Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як накачати нижній прес в домашніх умовах?

Як накачати нижній прес в домашніх умовах?

Додано: 09.10.14
В останні кілька років здоровий спосіб життя - це цілком поширене і, що важливо, модне явище, яке підштовхує натовпи молоді не тільки до правильного харчування і відсутності алкоголю у своєму раціоні, але й до активних походам у фітнес-клуби.
Зараз кожен третій чоловік може похвалитися тим, що має піврічний абонемент в спортзал, а деякі навіть обличчястим тренером обзавелися, все, як кажуть, на благо здоров'я та краси.
Як накачати нижній прес в домашніх умовах?

Це, звичайно, все дуже добре, але що робити тим, у кого можливості відвідувати такі місця немає, причин може бути безліч, а підсумок один - відсутність спорту в житті точно негативно позначиться на загальному фізичному стані людини.
Вихід, звичайно, є, красиву фігуру і рельєфні м'язи можна придбати і в домашніх умовах, головне, це цілеспрямованість, терпіння та відповідальність.
Зараз, коли літо в самому розпалі, як ніколи хочеться виглядати ідеально, особливо це стосується нижнього преса перед його красою встояти дуже складно, як чоловікам, так і жінкам.
Проте зробити його сексуальним і рельєфним, виявляється, не так просто, не достатньо просто качати прес, необхідно вдаватися до цілого комплексу вправ і рекомендацій.

Як відомо, прес людини ділиться на верхній, нижній і бічний, і, як не прикро, накачати нижній прес найважче з-за того, що він найменше бере участь в процесі життєдіяльності людини, так і більшість вправ зачіпає максимально верхній і бічний прес.

Відповідь на питання, як накачати нижній прес в домашніх умовах швидко і правильно, складається з декількох пунктів:

 • правильне і здорове харчування;

 • тренування, які включають в себе кардіо-навантаження і силові вправи.


 • Звичайно, не можна сідати на дієту і продовжувати харчуватися за тим же принципом, що й раніше, однак навряд чи ви досягнете бажаного результату: прес звичайно, ви накачаєте, а ось жирок, який приховує його, нікуди не дінеться.
  Пам'ятайте, що вправи на прес не спалюють зайвий жир, тому так необхідний додатковий курс кардіо-навантаження і правильне харчування.

  Що необхідно для того, щоб накачати гарний нижній прес?


  В першу чергу виробіть чітку програму і час, коли ви зможете приділяти хоча б півгодини часу своїх тренувань. Їх не можна пропускати, якщо вже зважилися, то треба працювати над цим.
  Як накачати нижній прес в домашніх умовах?

  Не обов'язково займатися кожен день, навіть, вірніше, не варто, необхідно, щоб організм встигав відновити сили, інакше таке перенасичення тренуваннями загрожує м'язовою втомою. Найкраще займатися через день, тобто близько трьох-чотирьох разів на тиждень.
  Підготуйте собі поверхню, на якій ви зможете без проблем качати м'язи живота. Вона повинна бути досить жорстка, на м'якій поверхні ви не зможете досягти видимих результатів, та й взагалі це загрожує ушкодженнями хребта.

  Найкраще підійде звичайний туристичний килимок, який стелиться на рівну підлогу, стежте за тим, щоб приміщення було захищене від протягів, інакше можна застудити спину або нирки.

  Кожне тренування повинна супроводжуватися будь-якими музичними композиціями, бажано, щоб вони були ритмічними. Перш, ніж починати качати прес, необхідно тіло гарненько розігріти або зробити попередню розминку.
  Для цього підійде біг на вулиці або на місці, деякі рухи аеробіки або виконання легкого розминкового комплексу вправ в прискореному темпі. До речі, можна підібрати кілька відео, в яких добре розкриваються всі вправи на нижній прес живота, зазначаються поширені помилки і особливості занять.
  Зазвичай їх ведуть професійні фітнес -інструктори, які своїми порадами зможуть допомогти вам, як можна швидше досягти своєї мрії. Отже, наведемо кілька найпоширеніших і ефективних вправ, які допоможуть вам накачати нижній прес.

  Вправи на нижній прес живота


  Зворотні скручування


  Це вправа, хоч і не потребує особливих маніпуляцій, дуже ефективний і популярний. Необхідно лягти на спину, руки витягнути уздовж тулуба долонями вниз. Ноги піднімаємо вгору, перпендикулярно тулубу.
  Після цього починаємо відірвати таз від підлоги, а ноги в цей час повинні максимально смитися в стелю, а не тягнутися до голови. При цьому виштовхування необхідно проводити саме м'язами преса, а не допомагати собі ногами і іншими частинами тіла.
  Всі вправи, які будуть перераховані нижче, включаючи це, виконуються в 2-3 підходи по 15-20 разів. Більше повторень немає необхідності робити, так як після 20-ти разів настає перевтома, а зростання м'язів не продовжується.

  Велосипед


  Для дівчат дане вправу, напевно, знайоме з дитинства, та й воно відмінно підходить в їх випадку, при правильному виконанні м'язи нижнього преса гойдаються досить просто і швидко, адже в ньому задіяні не тільки нижні м'язи преса, але і верхні.
  З позиції лежачи на підлозі, руки необхідно зачепити за головою, лікті розвести в сторони. Після цього починаємо підтягувати по черзі протилежне коліно до ліктя, а в цей час вільна нога знаходиться у витягнутому положенні паралельно підлозі, не торкаючись його.

  Підйом ніг


  Лягаємо на підлогу, на спину, руки витягуються вздовж тулуба долонями вниз. Ноги піднімаються над підлогою сантиметрів на 10 а потім з цього положення піднімаються по черзі до стану перпендикулярно до підлоги. Для новачків краще робити полегшений варіант цієї вправи: ноги згинаються в колінах, тоді навантаження на поперек значно зменшується.

  Ножиці


  Це вправа знайома всім з дитинства, воно є одним з найпопулярніших і найпоширеніших, проте від цього не менш ефективний. Ноги піднімаються на 10 сантиметрів над підлогою, а потім необхідно робити горизонтальні махи ногами, повторюючи рухи ножиць. При виконанні вправи голова повинна залишатися на підлозі, а самі махи необхідно робити якомога швидше.

  Складка


  Також лежимо на підлозі, тільки руки витягаємо над головою, а ноги злегка піднімаємо. Потім необхідно скластися: в цей момент руки і корпус тягнутися до ніг, а ноги тягнуться до корпусу. Потім повертаємося у вихідне положення. Ця вправа найкраще робити розмірено, не поспішати, опрацьовуючи всі ділянки.

  Підйом ніг на турніку


  Це можна зробити в будь-якому дворі, де є турнік або будинку, якщо у вас є шведська стінка. Необхідно повиснути на перекладині, а потім одним потужним рухом підняти ноги, намагаючись досягти паралельного положення ніг та підлоги.

  Уникайте того, щоб тіло почало розгойдуватися, працюйте саме м'язами преса. Для новачків може підійти полегшена версія вправи, яка також допомагає не менш ефективно прокачати нижній прес. Піднімаємо не прямі ноги, зігнуті в колінах, причому колінами бажано дістати до грудей, затримати там їх на кілька секунд і опустити вниз.