Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно побілити стелю?

Як правильно побілити стелю?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно побілити стелю?


[b] Як правильно побілити стелю? [/b] Незважаючи на те, що побілка стелі крейдою або вапняними розчинами нині втратила свою актуальність, все ж багато застосовують її для своїх інтер'єрів. І не збираються міняти на інші нові матеріали. Що ж це правильно.
Побілка виглядає як наречена в білосніжній фаті, а якщо в розчин синьки додати, то вийде ніжний біло - блакитний колір. Тим більше, така стеля екологічно чистий і «дихай».

Підготовчі роботи


Але перед тим, як приступити до побілки, вам необхідно виконати необхідні попередні роботи. Припустимо, що стару побілку ви вже видалили. Тепер потрібно зашпаклювати усі тріщини і вибоїни. Адже стеля повинен бути рівним і гладким. Коли заходиш у приміщення, то він перший кидається в очі, і буде не дуже добре, якщо він буде з перепадами і тріщинами.
Знайте, що пил від побілки потрапить на ваші легені, і тому при роботі користуйтеся респіраторами, масками або просто мокрою ганчіркою. Надіньте одяг, яку потім можна буде випрати або викинути. На голову надягніть хустку або стареньку бейсболку. Захистіть очі окулярами.
Потім обробіть поверхню наждачним шкіркою. Вона прибере всі шорсткості і зніме зайвий шар шпаклівки. Протріть поверхню стелі ганчіркою або кошторисі віником, потрібно видалити пил від попередньої роботи. І потім прогрунтуйте стелю спеціальним грунтом. На поверхні він створить плівку, з якої побілка ідеально ляже на стелю.

Стеля можна білити побілкою з крейди або вапна. Причому, вони зовсім не поєднуються один з одним.

Побілка стелі


Як правильно побілити стелю?
Стеля можна побілити двома способами, за допомогою пензля або валика і за допомогою пульверизатора або пилососа. Для пилососа підійдуть тільки старі моделі, в сучасних пилососах така функція відсутня.
Білити поверхню пензлем процес дуже довгий і кисть залишає після себе борозенки від щетини. Валиком набагато зручніше - їдь по стелі взад і вперед. Слідкуйте, щоб на стелі не з'являлися краплі від зайвої побілки. Але поверхня все одно не вийде бездоганною, тим більше що потрібно буде білити два рази.
При побілці з розпилювача або пилососа використовуються кругові рухи, що дозволяє рівномірно лягати фарби на поверхню. Шар побілки виходить товщі і в готовому вигляді стеля виглядає ідеально.
Після закінчення робіт стеля повинен висохнути протягом доби, а відкрите вікно не завадить цьому.

Як правильно побілити стелю відео