Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого свербить права чи ліва рука?

До чого свербить права чи ліва рука?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого свербить права чи ліва рука?
Іноді здається, що все людство розділилося на два табори - тих, хто вірить у прикмети, і тих, хто вважає їх дурним забобоном. Забобонні люди в кожному, навіть самому незначному дії, бачать знак долі, який вказує їм шлях. Особливо багато прикмет присвячено свербіння в різних частинах тіла.

До чого свербить права рука?

Права рука здавна вважалася правильною, доброю частиною тіла. Вже той факт, що за правим плечем, за переказами, сидить охороняє ангел, говорить про багато що. Тому і прикмети, пов'язані з правою рукою, мають, швидше, позитивний сенс.

Більшість забобонів пов'язано, звичайно ж, з долонею. Народна мудрість вважає, що свербіж у правій долоні передвіщає несподівану і приємну зустріч. Як ніби рука, яка очікує дружнього рукостискання, знає про це заздалегідь і попереджає про це людину.

Отримання грошей - ще одна хороша прикмета, пов'язана саме з правою рукою. Раптово відданий борг або навіть чудова знахідка фінансів - всі ці приємні несподіванки і пророкує чешущаяся права долонька.

Щоб капрізніци-удача не відвернулася від вас в останній момент, зрадницю потрібно як слід приворожити. Для цього пальці правої руки стискають в міцний кулак і оглаживают їм стіну або тканина червоного кольору, приказуючи при цьому магічні слова: «тру про червоне, щоб не даремно мені». Схопивши таким чином удачу за хвіст, можна спокійно чекати колосальний прибуток.

Багато прикмет пов'язано з сверблячкою пальців на руці. Сверблячі подушечки означають швидкий кар'єрний зліт або цікавий професійний проект, відмовитися від якого ви не зможете. Якщо разом з бажанням почухати, кінчики пальців охоплює печіння - чекайте успіху в азартних іграх або лотереї. Багато вірять у прикмети люди, відчувши неприємні відчуття, відразу кидаються випробовувати удачу. Однак це неправильно. Кажуть, що після відчуття свербіння повинно пройти не менше доби - тільки тоді прикмета набуде чинності.

Якщо свербіж піднявся вище по руці і зупинився в районі ліктя, слід чекати від долі великої радості і інших приємних змін. Крім того, спроби почухати лікоть правої руки говорять про швидке переїзді на нове місце. І, як правило, така зміна місця проживання буде вдалим і вигідним.

Передпліччя, яке свербить - хороша прикмета. Вона обіцяє захоплюючі любовні пригоди і інтриги. Іноді людина відчуває в правому плечі ніби внутрішній свербіж. Вважається, що він обіцяє швидке одруження для неодружених або прибуток для одружених. Вчені пов'язують таку прикмету з тим фактом, що в давнину на Русі саме цю частину руки обв'язували весільним рушником.

До чого свербить ліва рука?

Якщо права рука вважається притулком світлих сил, то ліва, навпаки, пов'язана з темним, диявольським негативом.

Сверблячі ліва долоня попереджає про швидкі матеріальних витратах, які пройдуть даремно. Це може бути як втрата грошей, так і купівля абсолютно непотрібною або неякісної речі, яку ніколи не доведеться носити.

Ще одна прикмета, пов'язана з зудить долонею, - сварка з одним або коханою людиною. Причому, ініціатором сварки і винуватим теж будете ви. Будучи попередженим прикметою, людині краще поводитися обачно і не нариватися на скандал.

Короста лівого ліктя теж не обіцяє нічого хорошого. Недарма кажуть, що на погані справи біс під руку штовхає. Саме це з вами і може статися, якщо ви відчуєте свербіж на згині лівої руки. Небезпечні авантюри, ризиковані заходи і навіть злочин - все це може статися у вашому житті з подачі ворога роду людського.

Якщо свербіж охопив всю ліву руку, ви стоїте на порозі колосальних змін в житті. Не можна сказати, що всі вони будуть негативними, але легким цей період вашого життя теж назвати не можна. Тому зберіться з силами, щоб гідно зустріти удари долі.

І хай досі не існує наукового підтвердження правсмості прийме, більшість населення продовжують їм вірити, радіючи, коли пророцтво збувається. Втім, що б не передбачали пророцтва, завжди варто вірити в краще, адже хороших візьме на світлі куди більше.