Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати плитку

Як правильно вибрати плитку

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно вибрати плитку


Часто оздоблення в різних кімнатах виконують за допомогою плитки. Однак для грамотного і якісного ремонту, слід правильно вибрати матеріал. Це можна зробити лише у разі ретельного аналізу всіх факторів і характеристик. Спочатку необхідно визначитися з типом приміщення, в якому буде здійснюватися оздоблення.
Додатково слід враховувати, для якої поверхні призначається матеріал: для підлоги або стін. Справа в тому, що плитка, призначена для покриття підлоги повинна мати неймовірно високі показники міцності, стійкості до ударів і надійності, а плитка для стін може мати меншу міцність.

Вибір в залежності від приміщення


Основним критерієм [b] вибору плитки [/b] є функціональні особливості і характеристики того приміщення, в якому буде виконуватися укладання. Для кухні і для передпокою слід вибирати різну за властивостями плитку.
У приміщенні, в якому спостерігається висока інтенсивність руху, слід встановлювати таку плитку, яка відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. А для спальні або ванної кімнати, в яких відбувається мало пересувань, можна вибирати більш легкі і не дуже міцні матеріали, які будуть мати доступну вартість.

Вибір кольору плиток та їх розміру


Як правильно вибрати плитку
Важливо підібрати матеріал, щоб він чудово поєднувався по забарвленню з конкретним інтер'єром і володів необхідними параметрами та розміром. Перед безпосередньою покупкою краще всього задуматися про те, як саме буде виглядати плитка в певному приміщенні. Важливо врахувати не тільки її малюнок або колір, але і розмір, а також сполучуваність забарвлення і фактуру лицьової поверхні. Наприклад, для маленької кімнати краще всього використовувати невеликі за розміром плитки, мають світлі відтінки. Цей смовижний дизайнерський секрет часто застосовується досвідченими і професійними дизайнерами для створення унікального і незвичайного інтер'єру маленької кімнати. Також є стаття на тему як вибрати ламінат .
Важливо також враховувати і якість плитки, яке неможливо визначити тільки за зовнішнім виглядом матеріалу. Потрібно не тільки оглянути всю плитку і переконатися, що на ній немає різних дефектів, сколів чи тріщин, але і перевірити, щоб всі деталі мали один і той же колір, і на поверхні не було якихось негарних та помітних плям. Якість плитки можна визначити за маркувальної піктограмі, яка розташовується на упаковці товару.

Як правильно вибрати ламінат відео