Корисні поради
на всі випадки життя
» » Прикольні клички для котів

Прикольні клички для котів

Додано: 10.10.14
Рубрика: Різне
Прикольні клички для котів
Крихітний кумедний кошеня, пухнастим клубком вкатившийся у ваше життя, вимагає відповідної клички. Сьогодні вже не модно називати домашніх улюбленців банальними Мурзиками і Васьками, втім, і складні імена типу Арчібальда або Теодора нині теж не в пошані. Все більше молодих досвідчених господарів з активною життєвою позицією придумують прикольні клички для котів.

Вибираючи ім'я для домашнього улюбленця, обов'язково звертайте увагу на характер кота. Якщо цікаво обіграти деякі, притаманні тваринам, риси характеру або звички, вийде солідний список смішних і забавних назв:

- Брудну кішку, вічно лазающую по смітниках, цілком можна назвати Свіні або Свинка, на яку вона, замурзана, надзвичайно схожа.

- Сонним вальяжному тюхтія цілком логічним буде дати кличку Кисіль. Можливо, таке ім'я а і не додасть вихованцеві прудкості, але зате ви зможете разом з сусідами поділитися цікавим спостереженням.

- Солідним ім'ям Чубайс найчастіше називають вальяжного, неодмінно рудого кота, чимось схожого на відомого політика.

- Ситому, задоволеним життям котярі буде весело дати кличку Батон. Навряд чи ваш малюк, звичайно, любитель хліба, але ж батони ковбаси теж зустрічаються в нашому житті.

Любителям слабоалкогольних коктейлів може прийти в голову світла думка назвати вихованку Викруткою, в честь однойменного напою, або ж Текілою, як популярну кактусову горілку.

Пам'ятні події і пригоди, пов'язані з чотириногими вихованцями, теж можуть дати ім'я дитині. Такі жіночі імена для котів супроводжуються цікавою байкою, яка переказується по кілька разів, обростаючи все новими і новими подробицями:

- Карась - кличка любителя однойменної риби, ворующего її з риболовного садка.

- Кішку, що має звичку вистачати домочадців за ноги, недовго думаючи назвали П'ятка - саме цю частину тіла пустуха кусала найчастіше.

- Тварина, уличенное у псуванні хазяйської взуття, заслуговує клички Сандаля або Кросівка. Якщо у вас живе вихованець чоловічої статі, таке ім'я завжди можна змінити під нього.

- Одну маленьку кішку, обожающую ароматну зелень, господарі для сміху назвали Петрушкою. Народжений від неї кошеня, залишений в отчому домі, отримав ім'я Кріп.

- Кішка, підкинута до автомайстерні, була урочисто названа Дрантям, а згодом, оселившись у одного з робітників, зберегла це кумедне ім'я.

Іноді господарі, називаючи котів, дають імена абсолютно не відповідають зовнішньому вигляду улюбленців. Так в наших будинках з'являються пухнасті гіганти з зворушливим ім'ям Крихта, або крихітні замориши по кличці Вибивала. Комізм такого імені полягає саме в явно видимому невідповідність клички і зовнішнього вигляду тварини. З цієї ж серії білий пухнастик, якого назвали Малевич або вугільно-чорний Кефірчик.

Забавно виглядають також вихованці, яких називають іменами всіляких мультперсонажів. Так з'являються висловухі Чебурашки, вгодовані Вінні-Пухи або голі і Гноми Гобліни. Такі прізвиська особливо подобаються малюкам, які бачать в домашніх улюбленців улюблених персонажів.

Іноді почесне право придумати кличку коту або кішці пропонують молодшим членам родини. Лепет немовляти, пам'ятний і значимий для батьків, стає ім'ям чотириногого члена сім'ї. Потім вже підріс малюк нерідко запитує, що означає ім'я Буба або незрозуміле Пинбу. Так пам'ять про перших словах зберігається в котячої прізвисько.

Вчені стверджують, що коти, відгукуючись на кличку, чують тільки перші три або чотири літери імені. Тому називаючи кішку прикольним ім'ям, ви намагаєтеся, насамперед, для себе, підкреслюючи власне дотепність і нетривіальний погляд на речі.