Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно харчуватися під час вагітності

Як правильно харчуватися під час вагітності

Додано: 10.10.14
Як правильно харчуватися під час вагітності


[b] Вагітність [/b] - час, коли жінка несе відповідальність за два життя. І щоб допомогти своєму малюку вирости здоровим і сильним, вона повинна забезпечити його всім необхідним і захистити від всього шкідливого.
[b] Харчування вагітної [/b] жінки відіграє важливу роль у розвитку дитини. Потрібно, щоб всіх поживних речовин і вітамінів, вистачило не тільки їй, але і майбутній дитині.
1 місяць вагітності
Активно розвиваються і закладаються всі найважливіші системи в організмі дитини, особливо нервова система. Необхідною речовиною на цьому терміні буде фолієва кислота, її достатня кількість в організмі жінки допоможе зменшити ризик утворення вад розвитку і зберегти вагітність.
Рекомендується почати прийом фолієвої кислоти по 400 мг за 1-2 місяці до вагітності, а якщо ви не зробили цього, то відразу, як тільки дізналися про неї.
У цей час слід повністю відмовитися від усіх шкідливих звичок і від присутності в своєму раціоні таких речей як: копченості, приправи, консерви, велика кількість солодкого, смаженого і жирного. Їжа повинна бути натуральною, свіжоприготованою, живильної і досить легкою для засвоєння.
2-3 місяць вагітності
У більшості жінок саме в цей час починаються проблеми з травленням - токсикоз, печія, непереносимість запахів. А при наявності подібного, ваш організм сам буде диктувати, що вам слід з'їсти, а від чого категорично утриматися. Якщо ж таких проблем не виникає - краще вживати в їжу більше овочів і фруктів, молочних продуктів, каш і нежирного м'яса.
Як правильно харчуватися під час вагітності
Потрібно обмежити вживання продуктів, що містять легкозасвоювані вуглеводи, пити більше рідини і харчуватися часто і маленькими порціями. У цей час слід почати приймати вітаміни для вагітних.

Другий триместр


16 - 24 тиждень - час активного росту і розвитку організму дитини. Йому потрібні різні речовини і мінерали, що дозволяють швидко збільшити масу тіла.
Травлення зазвичай налагоджується і збільшується апетит. Вживайте в їжу більше овочів, фруктів і рідини до 2 літрів в день.

Третій триместр вагітності


Малюк майже закінчив побудову свого тіла і тепер йому потрібно більше жирних кислот, кальцію і заліза для подальшого розвитку. У дієті варто додати калорійних продуктів, більше зелені, горіхів, риби. Прийом вітамінів для вагітних повинен бути регулярним.

Як правильно харчуватися під час вагітності відео