Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як позбутися важкості у животі

Як позбутися важкості у животі

Додано: 10.10.14
Як позбутися важкості у животі


Всім відомо про те, що в день необхідно харчуватися не менше трьох разів, але мало хто дотримується такий режим, так як за сучасним життям іноді так складно наздогнати. І часто люди просто обходяться одним перекусами, а через це виникає проблема зайвої ваги і [b] тяжкості в області живота [/b] .
Найчастіше ця проблема виникає під час свята, коли на столі багато смачної їжі, а почуття голоду змушує вас як можна більше.
Варто усвідомити для себе, що терпіти ці неприємні відчуття в животі не потрібно, необхідно вирішити проблему якомога швидше після її появи. Якщо ж цього не зробити про тяжкість може перерости у блювоту і нудоту. Найкраще усунути тяжкість можна за допомогою таблетки, у складі якої є травні ферменти. Такі таблетки можна придбати в будь-якій аптеці без спеціального рецепту.
Причина [b] тяжкості в животі [/b] - це вживання важкої і жирної їжі, а також переїдання. Саме тому перед тим як сісти їсти потрібно, контролювати себе і свій організм, їсти якомога більше здорової їжі. Різного роду крупи, кисломолочні продукти та овочі повинні бути присутнім у повному обсязі у вашому раціоні. А відмовитися зовсім або частково потрібно від вершкового масла, майонезу, младостей і жирного м'яса. Звичайно, вживати ці продукти можна, але тільки не багато.
Як позбутися важкості у животі
Для того щоб назавжди позбутися від проблеми з [b] вагою в животі [/b] потрібно частково харчуватися, тобто через кожні три години, маленькими порціями. За рахунок цього на шлунок буде менше навантаження. Алкогольні напої варто виключити зі свого раціону, а також краще відмовитися від куріння, адже шкідливі звички здатні подразнювати слизові оболонки стінки шлунка.
Для тих, хто відноситься до числа спортсменів, краще переноситься відчуття тяжкості, так як у цих людей активний процес травлення. Але мало у кого вистачить часу, щоб постійно займатися фізичними навантаженнями, але просто прогулятися після їжі в парку не забере багато часу.
Психологічний стан людини - це важливий процес, який впливає на всі органи людини, це стосується і травної системи. Адже якщо у людини гарний настрій, він і їсть з задоволенням.

Як позбутися важкості у животі відео