Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому жінки краще за чоловіків

Чому жінки краще за чоловіків

Додано: 09.10.14
Кому-то це питання може здатися смним, адже, по суті, і у чоловіків і у жінок достатньо своїх переваг, яких, може бути не дістає в протилежному підлозі. Проте, якщо гарненько присмитися, то можна зробити деякі висновки, які справді незаперечні. Вони точно порадують прекрасну половину нашого суспільства, зможуть підняти самооцінку, а також додадуть впевненості в собі.
Прекрасна стать - слабка стать? Що за дурниці! Якщо задуматися, то жінка - це особливе утворення, яке здатне на багато чого, особливо, якщо поставить собі певну мета.
Чому жінки краще за чоловіків

І нам неймовірно пощастило, що ми живемо в сучасному світі, коли жінка нібито нарівні з чоловіком - отримує освіту, може будувати кар'єру або, якщо вона сама хоче, те і може присвятити себе суто сім'ї і дому, повісивши всі фінансові труднощі на свого чоловіка. І ніхто не посміє сказати, що вона невдаха, жінці дозволено проявляти слабкість, в той час як чоловікові - ні.

Чому жінки краще за чоловіків?


Що вже говорити, у чоловіка взагалі один варіант успішного життя - досягти успіху в кар'єрі, лише тоді вважається, що чоловік - самореалізувався, в той час як жінка може реалізуватися як у сім'ї, так і в кар'єрі. Теж саме стосується і слабкостей.
Якщо жінці вигідно, то вона може, не соромлячись, показати свою врасливість і необхідність у захисті. Ну, наприклад, жінці повинні поступатися місцем в автобусі, вона не повинна платити за себе в ресторані, вечеряючи з чоловіком, жінка не зобов'язана тягати тяжкості або «лізти з кулаками» до кривдника, їй досить поскаржитися про це своєму чоловікові.
Чоловіків же виховували інакше - вони повинні бути сильними і сміливими, захищати слабких, а також не висловлювати свої найсильніші сторони. У теж час, якщо жінці зручно, вона може стати сильною і впевненою в собі, подолати численні труднощі.

До речі, відомий факт, що жінки менше схильні до глибоких депресій з летальним результатом в таких положеннях. А все тому, що жінка, коли їй важко і погано може виговоритися, поплакатися «в жилетку» подрузі або другові, що не дано чоловікові, адже він зобов'язаний бути сильним.

Чоловіки не плачуть. До речі, жіночий стрес часто легко піддається лікуванню - достатньо придбати нову кофтинку або губну помаду, і життєвий тонус відразу підвищується.
Чому жінки краще за чоловіків

Але це зовсім не говорить про те, що жінки недалекі і поверхневі створення, це, скоріше, говорить про те, що вони здатні переключатися з негативних моментів і радіти навіть дрібниці, на що, найчастіше, не здатні чоловіки.
До того ж всім відома жіноча здатність, робити безліч справ одночасно. Наприклад, панночка легко справляється з приготуванням супу, одночасно перевіряючи уроки у дитини, і спілкуючись з мамою по телефону. У чоловіків же однопотоковий мислення, якщо він чимось займається, то про інших справах навіть і думки бути не може.

До речі, ця смовижна здатність стосується і жіночого зору, жінка здатна бачити світ в 180°, тобто, глянувши, вона помічає все, легко орієнтуючись і визначаючи, де ж її дитина або подруга.

А ось чоловічий погляд спрямований прямо перед собою, вони смляться як в тунель, часто не бачачи, що відбувається у них перед носом. Це можна називати ще неуважністю або неуважністю, але факт залишається фактом.

Зате чоловік сильніше жінки!


Так, фізична перевага незаперечно присутній, але давно відомо, що жінки, найчастіше витривалішими і, до речі, жіночий больовий поріг значно вище, вони легше переносять біль і менше втомлюються.
Чому жінки краще за чоловіків

Взяти такий примітивний приклад, чоловік, вихосм 3 години по ринку з дружиною, приходить додому і падає на сман від втоми, дівчина знаходить в собі сили ще й зробити обід, нагодувати сім'ю і прибрати в квартирі.
Перевага жінок над чоловіками виражається і у фізичному здоров'я, жінка, хоч і хворіє частіше, але легше, ніж чоловік, до того ж, найчастіше, вона переносить захворювання «на ногах», не змінюючи свій звичний спосіб життя - ходить на роботу, займається дітьми і сімейними справами.
Якщо ж хворіє чоловік, навіть зовсім незначно, в більшості укладаються в ліжко і довго вважають себе мало не при смерті.

До речі, з точки зору медицини, жінка менше схильна до захворювань печінки, нирок і кишечника, а також серця.

В силу своєї постійної стриманості, чоловіки більше схильні ймовірність інфарктів і інсультів. І, до речі, жінкам не загрожує імпотенція і простатит, але, звичайно, існує безліч суто жіночих захворювань.

Краса - сильна і потужна зброя жінки


Не буває некрасивих жінок, бувають лише ті, які лінуються або не вміють за собою доглядати. Саме для жінок придумані всілякі хитрощі і допоміжні атрибути, які допомагають жінці виглядати привабливо і спокусливо.
У красивою і впевненою в собі жінки шанси влаштувати своє обличчясте життя, а також досягти успіху в кар'єрі значно перевершують шанси навіть самого красивого і звабливого чоловіки. Тільки, звичайно, якщо начальник не гей.

До речі, навіть повним дамам живеться простіше, ніж повним чоловікам, адже значна обсяги в області грудей і стегон викликають чималий інтерес у протилежної статі, що не скажеш про чоловіків.

Та й взагалі, жінка за допомогою одного свого зовнішнього вигляду може стати успішною і щасливою, навіть перемогти такі дрібниці, як полагодити комп'ютер і перенести шафа. Варто лише правильно попросити і посміхнутися.
На цьому достоїнства жіночої статі зовсім не закінчуються, а, навпаки, збільшуються. Що вже тут приховувати, жінки красивіші чоловіків, а голе жіноче тіло стало об'єктом багатьох творів мистецтв.
А ще жінки набагато пізніше лисіють, ніж чоловіки, до того ж можуть спокійно користуватися послугами фарбування волосся, щоб приховати небажану сивину або просто, вирішивши змінити свій вигляд на що-небудь новеньке і несподіване.
Чому жінки краще за чоловіків

І, нарешті, найголовніше. Жінка здатна народити дитину, і вона точно буде впевнена, що це її дитина, що не завжди дано чоловікам.
Ми сподіваємося, що, якщо у вас був поганий настрій, то ця стаття змогла підбадьорити і підняти настрій навіть самій смутній прекрасній половинці нашого суспільства. Любіть себе і пам'ятайте, що народитися жінкою - це чудово, але не забувайте, що без чоловіків нам було б нудно і нецікаво, адже жінка має ще одну, незмінною слабкістю, любити чоловіка, закриваючи очі на всі їхні недоліки і помилки.