Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Південний парк 19 сезон

Коли вийде Південний парк 19 сезон

Додано: 10.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Південний парк 19 сезон

Коли вийде Південний парк 19 сезон? Чи буде продовження цього популярного американського серіалу? Дата виходу нових серій цікавить багатьох.
Серіал «Південний парк» ( South Park ) - це американський мультсеріал від Трея Паркера і Метта Стоуна. Цей телепроект є другим за тривалістю анімаційним серіалом за всю історію американського телебачення. Довше його тільки «Сімпсони».
Серіал South Park Ще почав свою ходу на телебаченні з 1997-го року. На сьогоднішній день телепроект налічує вже вісімнадцять сезонів. Не смлячись на таку велику кількість сезонів, творці не збираються зупинятися і планують випускати продовження. За останньою інформацією сезонів буде як мінімум 20.
Серіал блискуче висміює найпоширеніші недоліки американської культури. Так тут обговорюють світові події, піддають критиці різні табу. Для цього творці використовують пародії і чорний гумор. «Південний парк» позиціонується творцями, як мультфільм для дорослих
У центрі подій серіалу «Південний парк» - п'ять учнів американської початкової школи. Основні події серіалу розгортаються у вигаданому місті Саут-Парк.
Саме жорстка критика з використанням чорного гумору забезпечила серіалу таку популярність. Глядачі обожнюють пародій на поширені в суспільстві табу і глибокі переконання.
Дата виходу «Південний парк» 19 сезону - весна 2015 року.
А вам подобається цей серіал? Будете смитися новий сезон?