Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно паритися в російській лазні

Як правильно паритися в російській лазні

Додано: 10.10.14
Рубрика: Цікаве
Як правильно паритися в російській лазні


[b] Як правильно паритися в російській лазні? [/b] У Росії російська лазня є надбанням країни. Тим, хто не знає, як правильно паритися в російській лазні, необхідно добре розбиратися в особливостях цієї дії. Дотримуючись певних правил паритися в лазні стане не тільки приємним час припровадженням, але і відмінним способом зміцнювати своє здоров'я.
Слід зауважити, що на шкірний покрив вологість надає сприятливу дію, особливо, коли при цьому використовується віник їх листя певних порід дерева. Відвідування лазні дозволяє поліпшити кровообіг і обмін речовин в організмі. Підвищується працездатність м'язів і втома відступає.
[b] Російська лазня [/b] приносить користь тілу. Однак, не знаючи, правил поведінки в російській лазні і при відсутності вміння правильно паритися, мимоволі можна завдати шкоди своєму організму.
Правила прийому процедур в російській лазні не складні і їх можна запам'ятати.

Дуже важливо: • У лазні не можна бігати, кричати, галасувати.

 • Не слід вживати спиртні напої, які часом доводять до летального результату.

 • Виключити навантаження на серце людям похилого віку.


 • Тепер докладніше розберемося, як потрібно паритися в російській лазні. Спочатку слід поїсти і відпочити кілька годин. Не варто багато пити рідини. Тільки після цього можна йти в лазню, паритися.
  Як правильно паритися в російській лазні
  З собою в лазню потрібно взяти рушник, банні приналежності, віник і шапку. Вибраний віник опустіть в гарячу воду, налив її в тазик. Не потрібно відразу ж йти в парилку. Спочатку дайте розслабитися всьому тілу і звикнете до обстановки. Для цього прийміть розслабляючий теплий душ і відразу добре витріть рушником. Не слід відразу мити голову, краще її змочити водою. Надіньте на голову повстяну шапку, вона збереже тепло і голова не отримає перегрів. З собою потрібно мати рушник, щоб постелити на гарячу лаву. Також є стаття на тему як правильно вибрати чоловічу сорочку?
  Якщо ви впевнені в собі, що добре переносите пар, і немає проблем з серцем, тоді полежіть в парильні хвилин 10-15. Віник розігрівся, тепер влийте водиці на камінчики для отримання пари. Потім починайте плескати по своєму тілу віником, починаючи з нижньої частини просуваючись вгору. Ніколи не перевантажуйте себе, до появи запаморочення і серцебиття. Як тільки пройшли віником по тілу, вийдіть з парильні відпочити. Якщо є бажання, пориньте в прохолодний басейн або прийміть холодний душ. Дуже корисно робити тілу контрастну температуру і знову йдіть в парилку.
  Ваш відпочинок повинен дорівнювати часу перебування в парильні. Заходи в парну можна робити до трьох разів.

  Як правильно паритися в російській лазні відео