Корисні поради
на всі випадки життя
» » Які бувають поцілунки і їх користь

Які бувають поцілунки і їх користь

Додано: 09.10.14
Ваші губи стикаються, серце починає битися швидше, всі думки в голові зникають, ти занурюєшся в солодку млість любові і радості, не помічаючи, що відбувається навколо. Знайоме?
Так, поцілунки можуть викликати такі відчуття, які, по суті, важко з чимось порівняти, ми, звичайно, говоримо про справжніх поцілунках, наповнених щирими почуттями та емоціями. І, що найцікавіше, такі відчуття здатний випробувати кожен людина, для їх отримання не потрібна особлива підготовка, якщо ви знайдете «свою» половинку, то далі все піде само собою.
Які бувають поцілунки і їх користь

А якщо задуматися над тим, а звідки взагалі з'явилася така традиція цілуватися, що розуміють під словом «поцілунок», а також які бувають поцілунки? І що найцікавіше, більшість з нас, навіть найдосвідченіших в цьому інтимному справі, читачів, не зможуть дати і половини відповідей на поставлені питання.
Нам стало цікаво дізнатися побільше інформації з даного питання, адже поцілунки - це важлива і невід'ємна частина людського життя. Та й блиснути ерудицією перед своїм партнером, торкаючись такого цікавого справи, буде дуже цікаво. Ну що ж, спробуємо розібратися.
Скільки б не люди намагалися зрозуміти, хто винайшов поцілунок, вони, швидше за все, не знайдуть достовірної відповіді. Поцілунок не був винайдений, як телефон або будь-яке інше пристрій, в документах і стародавніх літописах не відображено моменту, який міг би характеризуватися, як перший поцілунок в історії людства.
І це не смно, та й неважливо, чому поцілунок назвали поцілунком, і хто так зробив перший. Цікаво було дізнатися, що спровокувало появу такої дії, адже повинен бути якийсь поштовх, який підказав би чоловікові доторкнутися своїми губами до губ жінки.
І, як не смно, існує багато гіпотез, при чому серед них є далеко не самі естетичні, наприклад, одне з припущень свідчить, що колись дуже давно, в доісторичні часи, шкіра людини являла собою джерело солі, яка вироблялася разом з потом. Правда, не надто романтично?
Які бувають поцілунки і їх користь

Але є версії і куди романтичніше, наприклад, за однією з них, люди вірили в те, що разом з диханням, яке передається під час дотику губ, партнеру передавалася частинка душі і сили людини. Тому вважалося, що обмін поцілунками - це своєрідна весілля споріднених душ. Вже приємніше, чи не так?
Під час поцілунку, через шкіру та поверхню губ людини, починають виділятися феромони, які на підсвідомому рівні доносять до партнера інформацію, яка допомагає зближенню тіл і душ.
Так, теорій існує безліч, ми, напевно, ніколи не дізнаємося, яка з них правсма, так що краще для себе залишити саму романтичну і привабливу.

Що таке поцілунок?Поцілунок - це тілесний контакт, своєрідне спілкування без слів двох половинок, які здатні висловити мовою жестів свої почуття кохання, ніжності і довіри один до одного.

Саме за допомогою поцілунку можна зрозуміти, а чи підходить вам взагалі ця людина, цілком можливо, що після першої спроби ви відразу з'ясуєте для себе той факт, що цей поцілунок буде для вас останнім.
Причин може бути безліч, адже справжній поцілунок може сказати про багато що, навіть про те, як людина стежить за собою і дотримується правил гігієни, а це важливо, особливо для початкових відносин !
Багато вважають, що існують якісь критерії і норми, за якими можна оцінити якість і професіоналізм здійснення поцілунку, однак це все дурниці.
Які бувають поцілунки і їх користь

Кожна людина інсмідуальна, він має в своєму розпорядженні своїми нормами дозволеного, що для одного аморально і неприпустимо, то для іншого нормально і навіть необхідно. Для деяких перший поцілунок повинен бути лагідний і мінімальний, а інші починають з пристрасних обіймів і глибоких французьких поцілунків.
Так що в цій справі не варто соромитися, шукати норми і критерії, діяти і практикуватися, тим більш, як вже з'ясували вчені, поцілунки - це ще й корисно.

Чим корисний поцілунок?


Так, ви не помилилися і не переплутали рядки, поцілунки дійсно здатні приносити користь. Наприклад, поцілунки - це відмінні помічники в боротьбі ос стресами, під час всього процесу вбиваються гормони стресу, а на їх зміну приходять ендорфіни - гормони радості і щастя.
Ось чому ті, хто люблять цілуватися, найчастіше позитивні та життєрадісні люди. А ще, ви, наприклад, знали, що при французькому поцілунку спалюється близько 26 калорій! І це зовсім не смно, адже в процесі в рух приводиться від 28 до 35 лицьових м'язів, що ще й свого роду гімнастика, яка є непоганою профілактикою зморшок. Не вірите? А ви спробуйте.

Тривалі і пристрасні поцілунки - це відмінна профілактика від застуди і вірусних захворювань, крім цього, поцілунок може стати ефективним знеболюючим засобом.

Так що якщо у вас болить голова чи живіт, цілуйтеся, якщо біль не піде, то, у всякому разі, ви про неї на якийсь час забудете, відволікаючись на більш захоплюючий процес.
До того ж поцілунок, як ви вже, напевно, помітили, збільшує частоту скорочення серця, що сприяє активному руху крові по судинах, а це, в свою чергу, сприяє надходження великої кількості кисню навіть у найвіддаленіші клітинки нашого тіла.

Цікаві факти про поцілунки  • Найдовший поцілунок вже досить давно занесений в Книгу рекордів Гіннеса, він становив трохи більше 30-ти годин. Даний факт здійснила одна пристрасна парочка з Італії, вони, мабуть, намагалися показати, що можна жити, харчуючись одними поцілунками. Як знати, може все тривало куди більше, якби хлопцеві не стало погано.

  • Якщо скласти всі поцілунки разом, то за життя людина витрачає близько двох тижнів на поцілунки. Дані, звичайно, середньостатистичні, але якось замало, вам не здається? Необхідно руйнувати стереотипи!

  • За статистикою вважається, що близько 65% людей при поцілунку заплющують очі, а решта мають звичку споглядати обличчя свого партнера в такий відповідальний момент.

  • Як би це смно не звучало, але цілуючись, можна боротися з карієсом, так як в процесі цілування нормалізується рівень кислотності в порожнині рота.

  • Звичайно ж, такий важливий і, можна сказати, життєво необхідний процес, не залишили без офіційного дня в році, який припадає на 6 липня. В цей день відзначається «Всесвітній день поцілунку». Вважається, що батьківщиною такого свята стала Великобританія, де вперше з'явилася ідея того, що поцілунок гідний власного свята.