Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як причарувати коханого чоловіка

Як причарувати коханого чоловіка

Додано: 10.10.14
Як причарувати коханого чоловіка


Всі дівчата мріють [b] зачарувати свого коханого [/b] так, щоб він не смився навіть в бік інших жінок. Але далеко не у всіх це виходить. Багато дівчат багато уваги приділяють тільки зовнішній стороні привабливості, але для чоловіка важливо саме поєднання краси, розуму і душевності. Тому працювати над собою необхідно за всіма напрямами.
Як правило, красива дівчина, з якою не про що поговорити через кілька зустрічей просто перестає бути цікавою. Тому слід постійно розвивати свою мову, читаючи визнаних класиків, а не жіночі романи. Красива, але дурна дівчина ніколи не викличе бажання у чоловіка зробити пропозицію вийти за нього заміж. А ось цікава, освічену, різнобічно розвинена обличчястість, яка не губиться в розмові з людьми, з якою завжди є про що поговорити, неодмінно викличе у чоловіка серйозні наміри.
Ставитеся до коханого з увагою, слухайте про що він говорить, запам'ятовуйте все дрібниці, пов'язані з його перевагами і бажаннями. Він може побіжно згадати в розмові, що любить курку в духовці, і ви свою чергу запросіть його на вечерю з його улюбленою стравою. Бесіда з приємною дівчиною, яка прислухається до нього, обов'язково підкорить його серце.
Як причарувати коханого чоловіка
Не варто вередувати і нити по дурницях, не потрібно демонструвати чоловікові свій сварливий характер. В очах чоловіків завжди буде приваблива весела, товариська, життєрадісна, активна і святящаяся здоров'ям дівчина. Але все-таки зовнішню привабливість не можна зовсім скидати з рахунків. Постава, хода, волосся, обличчя, погляд, руки і голос, все має значення в мистецтві спокушання. Намагайтеся бути жіночною, носити сукні, спідниці, панчохи, витончену взуття. Молодих людей приваблює в жінках те, що відрізняє їх від чоловіків.
Макіяж намагайтеся робити стриманим з акцентом на очі або губи. Не заливайте волосся лаком, коханому більше сподобаються м'які хвилясті волосся. А запах вашої чистої шкіри чоловікові буде більш приємний, ніж стійкий аромат парфуму.
Насолоджуйтеся спілкуванням з коханою людиною. Для будь-якого чоловіка важливо відчувати, що жінці подобаються його уваги і ласки. Обов'язково одаривайте його у відповідь турботою, ніжністю, ласкою і він обов'язково буде оберігати ваші теплі стосунки.

Як причарувати коханого відео