Корисні поради
на всі випадки життя
» » Селфи - що це?

Селфи - що це?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
Селфи - що це?
Готові? Знімайте. Автопортрети тепер роблять не художники, а кожен бажаючий. Підручний мобільний гаджет, спрямований на себе з відстані витягнутої руки, безтурботне обличчя і ваше фотозображення можна відправляти в мережу.

Селфи - це забавне нове, вже популярне слово, означає зовсім не першої свіжості явище. Значення англійської Selfie - сам, сам. Це власне фото, виконане за допомогою мобільного телефону, веб-камери і опубліковане в інтернеті.

Селфи-манія успішно захопила уми шанувальників всього світу. Спочатку зірки в своїх блогах, тепер рядові користувачі соціальних мереж наповнили всесвітнє простір автофотопортретами. Десять відсотків всіх фотографій в мережі опубліковано протягом 2013 року. З висять в мережі Instagram 3 млн з підписом «Я», 73 млн із заголовком «Селфи», 187 млн знімків під прапором «Моє».

Історичний екскурс

Перший фотознімок відображення в склі магазину зробив Роберт Корнеліус в 1839 р. Невідома жінка з фотоапаратом Кодак залишила нам свій фотопортрет, датований 1900 р. Прославилася на цьому терені дочка Миколи II велика княжна Анастасія: сфотографувавши себе, відправила знімок своєму другові-ровесника.

У сучасному значенні слово селфи вперше прозвучало в Австралії в 2002 р. на інтернет-форумі АВС Online. Вдосконалення технічних можливостей мобільних телефонів, створення нових програм призвело до несподіваного буму інтересу до фотоавтопортретам.

У 2012 англійські лінгвісти назвали термін Selfie словом року. За підрахунками експертів впливового видання Pew Research Center, дев'ять з десяти підлітків в Америці хоча б один раз робили селфи. Що згадувати про підлітків, коли Барак Обама не встояв і сфотографувався з прем'єр-міністром Данії та Великобританії у форматі селфи. Місце для цього було обрано не зовсім вдале: похорон Нельсона Мандела. Папа Римський Франциск погосмся знятися з групою молоді і заслужив статус демократичного і просунутого служителя культу.
Селфи - що це?