Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зберегти свої стосунки на відстані

Як зберегти свої стосунки на відстані

Додано: 09.10.14
Напевно, практично у кожної людини є приклад відносин, які розвиваються на відстані. Не будемо перебільшувати і обманювати, більшість пар все-таки не можуть впоратися з труднощами таких відносин, радість спілкування і зустрічей втрачаються і люди, в результаті, розлучаються.
Але правдою є і той факт, що багато в чому не винна «складна» життя, а як раз самі люди, які не розуміють, що будь-які відносини - це тяжка праця і робота над собою, а стосунки на відстані - це праця подвійно, без виконання якого точно нічого не вийде.
Як зберегти свої стосунки на відстані

Якщо вже так сталося, що дві людини зустрічалися, любили один одного, але сталося так, що в силу обставин (підвищення в посаді, проблеми в сім'ї, навчання в іншому місті) вам довелося роз'їхатися, то необхідно вивчити всі моменти і правила, які допоможуть зберегти свої стосунки на відстані.
І тоді ніякі тисячі кілометрів не зможуть розлучити вашу міцну пару, і навіть тоді, коли стає зовсім важко, то завжди можна впоратися з ситуацією. І якщо раптом вам це допоможе, левова частка американців живуть у різних містах, але при цьому прекрасно справляються зі своїми відносинами на відстані, розвивають їх і утворюють сім'ї.
Та й, швидше за все, у кожної людини є щасливий приклад такої пари, яка після довгих років життя нарізно все-таки утворила щасливу сім'ю. Як у них це виходить? Спробуємо розібратися.

Рекомендації для відносин на відстані


Спілкування і ще раз спілкування!


Буває і так, що пари, які живуть в одному місті, можуть бачитися лише по вихідних, справа у великій зайнятості, але це факт, який інколи дуже руйнівний для відносин, хоч вони і знаходяться набагато ближче один до одного.
А вся справа в тому, що люди забувають спілкуватися! Благо, сучасний прогрес дійшов до того, що, будучи за півсвіту від своєї половинки, завжди можна зв'язатися по скайпу і побачити один одного, поспілкуватися в чаті, листуватися по електронній пошті, постійно перекидатися смс-ками.
Багато нехтують такими важливими моментами, зідзвонюються лише від випадку до нагоди, що в результаті веде до «стирання» потреби в спілкуванні один з одним. Необхідно, щоб ваша половинка завжди займала визначальне місце в повсякденності.
Протягом дня завжди можна скинути кілька приємних слів по смс, а по дорозі з роботи поговорити про те, що відбулося за день, а ввечері перед сном обговорити обличчясті теми. Важливо скласти спільний графік, якому ви обидва будете дотримуватися, знаючи, що в цей час ви повинні зателефонувати, а по вихідних ви обов'язково спілкуєтеся по скайпу. Тільки така дисципліна допоможе не втрачати потреби в своїй половинці.

Спільне майбутнє


Дуже важливо знати, чи є майбутнє у вас, чого ви хочете у результаті прийти, стосунки на відстані вимагають такої підживлення. Ви повинні постійно обговорювати те, чого в підсумку хочете прийти, віра у спільне життя, дітей і щасливу сім'ю повинна завжди присутній між вами. Обов'язково необхідно вірити в те, що відстань, яка вас розділяє на даний момент, переборна, і це відбудеться в майбутньому.
Як зберегти свої стосунки на відстані

Два люблячих людини повинні постійно прикладати всі зусилля для того, щоб бути разом, використовувати будь-яку можливість для зустрічі. Навіть якщо ви вже використовували спільний відпустку, але відчуваєте, що вам необхідно перевірити свою другу половинку, то краще візьміть кілька днів відпустки за свій рахунок, але все-таки реалізуйте своє бажання.
Звичайно, таке прагнення має бути з двох сторін, а якщо один з партнерів лише «приймає» ваші прагнення і пориви, то варто задуматися про те, а чи потрібні взагалі такі відносини?

Спільне проведення часу


Так, так, не смуйтеся, перебуваючи за тисячі кілометрів один від одного, можна все одно мати спільні захоплення і заняття. І це навіть необхідно, якщо ви хочете, щоб ваш партнер був в курсі вашого життя, адже з побутових дрібниць і занять вона і складається. Наприклад, ви обидва любите їзду на велосипеді?
Зателефонуйте в процесі їзди по парку, обговоріть дрібниці, які ви бачите навколо себе: бабусь на лавочці, дітей на майданчику, ароматні квіти і ласкаве сонце. Може бути, ви любите готувати, так зрозумієте що-небудь спільно, кожен на своїй кухні, але при цьому перебуваючи на відео-конференції по скайпу. Можна навіть фільми смитися разом, синхронно, а паралельно в сусідньому вікні чату обговорювати все, що відбувається. Можливо, це вам здасться чимось зайвим, але повірте, це не так, ви повинні всіма силами створювати ефект присутності один одного у вашому житті.

Подарунки та сюрпризи


Не забувайте про те, що хоча ви і знаходитеся на відстані, але ваша половинка хотіла б відчувати хоч іноді щось матеріальне поруч, щось, що стосувалося її половинки.
Особливо, це відноситься до прекрасній половині, просто відправте їй квіти службою доставки, милі листівки або невеликі сюрпризи, які будуть відправлені поштою, додадуть чималого ефекту. Ще важливо, щоб у вашої половинки була якась дрібничка, яка буде завжди нагадувати їй про вас і, навпаки. Це, наприклад, кулончик, браслет, кільце, яке завжди може бути при собі.

Мінуси і плюси відносин на відстані


Не забувайте про те, що стосунки на відстані - це не тільки суцільні труднощі, але і навіть в них можна знайти позитивні сторони, яких точно немає у людей, які постійно живуть разом. Наприклад, у вас точно буде менше сварок через побутових дрібниць, кожна ваша зустріч завжди наповнена радістю, емоціями і щастям, ви набагато рідше зриваєте один на одного злість, адже розумієте, як дорогоцінні хвилини проведені разом.
На відміну від пар, які постійно перебувають разом, у вас є час для саморозвитку, для захоплень і зустрічей з друзями, ви можете більше часу проводити з рідними і близькими, якщо вони там поруч з вами.
Як зберегти свої стосунки на відстані

Ну а мінуси, звичайно, всім відомі. Головна проблема, яка терзає більшість пар, недовіра, люди бояться, що їх половинка може щось не договорювати, змінювати або знайти собі іншу (-ого). А ревнощі і недовіру - це найвірніші спобличчя знищити навіть найніжніші і міцні стосунки.
Тому, якщо так вже сталося, і вам деякий час доведеться жити нарізно, вам доведеться довіряти своїй половинці, його чесність і невинність навіть не повинні обговорюватися. Але, звичайно, не до сліпої дурниці, якщо ви бачите очевидні факти, то, можливо, пора закінчувати те, що ви так дбайливо зберігали все це час. А відстань чи ні, якщо людина захоче, він піде і від своєї половинки, з якою живе в одній квартирі, так що відстань - це ще не показник.
Багато хто задається питанням, а чи можливі стосунки на відстані, хочуть отримати на нього відповідь від сторонніх осіб. Але, якщо ця тема торкнулася вас, в першу чергу чесно запитайте себе, а чи зможете ви дотримуватися всіх правил, і що чекає вас в кінці. І лише тоді ви зрозумієте, чи варта гра свічок.