Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?

Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?

Додано: 09.10.14
З кожним днем Інтернет стає все популярнішим і популярнішим. Тепер вже не потрібно йти в магазин, щоб придбати телефон або яку-небудь іншу дрібничку, не треба питати у людей, як знайти піцерію в незнайомому для вас місті, не потрібно стояти в касах, щоб купити квиток на автобус або поїзд - все це можна зробити не виходячи з дому, за допомогою Інтернету.
Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?

А завдяки стрімкому розвитку сайтів знайомств і соціальних мереж (Вконтакте, Фейсбук, Google+, ЖЖ) тепер можна не тільки знайомитися, але і зав'язувати стосунки в інтернеті. Сьогоднішня стаття буде присвячена тому, як познайомитися з дівчиною в інтернеті і, зокрема, в соціальній мережі Вконтакте.

Як познайомитися з дівчиною в Контакті або інших соціальних мережах?


Насправді я є прихильником знайомств в «офлайні», в реальному житті. По-перше: ти елементарно бачиш, з ким знайомишся. Перед тобою лежить реальний людина, а не якась модель з картинки. По-друге: з перших хвилин спілкування можна зрозуміти, що з себе представляє ця дівчина. В інтернеті ж все обмежується текстом. По-третє: в реальному житті можна відразу залучити дівчину своєю чарівністю, почуттям гумору . В онлайні ж все це замінюють стандартні смайли
Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?

Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?
і
Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?
.
Але, не смлячись на всі недоліки знайомства в інтернеті, не варто забувати і про його плюси. Адже тільки з допомогою інтернету можна познайомитися з дівчиною з іншого міста, області, з якої в реальному житті ти ніколи не зустрівся.
Тільки з допомогою інтернету можна завести розмову з здавалося б неприступною дівчиною, до якої в житті ти б ніколи не наважився підійти. Коли ти знайомишся в інтернеті красивою дівчиною, не обов'язково при цьому мати охайний вигляд, бути поголеним і причесанним. В інтернеті можна знайомитися, сидячи за комп'ютером в трусах!
Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?

Якщо чесно, то зі своєю дівчиною, я познайомився В Контакті. Хоч ми й жили в одному гуртожитку (правда на різних поверхах), хоч у нас з нею і була одна спільна подруга, в житті до цього ми ніколи з нею перетиналися. Завдяки Контакту, мені не довелося дізнаватися ім'я цієї дівчини, її вік, місто в якому вона живе, її інтереси.
Завдяки соціальній мережі мені також не довелося ставити нетактовне запитання: чи є у неї хлопець. Все вже було написано на її сторінці! Мені залишалося тільки натиснути на кнопку «Додати у друзі» і першим завести розмову. А вже після цього розмови в Контакті, я познайомився зі своєю майбутньою дівчиною і в реальному житті. Через пару тижнів ми почали зустрічатися
Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?
.
Отже, якщо ти не знаєш, як познайомитися з дівчиною в контакті, я дам тобі кілька простих порад:

 • Найголовніше - це зовнішній вигляд твоєї персональної сторінки. Постав на аватарку якісну фотографію. Дуже важливо, щоб ця фотографія була адекватною (на природі, в спортзалі, якась прикольна ситуація, професійна фотосесія). Не варто викладати на загальний огляд фотографії, в яких ти знаходишся у п'яному або обкуренном стані. Також, якщо ти хочеш познайомитися з дівчиною в інтернеті, не варто викладати фотографії, на яких ти сфотографований з якимись красивими дівчатами - зайву конкуренцію ніхто не любить.

 • Інформацію про себе заповни без помилок і друкарських помилок. Запам'ятай: краще не написати нічого, ніж написати якусь дурницю або матірну жарт. Якщо у тебе є почуття гумору - покажи мені його!

 • Не публікуй сопливі статуси.


 • Якщо ти вирішив познайомитися з незнайомою дівчиною в інтернеті, в першу чергу посмися на те, щоб її фотографія була реалістичною. Дуже часто в Контакті та інших соціалках можна зустріти начебто розкручені, «живі» сторінки, на аватарках яких фотографії дівчат з пресом і 4-м розміром грудей. Дуже велика ймовірність, що цієї «фейковая» сторінка.
  Посмися фотоальбоми цієї дівчини, на те, як вона відповідає на коментарі інших користувачів. Якщо у неї на стіні з'являються шаблонні статуси, записи, якщо більша частина її друзів - явно фейкові акаунти, то ця дівчина не справжня.
  Якщо ж ти впевнений, що ця дівчина справжня - додай її друзі. Якщо ви не знайомі, то напиши їй, що тобі сподобалося те, як вона розмовляє, або ж тобі сподобалася її фотографія, ви більш за один футбольний клуб і т.д. Якщо вона додала тебе в друзі, почни коментувати її фотографії, статуси, поступово заведи дружня розмова.
  Намагайся виявити своє почуття гумору (сподіваюся, воно у тебе є
  Як познайомитися з нормальною дівчиною в Контакті?
  ), дізнайся, чи є у вас спільні інтереси. Якщо ваше спілкування переросло в щось більше, ніж дружнє, якщо ви вже не можете провести день, не поспілкувавшись один з одним, запитай у дівчини їй номер телефону. Ну а вже по телефону можна запропонувати зустрітися де-небудь в реальному житті.
  У мене один друг познайомився в Контакті з дівчиною, яка жила на іншому кінці країни. У них були одні інтереси, вони слухали одну і ту ж музику, у них навіть була одна і та ж прізвище! Через кілька місяців спілкування в інтернеті і по телефону він вирішив поїхати до неї в гості. Потім вона до нього. Ось так і зав'язалися стосунки між двома людьми, ймовірність зустрічі яких в реальному житті дорівнювала 9999%. Хіба це не смо?)

  Як не потрібно знайомитися з дівчиною по інтернету • Не потрібно шукати знайомства в чатах, форумах. Дуже велика ймовірність розчаруватися потім, коли побачиш реальну фотографію дівчини.

 • Якщо хочеш познайомитися з дівчиною через інтернет - не треба цього робити за допомогою асьок і скайпов. Знову ж таки - ти спочатку не бачиш, з ким спілкуєшся.

 • Якщо знайомишся з дівчиною на сайтах знайомств, не потрібно вибирати розпіарені сторінки. Дівчата, у яких дуже багато друзів в онлайні, найімовірніше, не зможуть виділити тобі часу на спілкування, так як вони спілкуються одночасно з кількома хлопцями.

 • Якщо ти вирішив познайомитися з дівчиною по інтернету, не роби це шаблонно. «Привіт, як справи?» - що може бути гірше цієї заяложеної фрази? Або ж «Кльова в тебе груди». Дівчині буде це приємно, але вона, швидше за все, не буде розглядати тебе серйозно. Хіба що, якщо ви обидва не шукайте відносин на одну ніч.

 • Коли знайомишся в інтернеті, не потрібно постійно говорити про себе!

 • Краще взагалі не знайомитися на сайтах знайомств. Адже у неї в списку друзів ще десятки претендентів, таких як ти. Краще вже шукати дівчину за інтересами в звичайних соціальних мережах.


 • Сподіваюся, що мій позитивний досвід знайомства в інтернеті допоможе вам, і ви без проблем зможете познайомитися з дівчиною в контакті або будь-який інший соціальної мережі. Головне - залишатися самим собою!