Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зміцнити зап'ястя

Як зміцнити зап'ястя

Додано: 10.10.14
Як зміцнити зап'ястя


Вивих зап'ястя доставляє не тільки неприємні больові відчуття, але і призводить до обмеження певних рухів. Після подібних травм стають проблематичними елементарні дії. Але багато людей і без яких-небудь пошкоджень мають слабкі зап'ястя, так як протягом життя майже не навантажують їх фізичними вправами.
Займаючись [b] зміцненням зап'ястя [/b] потрібно пам'ятати про те, що він є суглобом, а значить, накачати його не представляється можливим. Тому застосовувані в цьому випадку вправи повинні змушувати працювати всі навколишні його м'язи. Кисті рук виконують безліч різних рухів, із-за чого існує велика кількість тренувальних комплексів по їх зміцненню. Для більшої ефективності займатися необхідно щодня і застосовувати різні види вправ для того, щоб задіяти всі дрібні м'язи зап'ястя.
Для того щоб зап'ястя набули чинності та стали гнучкими, добре практикувати стрибки на скакалці. Це вправа давно застосовують в обов'язковому порядку в тих видах спорту, в яких багато залежить від сили рук. Такими є теніс, волейбол, бадмінтон та інші. Здійснюйте стрибки в достатньо швидкому темпі, задійте не руки, а тільки кисті. Обертання слід виконувати як вперед, так і назад. Можете спробувати робити два оберти за стрибок.
Як зміцнити зап'ястя
Візьміть щільний мотузку довжиною близько метра і закріпіть на ній будь-який вантаж. Прив'яжіть мотузку до грифу гантелі посередині. Візьміть гриф двома руками за кінці і витягніть руки вперед перед собою. Обертаючи гриф кистями, постарайтеся накрутити на нього мотузку з вантажем. Після того, як мотузка буде накручена, зворотними рухами її слід розкрутити.
Для наступної вправи сядьте біля столу і покладіть на нього одну руку долонею вгору таким чином, щоб кисть звисала. Помістіть долоню гантель і опускайте її нижче краю столу. Під вагою гантелі долоня повинна трохи розкритися. Потім повільним рухом, по можливості високо, підніміть гантель. Вправу виконуйте лівою і правою рукою почергово, при положенні долоні вгору і вниз. Повинні бути задіяні м'язи зап'ястя, а також передпліччя.
При такому розташуванні руки на столі підніміть гриф гантелі вертикально. Він повинен розташовуватися в руці, як молоток. Плавно рухайте рукою всередину, а потім - назовні.
Для [b] зміцнення зап'ястя [/b] можна використовувати млинець з обідком від штанги. У положенні стоячи, його необхідно взяти за обідок пальцями опущеної руки і утримувати якомога довше.
Повністю розгорнуту газету покладіть на стіл. Сидячи за столом, помістіть долоню на середину газети. Діючи лише пальцями, зімніть весь аркуш у щільний клубок.

Як зміцнити зап'ястя відео