Корисні поради
на всі випадки життя
» » Голодування для схуднення: відгуки і різні результати

Голодування для схуднення: відгуки і різні результати

Додано: 09.10.14
Напевно, практично кожна дівчина хоча б раз у житті замислювалася над необхідністю лікувального голодування, адже тільки уявити: поголодаешь пару днів, зате відразу схуднеш на кілька кілограм.
Природно, якщо попереду маячить відпочинок з колективом по роботі, а може просто статися якась важлива подія, то хочеться на подібних заходах виглядати, як можна яскравіше і красивіше.
Та ще й в шафі важить, порошитися плаття, яке на два розміри менше вашого поточного, і щоб його одягти, порадувавши себе, улюблену, потрібно терміново зменшити сантиметрів. Але як? Єдине, що приходить на розум - це голодування. Але чи все так добре, як ви собі уявляєте?
Голодування для схуднення: відгуки і різні результати

Що б вам не розповідали подруги, або ви краєм вуха почули в якомусь телешоу, будь раптова зміна в постійній та систематичної роботи нашого організму, призводить до стану шоку.
Причому це стосується як нашої мозкової діяльності, так і внутрішніх органів, які відповідають за безліч процесів, що протікають зсередини.
Тому стверджувати, що голодування приносить тільки плюси - нерозумно. Перш ніж скласти своє повне думка про такому способі схуднення, необхідно зважити всі за і проти, уважно ознайомившись з усіма положеннями і рисами даного методу.
Є ще один достовірний спосіб, що дозволяє визначити ефективність голодування для схуднення, це ознайомитися з результатами і відгуками інших людей, які вже випробували на собі цю методику, і тепер можуть скласти свою суб'єктивну думку.
Звичайно, думка однієї людини - це не панацея, а ось думка більшості - це вже найкраща реклама або антиреклама, залежно від змісту.

Що ж таке лікувальне голодування?


Суть лікувального голодування полягає в тому, щоб відмовитися на певний час повністю від всієї їжі, що все це робиться в лікувальних цілях та цілях схуднення. Схуднення буває повне і абсолютне, у першому випадку людина відмовляється від їжі, але може в повній мірі споживати воду, стільки, скільки потребує організм.
В абсолютному голодуванні йде відмова повністю від усього, його проводять тільки під наглядом фахівців, так як воно загрожує негативними наслідками.

Законодавцем такого перебігу став Поль Брегг, який ще в XX столітті видав власну книгу «Чудо голодування», яка миттєво стала популярною і бурхливо обговорюється. Як і у будь-якого нетрадиційного способу лікування, у голодування є свої прихильники, а й противники, які повністю проти подібних методів.
Якщо дотримуватися логіки Поля Брегга, то лікувальне голодування здатне продовжити життя людини до 120 років, він і сам планував стати довгожителем, дотримуючись власної методики, та не вийшло.
Голодування для схуднення: відгуки і різні результати

У багатьох країнах світу з'явилися свої ентузіасти і послідовники справи Брегга, в залежності від автора, існують свої підвиди лікувального голодування. Що ж з цього приводу говорив Брегг? Він вважав, що голодування, в першу чергу, корисно тим, що в такий період свого життя організм починає харчуватися і функціонувати за рахунок своїх резервних сил, про які ми навіть і не знаємо, тим самим він тренується і постійно зберігає тонус м'язів.
Крім цього, в період голодування виводяться всі шлаки і токсини, це ми можемо спостерігати за «страшного кольором сечі і смним запахом», який з'являється через кілька днів терапії. Але чи так все це? І що з цього приводу говорить сучасна медицина?

Лікувальне голодування. Чи варто ризикувати?


Кваліфіковані фахівці ставляться з великим сумнівом до подібних процедур, а особливо проти тих варіантів, коли люди собі їх призначають самостійно.
Лікувальне голодування, навіть неважливо, водне або сухе, вимагає спостереження з боку фахівців, деякі лікарі, іноді призначають дану процедуру, як допомога при таких захворюваннях, як панкреатит, астма, гастрит та інші.

Але сенс в тому, що зазвичай лікар просить посидіти на воді день-два, а наші дами примудрилися довести цей процес до абсурду - відмовляються від їди по 30 а то і більше днів. Який же організм витримає?
Хай буде вам відомо, деяким людям така методика може бути взагалі протипоказана, особливо тим, хто страждає цукровим діабетом, туберкульозом, аритмією серця, серцевою недостатністю, кажучи загалом, цей список досить великий, так що задумайтеся або проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж пуститися у всі тяжкі.

Але ж є і позитивні сторони?


Є. Це, фактично, єдиний спосіб, що дозволяє схуднути в найкоротші терміни, досить просидіти 2-3 дні на такій «дієті», і ви відчуєте видимий результат.
Короткострокові голодування, які проводяться за всіма правилами, надають реальну користь - організм звільняється від шлаків, шкідливих речовин, знижується рівень цукру і холестерину, що теж дуже корисно.
Також лікарі стверджують, що лікувальне голодування здатне викликати підвищену мозкову активність, так як кров від шлунка відливає, а приливає куди? В голову, звичайно, так що якщо вам потрібно вирішити важливу задачу або проблему, спробуйте не їсти день, цілком можливо, що ви значно швидше знайдете правильне рішення.

Чим шкідливе голодування?


На жаль, мінусів у цій методиці, куди більше, ніж плюсів. Лікарі вважають, що при тривалому голодуванні почне відбуватися отруєння організму, в прямому сенсі слова. Щоб жити, організм почне розщеплювати свої запаси, першим ділом він не візьметься за жири, як би нам того хотілося, а за білки, тобто за м'язову тканину, саме тому буквально ж в перший день починає відчуватися слабкість в тілі і важкість у кінцівках.
Потім починають утворюватися ацетоновий тіла, які і сприяють отруєння нервової системи, знижується рівень інсуліну, що може довести до стану діабетичної коми.
Голодування для схуднення: відгуки і різні результати

Період голодування супроводжується повним припиненням надходження корисних і мінеральних речовин, вітамінів і мікроелементів, що призводить до загального нездорового вигляду, проблемами зі шкірою і волоссям, а також до повного уповільнення обміну речовин.
Наслідками тривалого голодування є і погіршення пам'яті, працездатності, можуть з'явитися зорові і слухові галюцинації, людина стає нервовою, можливі напади агресії і непередбачуваного гніву, в практиці поширені випадки непритомності і сильних запаморочень.
Хіба кілька кілограмів варті таких жертв? Як ми вже говорили, голодування можна використовувати в лікувальних цілях, але, як засіб ефективного і довгострокового схуднення, його використовувати не рекомендується.
Втрачені вами кілька кілограмів, повернутися до вас, прихопивши з собою ще парочку, добре, якщо обійдеться без хвороб і негативних наслідків. Якщо ж ви все-таки вирішили спробувати почистити свій організм, то проводити цю процедуру потрібно не більше ніж протягом 24 годин, тим більше, якщо організм не підготовлений до таких струсів.