Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сниться чуже весілля

До чого сниться чуже весілля

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сниться чуже весілля
Весільна церемонія, на якій ви присутні в якості глядача, викликає в душі двоякі почуття. З одного боку відчувається радість за молоду пару, вступає в законний шлюб. З іншого - людина може відчувати гіркоту, згадуючи власні обличчястісні невдачі.

Що ж означає, якщо вам привидівся уві сні чужа весілля? Хороших або поганих змін очікувати від такого сну?

Сонник Євдокії-цілительки

Проста сибірська знахарка, тлумачачи приснилося весілля, зауважує, що подібний сон не принесе сновидінню нічого хорошого. Сварки, ситуації суперечки і образи - ось, що чекає на вас у разі, якщо ви бачите в сні себе гостем за святковим столом.

Ще одне тлумачення - попередження про швидкий і небезпечну недугу, який вразить вас чи близьких вам людей. Таке тлумачення найбільш ймовірно, якщо молодята і гості уві сні лаються або б'ються між собою.

Сімейний сонник

Втім, іноді такий сон означає цілком позитивні і приємні події. До чого сниться чужа весілля, на якій ви можете спостерігати себе з боку, відповідає сонник для всієї родини. На думку тлумачів, таке бачення говорить про гармонії сили і розуму у вашому тілі, обіцяє приємні зміни в житті і прийняття мудрих рішень.

Сонник провидиці

Чуже захід, на яке ви запрошені, означає глобальні зміни і у вашому житті. Приємний флірт, який буде мати продовження - ось про що пророкує пригрезившееся вам торжество.

Сонник карми

В цьому соннику немає єдиного тлумачення цього образу. З одного боку щастя справджених бажань обіцяє удачу та успіх в справах. З іншого - сімейні відносини накладають відповідальність, змушуючи шукати компроміс і приймати серйозні рішення. Цей сон, на думку древніх езотериків, змушує задуматися і вибрати правильну дорогу в житті з декількох запропонованих.

Циганський сонник

Ті, хто заробляє на життя ворожінням і передбаченнями майбутнього, попереджають - гуляти на чужому весіллі означає, що саме ваше обличчясте життя далека від досконалості. Можливо, найближчим часом ви і зустрінете багато нових вірних приятелів, але прихильність коханої людини ризикуєте втратити назавжди.

Жіночий сонник Сходу

Якщо уві сні у вінчальному платті ви побачили свою близьку подругу - остерігайтеся. Скоріше за все проти вас плетуться інтриги і розпускаються плітки. І приятелька, яка виступає нареченою уві сні, відіграє ключову роль. Ще одне тлумачення - важка виснажлива хвороба, яка може спіткати раптово.

Сонник Цвєткова

Побачити в сні себе свідком на весіллі товариша означає ведення спільних справ з даними людиною. При цьому зверніть увагу на зовнішність самої нареченої. Чим миловидней і привабливіше виглядає вона, тим більший успіх чекає на ваш діловий союз.

Іноді такий сон обіцяє сновидінню нічого хорошого. Недуга, сварки з близькими людьми і фінансові проблеми очікують, якщо ви бачите вальсирующим себе з нареченою на торжестві. Втім, заспокоює відомий окультист і астролог, склав цей сонник, всі, врешті-решт, закінчиться добре, адже весілля - це справді святкова подія.

Сонник домогосподарки

Незважаючи на те, що чуже торжество рідко обіцяє сновидінню приємні зміни, весілля, одночасно привидевшаяся обом подружжю, може означати швидке народження довгоочікуваного малюка і пов'язані з цим приємні клопоти.

Сонник Ванги

Образ почесного гостя, який ви примериваете у власному сні, може означати, що в найближчому часі ваша допомога знадобитися близькому другові або рідному для вас людині. Не відштовхуйте потрапив у біду - коли-небудь саме він надасть вам неоціненну послугу.

Весільний кортеж, в який ви сідаєте в нічних мареннях, обіцяє власні успіхи на обличчястому фронті і нові серцеві прихильності в найближчому майбутньому.

Єврейський сонник

Бачачи себе тих, хто бавиться на весіллі, будьте готові до плутанини і перешкод у справах. Причому, це стосується як робочих, так і обличчястих відносин. Краще всього, радять мудреці стародавнього народу, на деякий час взяти паузу і почекати подальшого розвитку подій.

Будь-який сон, в якому вам бачиться ця урочиста і хвилююча подія, означає, що ваше життя незабаром якимось чином зміниться. Не завжди ці зміни будуть позитивними, але нудним і похмурим ваше існування вже точно назвати не можна.