Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати весільну зачіску

Як правильно вибрати весільну зачіску

Додано: 10.10.14
Як правильно вибрати весільну зачіску


Для того, щоб виглядати прекрасно і впевнено в день весілля нареченій потрібно продумати свій образ до найдрібніших деталей: сукня, туфлі, аксесуари і макіяж. Окремої уваги потребує зачіска нареченої. Робота з волоссям це досить трудомісткий процес.
Як саме можуть виглядати волосся нареченої у самий радісний день, залежить від старань стиліста. Багато хто з майстрів перукарського мистецтва воліють такі варіанти [b] весільних зачісок [/b] в цьому році:
Зачіска в богемному стилі . Їй характерна вишуканість в поєднанні з легкою недбалістю. Така зачіска зазвичай представлена у вигляді довгих кучерів і скуйовдженим пасмами. Крім того богемна зачіска одночасно може поєднувати в собі локони і коси.
Така зачіска підійде розкутим і волелюбним натурам. Вона підходить до будь-якій формі обличчя, виглядає на довгих і коротких волоссі.
Розпущене локони . Класичний варіант, який чудово виглядає на довговолосих наречених. Часто цю зачіску доповнюють діадемою або вінком.
Ретро зачіска . Такі зачіски прийшли в сучасність з 20-х і 30-х років. Їх декорують з капелюшками або іншими блискучими аксесуарами.
Як правильно вибрати весільну зачіску
Стримані пучки і черепашки . Як відомо, класика не виходить з моди, тому, вибравши цей варіант зачіски, наречена точно не промахнеться. Урізноманітнити пучок можна оригінальної шпилькою. Провідним трендом визнаний французький твіст - це зачіска, складається з скручених між собою завитих пасом.
Коси . Одні з найпопулярніших зачісок серед наречених, тому що саме коси додадуть образу нареченої жіночність більш ніж інші варіанти. На сьогодні існує маса способів плетіння кіс і стилів в цій техніці. Однак коси ефектно виглядають, тільки якщо наречена має довгими і густими волоссям. У цьому сезоні особливо актуальна техніка вільного плетіння і якась розтріпаність в зачіски з кіс.
Зачіски з чолкуом . Як всім відомо, чуб, такий елемент зачіски, який здатний кардинально змінити весь образ. Якщо наречена воліє природний образ, то це варіант для неї. Чубок краще підбирати зі стилістом у відповідності з формою обличчя нареченої. На сьогоднішній день утворилася маса варіацій чілок для весільної зачіски .
Підсумовуючи, все вищеописане можна сказати, що вибір зачісок величезний і головне тільки вибрати хорошого майстра для її втілення, а також не забувати, що в будь-якому випадку важливіше всього виглядати жіночно і природно!

Як правильно вибрати весільну зачіску відео