Корисні поради
на всі випадки життя
» » Небезпеки жіночого колективу

Небезпеки жіночого колективу

Додано: 09.10.14
Рубрика: Бізнес
Жінкам складно догодити. Ми завжди скаржимося, що чоловіки нас не розуміють. Нас ображає, коли до нас ставляться упереджено, наприклад, вважаючи, що жінка не вміє водити машину, працювати, думати. Але, якщо посмитися правді в очі, в деяких ситуаціях хлопці праві, представниці прекрасної статі не такі вже ідеальні, і чоловіки, іноді навіть не здогадуються, якими підступними ми буваємо. Особливо, якщо нас багато.

Особливості колективу жінок


Небезпеки жіночого колективу

Для чоловіка, напевно, немає нічого більш жахливого, ніж працювати в жіночому колективі. А все із-за того, що ми, жінки, не можемо жити без багатьох «нехороших» речей.
- пліток (справжня жінка обов'язково повинна обговорити все, що бачила, чула, смилась і при цьому повторити це кілька разів). Своєму хлопцеві я завжди кажу, що дівчата не пліткують, а просто обмінюються інформацією, просто у нас її трохи більше, ніж у чоловіків. Тим не менш, плітки - це частина жінки;
- заздрості . Ми комунікабельні істоти, але те, що дівчата спілкуються з багатьма представницями прекрасної статі, не означає, що ми добре до всіх ставляться. Швидше навіть навпаки. Жінка завжди знайде чому позаздрити: нової сукні колеги, влаштованої обличчястого життя, зарплати, манікюру. Об'єктів «море», все залежить від характеру і виховання завидующей;
- заздрість породжує ревнощі . Навіть, якщо це жіночий колектив і чоловіків в ньому мало, це ще не означає, що ревнощі відсутня. Особливо, якщо начальник чоловік. Варто йому посміхнутися комусь з дівчат більшу кількість разів, як моментально на «щасливця» обрушитися сила-силенна ревнощів і пліток. Ми любимо увагу і повинні отримувати його в повному обсязі.
Небезпеки жіночого колективу

- нервозність. Не вдаючись у подробиці, можна сказати, що жінка може злитися і нервувати в певні моменти життя, без приводу. І кричати на неї в такому випадку марно. А коли десятки жінок працюють разом, скандалів не уникнути.
Недосвідчений начальник чоловік може подумати, що працювати в жіночому колективі, як у квітнику серед троянд. Ми, звичайно прекрасні квіти, щоправда, з шипами.
Серед жінок завжди панує боротьба за лідерство, тому конкурентність в жіночому колективі досягає свого піку. Якщо чоловіки грають за правилами у боротьбі за кращі місця, то жінки плетуть інтриги.
Жінки не можуть пересилити себе. Якщо колега її відверто дратує, то вона не зможе змусити себе виконувати з ненависної панянкою спільний проект. В результаті страждає робота, а це погано для обох співробітниць.
Жіночий колектив - це загрослива сила. В ньому можуть працювати лише сильні обличчястості, які заради власного кар'єрного зростання готові на багато що.
Керувати жіночим колективом складно. Доведеться змиритися з деякими нюансами: запізнення, довгі розмови по телефону, відверті наряди. Доведеться проявляти суворість і терпіння.
Хоча жіночий колектив - це не такий вже і кошмар. Особливо, якщо Ви дівчина. Ми швидко забуваємо образи і від постійної балаканини у нас не болить голова. Тому ми краще чоловіків проводимо переговори. Жінки здатні робити кілька справ одночасно, і якщо все правильно організувати, начальник-чоловік матиме з цього величезну користь. На колектив, що складається з жінок приємно смитися, адже всі ми прагнемо виглядати на всі сто. Жінка більш відповідально виконує свою роботу. Так і вміння фліртувати, може придатися при укладанні угод з партнерами.
Якщо жінки працюють разом давно, незважаючи на всі перераховані вище недоліки, немає більш згуртованої організації. В нас закладено принцип нехай люди думають, що у нас все добре. Замовлення та проекти виконуємо і презентуємо в строк, а те, що при цьому всі сто раз пересварилися, повинно залишитися в межах жіночого колективу.
Новенької «прижитися» в місці, де працюють одні жінки важко, але можливо. Як вижити в жіночому колективі ми розповімо в наступній статті.