Корисні поради
на всі випадки життя
» » Болить голова у скронях

Болить голова у скронях

Додано: 10.10.14
Болить голова у скронях
Головний біль у скроневій області може проявитися в самий невідповідний момент. Вона пульсує, ниючий, не проходить годинами, чому людині стає жити просто нестерпно. Він пробує різні спобличчя позбавлення від головного болю, починаючи з спазмолітиків і закінчуючи народною медициною. Але не завжди медичні препарати загальної дії можуть вплинути на скроневі болю, так як з одного симптоматикою причин захворювань може бути декілька і тому впливати потрібно на біль, виходячи з її характеристики.

Які причини болю в скронях?

 1. Скроневі області можуть хворіти по-різному: нити, притупленою пульсувати, реагувати різкими стрибками на дотики, хворіти в обох скронях і в якомусь одному. Немає такого медичного обладнання, щоб виміряти силу болю, все залежить від інсмідуальних особливостей людини і його сприйняття в цілому (мається на увазі поріг чутливості).

  В скроневих частках багато нервових закінчень, які починаються у верхній частині хребетного стовпа. Вони йдуть до скронь, шиї, щелепи, лобі. Якщо невеликий нерв застуджений або затиснутий, у людини виникає скронева біль.

  Багато хвороб, що мають інфекційний характер, такі, як: ангіна, ГРВІ, грип, бруцельоз, супроводжуються скроневими болями.

  Різкі скачки внутрішньочерепного тиску (мігрень) викликають біль у скронях, нудоту, блювання, світлобоязнь і відраза до деяких запахів.

  Алкогольна інтоксикація (простіше кажучи, похмілля) завжди супроводжується болями в скронях. Їх стискає, крутить, біль має ниючий характер - все це із-за підвищення кров'яного тиску, коли спиртне розширює судини, потім вони різко звужуються, і відбувається спазм.

  У людини з розладами сну як супутній ознака завжди болить голова з-за недостатньої вироблення гормону сну мелатоніну.

  Якщо сильно болить голова у скронях у жінки, це може ознакою починається ПМС, гормонального збою або початку менопаузи.

  Людині, яка страждає постійними болями в скронях, потрібна консультація лікаря і повне обстеження органів. Приміром, якщо наднирники виробляють багато адреналіну, головний біль може тривати цілими днями. Лікар після діагностики ставить діагноз феохромоцитоми і прописує курс препаратів, що стабілізують кров'яний тиск. Якщо ж пацієнт не йде до фахівця, а лікується спазмолітиками, це ніяк не вплине на перебіг хвороби - симптом буде куповані тільки на кілька хвилин.


  Зовнішні фактори, що провокують біль у скронях

  Дієти, голодування, різкі перепади температури, довге перебування на холоді, отруєння гучною газами, недолік кисню, який відбувається, якщо людина часто піднімається в гори або опускається на глибину моря, робить негативний вплив на біль у скроневій частці голови. Люди, які більшу частину життя проводять у літаку, страждають сильними болями в скронях, тому змушені приймати постійне лікування.

  Як швидко позбавитися від болю в скронях?

  1. Завжди на допомогу приходить самомасаж скроневої частки двома вказівними пальцями. Необхідно знайти самі больові точки і вкруговую з досить сильним натиском за годинниковою стрілкою масажувати їх 10-20 разів. Краще, якщо масаж буде проходити без світла, після нього прикладіть холодний компрес до чола і проведіть деякий час з закритими очима.

   Часто компреси чергують: спочатку холодне, потім гаряче для стимуляції кровообігу, зняття напруженості і підняття тиску.

   Намагайтеся робити невеликі перерви в роботі з фізкультхвилинками і очної гімнастикою. Спіть не менше 8 годин на добу, якщо нічний сон короткий, вас будуть мучити мігрені і пульсуючі болі в скронях.

   Надмірне вживання напоїв, що містять кофеїн, провокує головні болі: так організм не може перейти в стадію відпочинку і змушений працювати на межі можливостей. В якості тонізуючого напою можна використовувати ромашковий чай і фруктовий сік. Щоб добре себе почувати під час напруженої роботи, провітрюйте приміщення, щоб кисень надхосм в клітини головного мозку постійно.

   Якщо біль посилюється і не знімається народними засобами і масажем, зверніться до невролога, з яким вам доведеться узгоджувати подальше лікування.