Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно виконати ремонт в квартирі. Послідовність ремонту

Як правильно виконати ремонт в квартирі. Послідовність ремонту

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно виконати ремонт в квартирі. Послідовність ремонту


[b] Ремонт квартири [/b] кожна людина сприймає суто інсмідуально. Для деяких ремонт - це абсолютно буденна захід, інші відчувають невимовні позитивні емоції у передчутті кінцевого результату, ще хтось, навпаки, відчуває почуття повної незадоволеності від побутових незручностей.
У будь-якому разі бути хоча б трохи і зовсім ненадовго обізнаним або «в темі» потрібно заради власного блага. Це сприяє мінімуму емоційних витрат, зменшення часу і економії витрат.
Починати [b] ремонтні роботи [/b] в квартирі краще всього з творчого підходу: доцільності і можливості змін у плануванні, дизайнерського проекту загального інтер'єру приміщення і, звичайно, з прорахунку та оцінки необхідного обсягу робіт. Якщо є наміри з'єднати разом вітальню і кухню, виконавши при цьому модну на сьогодні кухню-студію, то доведеться здійснити демонтаж перегородки. Збільшити квадратуру кухонного приміщення можливе шляхом приєднання лоджії, якщо вона є в наявності, для цього слід зробити демонтаж нижній частині віконного прорізу. Лоджію необхідно буде не тільки засклити, але встановити теплоізоляцію.
Одночасно можна, до речі, оцінити і стан всіх інших вікон в квартирі. При стійкій тенденції до постійного зростання ціни на енергоносії більш економічно вигідно замінити їх на віконні конструкції з металопластику з енергозберігаючими склопакетами, оскільки невидимі тепловтрати приміщень через вікна, можуть становити до 20%. Віконну коробку необхідно монтувати на відстані, що становить 1/3 ширини стінки від її зовнішніх площин.
Подальша підготовка до ремонту квартири передбачає повний аналіз стану усіх інших поверхонь: стін і стель, облицювання кухні і санвузлів, підлог. Необхідно видалити відслужили свій період шари побілки, фарби, очевидно відсталих шарів штукатурки, неактуальну і втратила вигляд керамічну. Разом з цим доведеться запланувати ревізію підлог всіх кімнат квартири, і також ліквідувати зруйновані і пошкоджені ділянки стяжки. Якщо підлога з дошки, його потрібно зміцнити і підшити додатково за допомогою цвяхів. Прогнилі дошки, само собою, зрозуміло, підлягають обов'язковій заміні.
Як правильно виконати ремонт в квартирі. Послідовність ремонту
Під час ремонту квартири, як правило, не можна обійтися без заміни старої електропроводки і трубопроводу. Реальні строки їх служби складають 15-20 років. Старі труби із сталі краще замінити на пластиковий варіант, зашивши їх в стінах або в підготовці підлоги.
Ремонтні роботи з електропроводкою квартири необхідно починати з заміни старих алюмінієвих проводів на мідні, краще всього використовувати багатожильний кабель. Так само слід продумати нові траси в схемі електропроводки для енергоємного обладнання і побутових приладів: електричного бойлера, кондиціонера, пральної машини і інших.
Для таких приладів на квартирному розподільчому щитку є сенс встановити окремі автомати-вимикачі, і для загальної безпеки не зашкодить установка (УЗО) пристрої захисного відключення. Крім цього, знадобляться додаткові розетки для електрочайники, мікрохвильові печі, комп'ютера. Розетки зазвичай встановлюються відповідно до норм євростандартів на відстані 30-40 см від підлоги, вимикачі - теж від підлоги, але на 90-100см.
Правильний ремонт приміщення, якщо він не просто косметичний, неможливо здійснити без вирівнювання стелі, стін і підлоги. Воно виконується шляхом срубивания виступаючих частин штукатурки або шляхом додаткового оштукатурювання. Ступінь якості вирівняних стін приміщення контролюється будівельними правилами, лазерним рівнем і ватерпасом. Нерівності поверхні не повинні виходити за межі основної площини більше 3мм в будь-яку сторону від неї. Для облицювальних робіт потрібно штукатурка з високою якістю.
Ремонт підлогового покриття квартири під новий варіант може здійснюватися різними способами, це залежить від самого матеріалу основи. Цементно-піщана стяжка, якщо мають місце руйнування, на глибину приблизно 30мм, ремонтується за допомогою ідентичною піщано-цементною сумішшю.
Якщо є відхилення стяжки (у зв'язку з просіданням будівлі) від горизонтальній площині або поверхні до 20мм можна застосовувати самовирівнюючі суміші. Також поверхні стяжок рівняють багатошарової і вологостійкою фанерою різних параметрів товщини. Цей спосіб використовується для укріплення і вирівнювання підлог з дерева. Якщо в блоках міжкімнатних дверей не є пороги, то для поєднань різних покриттів підлоги по товщині, рівні підготовки підлогових покриттів також повинні відрізнятися по висоті.
Все заново оштукатурені поверхні приміщень повинні бути просочені грунтовкою, дерев'яні покриття оброблені антисептиком.
Ремонт квартири завершують роботами по обробці: шпаклівкою і фарбуванням стель, стін, поклейка шпалер, монтаж керамічної плитки, облаштуванням підлоги і, нарешті, установкою электроизделий.

Як правильно виконати ремонт в квартирі. Послідовність ремонту відео