Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як посилити перистальтику кишечника

Як посилити перистальтику кишечника

Додано: 10.10.14
Як посилити перистальтику кишечника


Налагоджена робота кишечника є запорукою гарного зовнішнього вигляду і самопочуття. Саме цей орган поглинає як корисні компоненти, так і шкідливі речовини, які утворюються під час травлення, які надходять разом з їжею.
Але для того щоб всі ці речовини безперешкодно виводилися, [b] перистальтика кишечника [/b] повинна підтримуватися в нормальному стані, а якщо вона знизилася, то людині необхідно провести комплексне відновлення.
Для того щоб шлунково-кишковий тракт працював нормально, людина має збалансовано харчуватися, поєднання вуглеводів, білків і жирів повинно бути правильним. Переважання якихось компонентів здатне привести до тривалого задерживанию їжі в кишечнику, а також до утворення в ньому величезної кількості калових мас, з-за чого нормальна діяльність кишечника буде поступово порушуватися.
Якщо у людини є схильність до закрепів, то можна припустити, що у нього атонія кишечника. У такому разі в його раціоні має бути багато продуктів, які [b] перистальтику кишечника [/b] посилюють. До таких продуктів можна віднести солоні страви, холодні напої, патоку, мед, сіль, солодкі продукти, овочі, фрукти з шкіркою, гречану кашу, житній хліб, кисле молоко, кефір, вишні, сливи, помідори, капусту, смородину.
Для того щоб в кишечнику не відбувалося застійних явищ, необхідно знизити кількість продуктів, з-за яких знижується тонус кишечника. До таких продуктів відносять гарячі напої, наприклад кава, чай, теплу воду, продукти, що містять у своєму складі танін, а також в'яжучі речовини, наприклад, какао, червоне вино.
Також потрібно відмовитися від вживання обволікаючих відварів - ячмінного і рисового. Бажано перестати їсти здобу, свіжий білий хліб, киселі, пироги, яйця, м'ясні страви, жирне молоко, масло. Якщо ж людина ці продукти вживає, то йому потрібно пити якомога більше рідини, між прийомами їжі є свіжі фрукти та овочі.
Для того щоб нормальну роботу кишечника відновити і посилити його перистальтику, людина повинна привчити пити багато чистої води. Її не потрібно замінювати будь-якими напоями, що шлунково-кишковий тракт сприймає як їжу, які проходять травний процес.
Як посилити перистальтику кишечника
Одна лише вода може безперешкодно і швидко проникати в кишечник, сприяти всмоктуванню корисних речовин і попереджати запори. В день потрібно випивати не менше півтора літрів прохолодною, чистої води. Пити воду потрібно маленькими ковтками в проміжках між трапезами. Більшу частину води необхідно випивати протягом першої половини дня, а решту - після обіду. Завдяки цьому нирки зможуть позбутися від додаткового навантаження.
Одна з причин низького тонусу кишечника полягає в нестачі мінералів і вітамінів, особливо магнію. Саме цей елемент несе відповідальність за перистальтику кишечника. Крім усього іншого він регулює нервову систему, через порушення якої може виникнути атонія кишечника.
Тому для того, щоб усунути можливу нестачу магія людина повинна щодня вживати продукти, в яких цей елемент утримується. До таких продуктів можна віднести гречану, вівсяну крупу, пшоно, горіхи, зелені овочі, морепродукти. Також людині треба пити готові комбіновані препарати магнію і вітаміну В6.

Як посилити перистальтику кишечника відео