції зведеться нанівець.
  До післяопераційним наслідків, які треба враховувати, перш ніж лягати на операційний стіл, можна віднести всілякі гематоми в області обличчя і шиї, інфекції, а також несприятливі наслідки наркозу, адже кожна людина переносить його по-своєму.
  Саме тому необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, обробляти рани антисептиками, пити прописані ліки і не приймати медикаменти, які сприяють розрідженню крові, наприклад, аспірин.

  Реабілітаційний період


  Зазвичай весь термін реабілітації становить 25-30 днів, але повна усадка шкіри може відбуватися ще кілька місяців, тому не робите передчасних висновків з приводу своєї зовнішності.
  Що таке фейсліфтінг обличчя?

  Зазвичай на 10-16 день знімають шви, вже до цього часу починають сходити все набряки і гематоми. У перші кілька днів після операції можуть відчуватися больові відчуття в області голови і шиї, постійна набряклість буде створювати певний дискомфорт.
  Перші кілька діб після операції пацієнт залишається в клініці, а вже після цього відправляється додому. Після процедури важливо враховувати, що голова під час сну повинна постійно перебувати на височини.
  По суті, це всі незручності, які доведеться потерпіти, в основному, вже після зняття швів пацієнтки починають накладати макіяж, ще через тиждень виходять на роботу, а через місяць забувають, що робили якусь процедуру.
  До речі, фейсліфтінг - це не тільки хірургія, існує менш інвазивний і лазерний спосіб, з допомогою яких можна значно поліпшити стан верхнього шару епідермісу без скальпеля і розрізів.

  Зазвичай такі процедури призначаються тим, хто не має великих проблем з шкірою, і вікові зміни ще не мають надто глибокого ефекту.

  Гімнастика для омолодження обличчя


  Як ми вже говорили, фейсліфтінг - це не тільки оперативне втручання лікарів, але і комплекс вправ, які пацієнтки з легкістю виконують в домашніх умовах без особливих проблем.
  Гімнастика фейсліфтингу включає в себе кілька основних вправ, які заробили безліч позитивних відгуків і вражень від жінок, які вже випробували цю методику на собі. Зазвичай комплекс включає вправи для збільшення очей, зняття набряклості , звуження носа, попередження утворення дрібних мімічних зморшок.