Корисні поради
на всі випадки життя
» » До чого сняться мухи

До чого сняться мухи

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
До чого сняться мухи
Маленькі дзижчать мухи ґрунтовно псують нам життя протягом дня, заважаючи відпочивати і переносячи всілякі хвороби. Але і вночі, будучи під сні, вони пророкують не самі приємні події.

Східний сонник

Стародавні мудреці-звіздарі, здавна присутні в свиті будь-східного правителя, вважали, що настирливе комаха, що затьмарює своїм виглядом сновидіння людини, є передвісником важкої виснажливої хвороби або занепаду сил, який не дасть спящему виконати задумане.

Ісландська сонник

Вважається одним з найбільш повних і достовірних у світі, сонник давніх ісландських чаклунів не міг обійти своєю увагою подібний сон. Згідно з їх трактуванні, якщо приснилися мухи, людині варто чекати біди і сумних неприємних звісток. Втім, якщо в сновидінні комаха вдавалося вигнати з кімнати, існувала надія, що жахлива звістка буде пом'якшено сприятливими обставинами або допомогою ззовні.

Сонник Лонго

Відомий російський маг і некромант, Юрій Лонго вважав, що літає навколо вас комаха символізує собою близького друга, який, повіривши обмовам, вважатиме, що ви зробили непорядний вчинок. Якщо ви хочете зберегти добрі відносини, слід відразу пояснити товаришеві свої дії, не намагаючись викручуватися і йти від відповіді.

Якщо уві сні ви намагаєтеся скинути жужжащую муху, ваші справи найближчим часом зовсім засмутяться. Щоб зберегти вплив, вам слід кардинально змінити поведінку і спосіб ведення бізнесу.

Сонник для закоханих

Для тих, у чиєму серці живе прекрасне почуття, сни мають особливе значення. Якщо закоханому приснився такий сон означає, що в найближчому часі, його чекає розчарування або навіть зрада партнера.

Втім, убивши настирливе комаха, у людини з'являється шанс випробувати нове, щасливе і взаємне почуття.

Сонник Гришиній

Толковательница снів за книгами знахарів древнього Новгорода, Н. Гришина, попереджає, що великі мухи, які намагаються сісти на їжу, - символ злих сил, присутніх у реальному житті. Як би не намагався той, хто бачить сон, йому не вдасться обдурити злий рок і відстрочити неприємності. Однак щира молитва або сповідь, на думку толковательници, зможуть допомогти пережити біду.

Якщо комахи, пригрезившиеся вам у сні, мають незвичайну червону або жовту забарвлення, вас, швидше за все, просто наврочили, і всі проблеми зі здоров'ям або обличчястим життям виходять саме звідси.

Сонник стерви

Жінки, наділені талантом підкорювати чоловіків і нервувати жінок, теж бачать сни. Мухи дзижчать у сні гарненькою стерви, позначають слабких і докучливих друзів, від яких варто позбутися найближчим часом.

Сонник Надії і Дмитра Зими

До чого сняться мухи, взялися з'ясувати і відомі письменники-психологи, подружня пара Зима. На думку Дмитра та Надії, мушина рій, який вам доводиться відганяти уві сні - символ дрібних неприємностей, які переслідують вас із завидною регулярністю. Сон вказує на те, що відмахуючись від труднощів, ви тільки погіршуєте ситуацію, знаходячи собі все нові приводи для роздратування.

При цьому, чим більше мух відвідало вас в сновидінні, тим з більшою кількістю проблем вам належить зіткнутися.

Якщо уві сні ви починаєте бити і знищувати досадливих комах, ваше роздратування ось-ось прорветься назовні. Але це не принесе вам полегшення - адже в більшості перешкод винна саме ваша нестриманість і грубість.

Сонник іменинників

Багато тлумачі стверджують, що той чи інший символ, що явився нам у сні, розшифровується в залежності від дати народження людини. Так, наприклад, якщо ваші іменини припадають на грудень, січень чи лютий, муха вам пророкує нудного занудними співрозмовника, з яким зведе вас життя.

А якщо вам пощастило народитися в осінні днинки, наснилося комаха символізує товариською і компанійську сусідку-пліткарку, яка зможе вам розповісти чимало цікавих новин.

Тим, хто святкує день народження навесні і влітку, варто побоюватися втоми і сезонної депресії - саме про цих неприємних станах і попереджають зі сну мухи.

Будучи, по суті, нечистим комах, муха, побачена в сні, не несе нічого доброго. Сварки, плітки, конфлікти і неприємності - ось все, що символізує таке бачення. Прокинувшись вранці, постарайтеся взяти до уваги інформацію, яку повідомило вам підсвідомість і, по можливості, підготуйтеся до майбутніх труднощів.