Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сниться народження дівчинки

До чого сниться народження дівчинки

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сниться народження дівчинки
Сни, в яких народжується дитина, не так вже й рідкісні серед жінок. Навіть молодим дівчатам, які не мають дітей, нерідко сниться родовий процес. Що ж означають нічні видіння, в яких ви бачите таїнство появи нового життя?

Провидиця Ванга, як і більшість класичних тлумачів, пов'язує сон подібного змісту з посмом або приємним сюрпризом, який скоро станеться у вашому житті. Недарма в багатьох слов'янських мовах слова діва і смо схожі.

Ще одне трактування подібного бачення - вірогідні зміни у найближчому майбутньому. Причому, як стверджує сонник Юрія Лонго, жінці, у якої є дочка, такий сон гарантує зміни у професійній діяльності, а якщо сновидица - мати сина, зміни торкнуться обличчястому житті.

Часто незаміжні дівчата смуються - до чого сниться народження дівчинки саме їм? Для молодих осіб подібний сон означає вказівку на власну розбещеність, фривольні стосунки з чоловіками і погану репутацію серед потенційних шанувальників. Якщо приснився дівчинка вередувала або плакала, вірогідний швидкий розрив з коханим чоловіком чи нареченим.

Чоловік, який став свідком процесу пологів, повинен бути готовий до швидкої реалізації всіх своїх планів і прагнень. А якщо новонароджена з'явилася на світ з лона його дружини, сновидця модно назвати справжнім улюбленцем долі - до чого б не доторкнулася його рука, все вдаватиметься і приносити прибуток.

Тим, хто продовжує гризти граніт науки, народження дівчинки обіцяє швидкі клопоти, пов'язані з навчанням. Серед студентів побутує стійка думка, що народження дівчинки, побачене уві сні напередодні сесії, обіцяє вірну переекзаменування і упереджене ставлення викладачів.

Ще одне негативне тлумачення пов'язано з народженням мертвої або ж зовсім крихітної дівчинки. В цьому випадку, згідно відичному сонником, того, хто бачить сон, чекає крах сім'ї і розрив обличчястих відносин.

Стародавній християнський сонник наполягає на тому, що маленька новонароджена дівчинка, побачена у сні - світлий ангел-хранитель, який супроводжує вас усе життя. Саме так, в образі невинного немовляти, і є він своїм підопічним. Наші бабусі та прабабусі, побачивши уві сні новонароджену, поспішали вимовити подячну молитву світлим силам, що оберігає рід.

У більшості випадків народження дівчинки, видиме у все, означає все-таки приємні та світлі події - позитивні зміни, доленосні зустрічі і радісні сюрпризи. Якщо новонароджена дитина присниться вам цієї ночі, не думайте про погане - смо народження допоможе вам подолати всі труднощі і вийти переможцем з усіх життєвих переймів.