Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно раставаться

Як правильно раставаться

Додано: 10.10.14
Як правильно раставаться


Коли дівчина і хлопець починають зустрічатися, вони вже знають, чого хочуть від відносин. Часом буває, що їх погляди не збігаються, і це дасть про себе знати. Добре, якщо бажання розлучитися обопільно, боляче, звичайно, сумно, але не так, коли ви вірите людині, звикаєте до нього, а він вже другий місяць обмірковує, як вибрати момент, щоб вас кинути.
Ось це справжня зрада, адже у вас крадуть ваш час для пошуку обличчястого щастя. Пережити це непросто, але сльози лити і шукати зустрічі - нерозсудливість.
Як правильно раставаться
Існує кілька правил, [b] як правильно пережити розставання [/b] з колишнім коханим.

 • Ніколи не шукайте з ним зустрічей, не ходіть в ті місця, де він напевно буде. Якщо ви його там раптом зустрінете, не чекайте від нього каяття, швидше за все те, що ви бігаєте за ним, їй підлестить, але не більше.

 • Намагайтеся не спілкуватися із загальними знайомими або хоча б зведіть спілкування з ними до мінімуму. Нема чого слухати про те, що він почав зустрічатися з новою дівчиною. Тим більше люди бувають різні, раптом хтось захоче зіграти на ваших почуттях.

 • Не замикайтеся в собі, спілкуйтеся з друзями, ходити на дискотеки, радійте життю. Звикайте до того, що якщо людина йде з вашого життя, значить, його місія для вас закінчена.

 • Ні в якому разі не жалійте себе і не запускайте свій зовнішній вигляд . Подумайте про те, як би ви хотіли виглядати при вашій випадкової зустрічі. Саме так ви повинні виглядати кожен день.

 • Займіть себе чимось цікавим. Наприклад, раніше у вас не було часу на заняття фітнесом або походи в басейн. Тепер воно у вас є, тим більше що саме в басейні та спортзалі найвища концентрація привабливих чоловіків.

 • Як говориться «клин клином вибивають», а значить, як тільки у вас з'явиться бажання з кимось познайомитися, беріть з собою найближчих красивих і сміливих подружок і вирушайте гуляти.

 • Ясна річ, що його номер телефону ви вже знаєте напам'ять, тому мови про видалення номери з телефону навіть не йде. Єдине - не дзвоніть йому, це нічого не дасть, швидше за все, він або не відповість або попросить, щоб замість нього відповів його друг або його нова пасія.

 • Звичайно, ви будете переживати про те, що ви зробили багато помилок, що не треба було так багато від нього вимагати. Але тільки в тих випадках, коли ви знову будете шкодувати, подумайте про те, а чи думає він зараз про вас. Відповідь ви самі знаєте.

 • Хлопці дуже люблять йти по-англійськи, не прощаючись. І головна ваша задача - не намагайтеся знайти причин, не копайтеся в собі. Якщо хлопець не знайшов у собі сил обличчясто повідомити вам про причини розставання, він вас не вартий тому, що навряд чи вам підходить егоїстичний боягуз, який не поважає жінок.


 • Цінуйте своє життя, вона сповнена гірких розчарувань, але, повірте, щасливих моментів в мільйон разів більше!

  Як правильно раставаться відео