Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Додано: 09.10.14
Рубрика: Цікаве
Підліткові фільми здатні зацікавити не тільки тінейджерів, але і їх батьків. У цих фільмах присутній притаманна молоді легкість і простота, але в теж час розкриваються важливі соціальні та психологічні проблеми. Фільми про підлітків досить різноманітні і від того які саме кінокартини воліє смитися молодий чоловік можна сказати про його уподобання в житті.
Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Підліткові фільми впливають на людство. Коли доросла людина смиться якийсь фільм, безумовно, у нього виникають емоції і переживання. Однак вони не чинять на нього тривалого впливу. Ну, поплакали над мелодрамою і все, на наступний ранок доросла людина не завжди згадає, що він смився напередодні. А з підлітками все куди серйозніше.
Бути дитиною набагато простіше, ні, звичайно, розбиті коліна це трагедія, але вона не зрівняється з часом, коли душу починають мучити душевні переживання. А це починає відбуватися, як ви здогадалися в підлітковому віці.
Всі найбільш яскраві емоції людина починає переживати, будучи підлітком. Перша любов, образа, розчарування, злість на друзів, пристрасть і сексуальний досвід - все це нам доводиться випробовувати у віці 13-18 років.
Кращі підліткові фільми розкривають безліч вище зазначених ситуацій і деколи допомагають взрослеющим дітям знайти правильний вихід з важкої ситуації. Важливо, щоб підлітки вибирали правильні фільми і витягували з них хороше, а не смилися всяку гидоту з пропагандою наркотиків.
Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Режисери в різних країнах намагалися розкрити у своїх фільмах безліч проблем. Найбільше вони зняли фільмів про любов підлітків. Талановиті актори, які частіше всього в реальному житті є підлітками, показують на прикладах своїх героїв, до чого може призвести пристрасть і потяг. У фільмах про любов можна знайти відповіді на хвилюючі ваше серце питання. Наприклад, чому ваш однокласник ображає вас або чому несподівано кращий друг віддалився від вас.

Які бувають підліткові фільми


Існує ще одна категорія цих кінокартин - підліткові фільми про школу. У них не обов'язково повинна йти мова про поганого хлопчика і дівчинки - відмінниці, а також про їх любовних переживаннях. Існують фільми, що розкривають проблеми так званих «білих ворон» в колективі або про складні взаємини з учителями та батьками. Подібні картини дозволяють поглянути по-іншому на своє життя.
Дорослі люди часто помиляються, думаючи, що якщо вони годують і одягають підлітка, то тим самим вони позбавляють своє чадо від усіх неприємностей. Підліткові фільми про стосунки з батьками показують, наскільки іноді велика стіна між найближчими людьми в цьому світі. Саме тому дорослим корисно переглядати фільми, які смляться їхні діти. Як знати, може вони зрозуміють, що теж часто поводяться неправильно.
Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Ні для кого не секрет, що дівчата смляться кіно частіше, ніж хлопці. Сильна половинка людства може вибрати як альтернативу гру на комп'ютері. Підліткові фільми для дівчаток стають і розвагою і пізнавальної енциклопедією життя. До того ж це прекрасна тема для розмов з подружкою. Адже всім відомо, що дівчатка приходять в захват, обговорюючи головних героїв зі своїми подружками. А якщо він симпатичний і з хорошою фігуркою, то фільму забезпечений успіх.
До речі, у фільмах для підлітків може розкриватися хвилююча тема краси. Далеко не всі можуть похвалитися ідеальною зовнішністю у 14-16 років. Прищі, нестійкий гормональний фон і проблеми з фігурою можуть просто зіпсувати життя. Про те, як живеться дурнушкам і чим може закінчитися їхня історія, знято чимало фільмів. Такі фільми корисно смитися підліткам.
Цікаві підліткові фільми зняті на тематику чарівництва, магії і потойбічних сил. Ця тема в наш час перебувати на піку популярності. Підліткам приємно уявляти себе на місці всемогутніх героїв, головне не втратити відчуття реальності подій. У фантастичних фільмах також непогано розкрито проблеми дружби і любові.
Американські фільми про підлітків відомі у всіх розвинених країнах. Вони відрізняються високою якістю зйомки і часто непоганим сюжетом. Американці приділяють у своїй країні підліткам велику кількість уваги, саме тому не проходить і року, щоб не вийшло в прокат понад 20 фільмів про підлітків.
Кращі підліткові фільми (10 фільмів)

Росіяни підліткові фільми важко віднести до жанру розважальних. В основному в них можна спостерігати про трагічні взаємовідносини в сім'ї. Про стосунки між підлітками знято небагато фільмів, і в них часто простежується негатив. Все-таки російському кінематографу ще потрібно пройти чимало шляхи для того, щоб навчитися випускати якісний та корисний продукт.
Ми хочемо запропонувати вам ознайомитись з 10-ма цікавими підлітковими фільмами, які допоможуть вам не тільки добре провести вільний час, але і навчитися чомусь новому.

Список фільмів про підлітків (опис і трейлери):


1. Сутінки. Неймовірно зворушлива історія про кохання двох протилежностей (тільки так можна назвати скромну дівчину і стародавнього вампіра), які незважаючи ні на що прагнуть бути разом. У фільмі присутні непогані спецефекти, що робить його цікавим для підлітків. До того ж, посмившись фільм, у вас може виникнути бажання прочитати книгу, а читання завжди корисно.

2. Бунтарка. Бути поганою дівчинкою - це круто. При цьому, звичайно, не треба зриватися з ліжка і бігти грабувати банк. Досить просто перестати займатися тим, чого від тебе чекають люди.

3. Голодні ігри. Такі підліткові фільми треба смитися обов'язково всім. Фантастика вміло поєднується з психологічними проблемами підростаючого покоління. Як це вбивати інших заради порятунку власного життя? І як не втратити себе на війні, яку ти не починав? Відповіді ви отримаєте, посмившись Голодні ігри.

4. Відмінниця легкої поведінки. Цей фільм чудово показує, як можна вчинити, якщо ви стаєте об'єктом загальних пліток. З будь-якої ситуації можна вийти таким чином, що ви будете вище всіх інших. Головна героїня наочно демонструє своє вміння не залежати від думки інших.

5. Три метри над рівнем неба. Дивлячись на шикарне тіло головного героя дівчатка - підлітки можуть втратити розум. Але не тільки цим багатий фільм. Історія «поганий хлопчик, хороша дівчинка» стара, як світ. Тільки в цьому фільмі показано, що іноді поганий хлопець страждає набагато більше.

6. Переростки. Комедія занурює нас у світ не найбільш успішних в житті хлопців. Вони до останнього вірять у свою неперевершеність і шалено хочуть любові. Ось тільки всьому свій час.

7. Літо. Однокласники. Любов. Фільм розкриває проблеми взаємовідносин між головною героїнею та її хлопцем, батьками і друзями. Разом з головною героїнею ви дізнаєтеся, як підліткові пережити перше зраду і як знайти спільну мову з рідною мамою.

8. Фанатки не залишаються на сніданок. Ліла закохалася по вуха у соліст популярної групи. Однак бути дівчиною супер - зірки не так просто і круто. Пройде кохання головних героїв, всі випробування або зруйнуватися під натиском громадськості, сміться у фільмі.

9. Випускний. Про всі принади підготовки до головної події для кожного підлітка ви дізнаєтесь у цьому захоплюючому фільмі.

10. Оторва. Навіть у люблячих батьків терпінню приходить кінець. Головна героїня фільму отримує суворе покарання і всіляко намагається скоріше від нього позбутися, не помічаючи того, що сама давно вже змінилася.