Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як визначити розмір кільця у своєї дівчини

Як визначити розмір кільця у своєї дівчини

Додано: 09.10.14
Якщо ви задалися таким питанням, то, швидше за все, хочете ощасливити свою улюблену таким подарунком. Але неважливо, чи збираєтеся ви робити пропозицію, а може, купуєте весільні кільця, або вирішили зробити подарунок у вигляді кільця на ювілей чи народження дитини, все одно це сюрприз, тому безпосередньо у коханої запитати розмір - не варіант. Так як дізнатися розмір кільця точно, щоб потім не розчаруватися у власному придбанні?
По суті, що таке розмір кільця? Це не що інше, як діаметр окружності, яка і являє собою коло. А, як всім відомо, діаметр - це відстань від однієї протилежної точки кола до іншого.
Як визначити розмір кільця у своєї дівчини

Тому, якщо ви хочете дізнатися власний розмір кільця, достатнім буде озброїтися лінійкою і виміряти відстань від одного краю кільця до іншого, що і підкаже вам ваш розмір.

Склалося так, що розміри кілець мають свою систему, кожен розмір відрізняється від подальшого на0.5 міліметра, тому розміри кілець розраховуються як 1515516 і так далі.

Якщо ви вирішили одружитися і вам необхідно придбати обручки , то, навіть знаючи свій розмір пальця, краще не уникати примірок, а навпаки, зробити їх кілька, адже в залежності від різних умов розмір пальця трохи змінюється.
Простіше всього, якщо ви не знаєте свій розмір, прийти в найближчий ювелірний магазин або салон, де вам з легкістю, використовуючи спеціальні інструменти для визначення розміру пальця, наприклад, «пальцемери», виміряють ваш пальчик.

Цінні поради при виборі кільця • Найкраще кільце вибирати вдень, але не вранці, так як з ночі пальці можуть трохи набрякати і вся «нічна» рідина не встигне вийти до ранку, що може призвести до не вашим вибором, а всім відомо, як важливо, щоб обручку було за розміром.

 • Не вибирайте кільця після занять спортом , особливо підняття тягарів, під час менструацій, а також, коли на вулиці дуже жарко або холодно. В залежності від температури повітря, судини на пальцях можуть розширюватися або звужуватися, що призводить до тимчасового зміни розміру пальця.

 • Бажано, проводити «контрольну» примірку кільця, щоб вона відбувалася в спокійному стані і при нормальній температурі.


 • Звичайно, всі ці рекомендації можуть здатися дрібницями, але краще їх дотримуватися, якщо не хочете потім втратити або, навпаки, кільце стане маленьким для вашого пальця.

  До речі, слід враховувати той факт, що широкі кільця зазвичай купуються на пів розміру більше, ніж ваш постійний розмір. Зазвичай, це кільця шириною больше8 міліметрів, саме для них краще запастися вільним простором.

  Також не забувайте, що пальці на лівій і правій руці різні, тому хоч і здається, що вони однакові, візуально це визначити дуже складно.
  Тому при виборі кільця для певного пальця, потрібно знати саме його конкретний розмір. І знову-таки не забувайте, що кільце має проходити ще й через суглоб на пальці, тому і для цієї дрібниці необхідно давати невелику похибку.

  «Домашні» методи визначення розміру кільця


  Як непомітно дізнатися розмір кільця у дівчини? Цим питанням, напевно, кожен чоловік хоч раз в житті, але задавався. Адже сюрприз не хочеться псувати, от і доводиться вигадувати різноманітні варіанти, як допомогти собі в цій ситуації.

  Природно, у всіх домашніх спобличчя можуть бути свої похибки, тому необхідно нарікати тільки на себе, вдаючись до таких методів.

  Перший спосіб найбільш очевидний і простий, вам доведеться відчути себе в якості «злодюжки». Просто візьміть одне з найулюбленіших кілець вашої дівчини і разом з ним вирушайте в ювелірний салон, де вам з легкістю зможуть допомогти, вимірявши, діаметр принесеного вами кільця. Там вам залишиться тільки вибрати нове, а також повернути взяте вами кільце до моменту, поки ваша дівчина виявить пропажу.
  Наступний спосіб допоможе вам уникнути розкрадання чужого майна, хоч і тимчасового. Вступити необхідно так - візьміть знову-таки улюблене кільце вашої коханої, бажано, щоб вона носила його на тому пальці, куди буде одягнута нове кільце. Просто обведіть його на папері, або поверніть аркуш паперу в трубочку, вставте її в кільце, розподіліть папір так, щоб вона щільно прилягала по контуру. Тепер закріпіть папір, щоб ви змогли донести цю трубочку до магазину, де вам з легкістю допоможуть за вашими замірами.
  Як визначити розмір кільця у своєї дівчини

  Ще один спосіб - надіти кільце вашої дівчини на свій палець максимально глибоко, запам'ятати або відзначити те місце, до якого змогло опуститися кільце на вашому пальці. Прийшовши в ювелірний салон, підбирайте кільце по своєму пальцю, щоб воно село рівне на те ж саме місце, де було кільце вашої дівчини. Або попросіть виміряти ювеліра ваш палець в тому місці, де ви робили позначку, щоб визначити точний розмір.
  Для такої місії може підійти і близька подруга вашої дівчини, особливо, якщо її пальці подібні пальцях вашої коханої. Але краще переконайтеся в тому, що подруга точно зможе стримати ваш сюрприз у таємниці, не проговорившись раніше часу.
  Наступний спосіб - використання нитки. Бажано, щоб нитка була досить щільною, бавовняної, ідеально підійдуть нитки, що використовуються для в'язання серветок. Беріть нитка достовірніше, примерно50 см, щоб було максимально зручно провести завмер. Намотайте нитку на потрібний вам палець, бажано на 5-6 обмоток, щоб ширина всіх кілець з нитки склали близько 3-6 мм Кінці нитки з'єднайте хрестом або просто позначте ті місця, де вони перетнулися і розмотайте нитка. Виміряйте отриманий відрізок від точки до точки, розділивши отримане відстань на 15.7 в міліметрах. Те, що ви отримали - розмір необхідного вам пальця. Якщо розмір вийшов 16.2 або 17.1 то його необхідно округлити в більшу сторону.

  Що ще потрібно знати


  Звичайно, всі ці «домашні» засоби хороші по-своєму, але, як ми вже говорили, ви повинні бути готові до того, що все одно не вгадаєте правильний розмір пальця вашої коханої.
  Як визначити розмір кільця у своєї дівчини

  Але не впадайте у відчай, в сучасних ювелірних майстерень навчилися змінювати розмір кільця на розмір, а то й півтора розміру.
  При чому, якщо майстер професіонал, то на кільці не залишаються шви або інші мітки. Справа ускладнюють камінчики, особливо, якщо вони втоплені в кільці, так як при зменшенні або збільшенні розміру доведеться заново зміцнювати їх в оправі, але і це можна виправити.

  Єдина проблема в даному випадку - гравірування на кільці, ось вона, швидше за все, буде зіпсована безповоротно.

  Ну ось, мабуть, і все. Сподіваємося, що ми допомогли відповісти на ваше питання, як дізнатися розмір пальця для покупки кільця. Вдалого вибору!