Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фоторамка з кори берези своїми руками

Фоторамка з кори берези своїми руками

Додано: 10.10.14
Фоторамка з кори берези своїми руками


Професійно виконані атмосферні кадри потребують гідному обрамленні. Мінімалістичні або класичні рамки не завжди можуть передати всю природність словленного моменту. В даному випадку, вдалий кадр був підкреслений не менш оригінальною рамкою з березової кори. Зробити таку насправді нескладно, витрат вона вимагає мінімальних. Її можна використовувати не тільки в рамках, які були задумані автором, але і в якості оформлення інтер'єру.

Матеріали

Щоб зробити фоторамку з кори берези своїми руками, підготуйте:просту рамку для фото потрібного вам розміру;
шматочки березової кори;
гострі ножиці або ніж;
палички гарячого клею;
термопістолет.Фоторамка з кори берези своїми руками


Крок 1 . Розберіть наявну у вас рамку для фото. Для роботи вам знадобиться лише зовнішнє обрамлення. Скло і картон, тримає фото, приберіть. Якщо їх залишити, в процесі роботи ви їх можете зіпсувати.

Фоторамка з кори берези своїми руками


Крок 2 . Шматочки березової кори розріжте на відповідні за розмірами частини. Всю пил з них змахніть.

Крок 3 . Використовуючи гарячий клей, почніть приклеїти шматочки березової кори по периметру рамки. Компонуйте шматочки так, як вам подобається. Накладайте їх внахлест, щоб не було видно основи рамки. Приклеївши шматочки, ви можете придавити їх для надійності пресом. Роль останнього цілком здатні зіграти кілька книг. Такий прийом допоможе вам вирівняти загибающиеся шматочки, якщо такі є.

Фоторамка з кори берези своїми руками

Фоторамка з кори берези своїми руками


Після висихання клею рамка готова, ви можете вставляти назад скло, фото, та закріпити їх картонкою.

Якщо можливості зібрати кору берези у вас, немає, можете використовувати інший прийом. Купіть самоклеющуюся папір з печаткою березової кори, обклейте нею картон і вже картон, розрізаний на шматочки, приклеюйте до рами-основі.

Фоторамка з кори берези своїми руками