Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

Додано: 09.10.14
Чому при згадці вголос поняття «метросексуал» у оточуючих виривається неоднозначна реакція, хтось так і норовить хихикнуть, хтось зсмовано поглядає в бік, а хтось і зовсім не може розібрати таке смне співзвуччя букв.
Не смлячись на це, кількість, так званих, метросексуалів з кожним роком невблаганно зростає, в Європі та США - це явище зовсім давно набуло масового характер, а, значить, скоро воно міцно влаштується і в наших краях.
Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

Хто ж такі метросексуали? Не смлячись на усталену громадську думку, чоловіки, які відносять себе до цього поняття, не є гомосексуалістами, вони, як і інші, цікавляться і люблять жінок, просто зовні і за власним поведінки дещо відрізняються від звичного вигляду «чоловіки».
Під «іншими» і «нормальними» чоловіками ми маємо на увазі тих, які байдуже ставляться до власного виду, мають один шампунь і туалетну воду, а на питання коханої дівчини «Яку сукню краще? Це або це?», відповідають : «Не знаю, тобі ж носити».
Насправді, поняття «метросексуал», хоч і виникло лише на початку 90-х років з легкої руки відомого американського журналіста Марка Сімпсона, щодо ненова. Вже в XIX столітті існували такі чоловіки, тільки тоді їх могли називати «чепурун» або «франт».
Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

Американський журналіст дав таку назву чоловікам, які проживали у великих мегаполісах, вели активний спосіб життя і розбиралися в моді і різних новинки б'юті-сфери. З тих пір поняття прижилося і наполегливо розвивається, чоловіків, які приділяють велику кількість уваги власної зовнішності, стає все більше, а в моді і красі, вони розбираються не гірше прекрасних дам, а, можливо, навіть краще.
По суті, метросексуал - це стильний, елегантний, доглянутий чоловік, який одягнений за останнім віянням моди, користується дорогою і якісною косметикою, із задоволенням відвідує SPA центри і дуже ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом.

Глянцеві журнали, манікюр і педікюр, креми від вікових змін, нескінченні ходіння по бутіках, величезна увага до власного тіла, а це значить, походи в тренажерні зали та косметичні салони - ні, це ми не про представниці прекрасної статі говоримо, а про метросексуала. І чому хтось вирішив, що все це виключно жіноча прерогатива?

Як розпізнати метросексуала?


Не смлячись на те, що поняття максимально зростає і розвивається, на вулиці, все ще, нечасто побачиш такої людини, тому він практично завжди виділяється з натовпу своїм елегантним і неймовірно стильним виглядом. Як дізнатися, що твій хлопець метросексуал?
Все дуже просто: зайти у вашу ванну і посмися, скільки баночок і скляночек займає його косметика на поличках. Якщо там вже яблуку ніде впасти, але це не від того, що ти все забила своїми косметичними засобами, значить, поруч з тобою справжній метросексуал.
Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

Це, звичайно, жартівливий приклад, але доля правди в ньому є: такі хлопці дійсно звикли доглядати за собою, а для цього їм потрібна чоловіча косметика, обсяги продажів якої, до речі, злітають зі швидкістю світла.
Цікавою особливістю таких чоловіків є той факт, що поряд з такими, начебто, жіночими звичками, вони не втрачають справжніх чоловічих звичок.
Наприклад, запросто можуть поїхати з друзями на риболовлю, пропустити по келиху пива в найближчій пивний, їх цікавить не лише краса і мода, але й політика, економіка, вони смовижно цікаві співрозмовники, так як багато знають, багато про що читали і багатьом цікавляться.
Основну частину представників цього руху становлять чоловіки, які працюють у сфері шоу-бізнесу, моди і краси, інша частина мешкає у сфері великого бізнесу і ЗМІ. Загалом можна виділити 5 основних видів чоловіків-метросексуалів.

 • Бізнесмен, політик. Мабуть, самий приємний і привабливий тип серед метросексуалів. Він завжди піклується про свій зовнішній вигляд, приділяє чимало уваги манікюру, його взуття завжди начищене, борода ідеально поголена, а волосся укладене волосинка до волосинки. Але робить він це не від безмежної любові до себе, а виключно з інтересів бізнесу. До свого способу відноситься, як до частини публічної і ділового життя, а не як до процесу самозамилування. Жінкам з такими екземплярами легко і приємно, оскільки вони завжди виглядають стильно і доглянуто, але при цьому не зациклені на своїй зовнішності і на новинки в світі моди.

 • Споживач. Тім чоловіків, які по вуха захоплені процесом шопінгу, їм навіть не важливо, що купувати, головне, це сама дія. З таким хлопцем, звичайно, приємно пройтися по магазинах, але спільне життя буде мати один головний недолік: постійні проблеми з фінансами. Навіть те, що ти можеш відкласти на важливу покупку, він може піти і спустити на джинси з останньої колекції.

 • Нарцис. Ні, мова не про симпатичному квітці, а про чоловіка, який живить безмежну любов до себе і власної зовнішності, для себе, коханого, на поличках повинна стояти тільки сама якісна і дорога косметика, а в шафі повинні висіти тільки модні та брендові речі. Жінці вирішувати самій, чи вона зможе ужитися з красенем, який вимагає до себе постійної захоплення.

 • Естет. Це той тип чоловіків, який просто любить все красиве. До свого тіла і до інших він ставиться, як до твору мистецтва, а воно повинно нагадувати шедевр! Незаперечною перевагою таких молодих людей є їхня оригінальність, нестандартність мислення, до дівчини, яку він полюбить, він буде ставитися як до чергового витвору мистецтва, обсипаючи її компліментами і пристрасними поглядами. Але, що й казати, в комплект з приємностями входять і супутні недоліки: запальність, смацтва в поведінці, експресивність і так далі.


 • Підведемо підсумки


  Як ви вже зрозуміли, такий тип чоловіків не можна однозначно назвати поганим чи хорошим, скрізь є свої крайнощі. Почнемо з неприємного: можливі труднощі фінансового плану, так як речі, косметика, походи по салонах краси та спа-центрів - це звичний ритм життя для чоловіків.
  Хто такі метросексуали і як знайти з ними спільну мову?

  До того ж метросексуалів рідко можна назвати господарськими чоловіками, адже їх більше зацікавлять приклади модних стрижок сезону, ніж необхідність зробити кран, який вже тиждень протікає.
  Але є немало доброго: такі чоловіки люблять ходити по магазинах, а, значить, він із задоволенням піде за вашої нової кофтиною, порадить, що краще сидить і як виглядає. Вони вміють підлаштовуватися під жінок, можуть відмовитися від футболу на користь загального компромісу, а також можуть багато розмовляти про моду, красу і різних дієтах, які, до речі, із задоволенням сядуть разом з вами.