Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно засмагати ?

Як правильно засмагати ?

Додано: 10.10.14
Як правильно засмагати ?


Попереду яскраві сонячні дні, і багато хто вже почав готуватися до відкриття пляжного сезону. У гонитві за красивим загаром не варто забувати про захист від сонця, адже зловживання ультрафіолетовими променями може викликати масу небажаних наслідків таких так опіки шкіри, сонячні або теплові удари. Щоб убезпечити себе від усього цього, слід дотримуватися кількох правил.
По-перше, не варто перебувати на пляжі в період сонячної активності, з 12-15 годин, так як в цей час велика ймовірність обгоріти. Постарайтеся поступово збільшувати час перебування на сонці, чергуючи його з відпочинком в тіні. Таким чином, ви отримаєте рівний красивий загар .
По-друге, необхідно використовувати спеціальні сонцезахисні креми, які здатні блокувати дію ультрафіолету на шкірний покрив. Звертайте увагу на числовий показник SPF: чим він вище, тим більше захист від опіків. Пам'ятайте, що цей засіб потрібно підбирати з урахуванням вашого фототипу шкіри. Не варто перед засмагою наносити на шкіру крему на основі гліцерину, ефірних масел і вазеліну. Також не рекомендується користуватися парфумами та туалетними водами.
Як правильно засмагати ?
Якщо ви перегрілися, не варто відразу занурюватися в холодну воду, щоб не травмувати шкіру. Для початку охолоньте в тіні, а після виходу з води відразу обтеритесь рушником, щоб крапельки води на вашій шкірі не спрацювали як лінзи, привівши до опіків.
Засмагати потрібно обов'язково з покритою головою, а очі слід захистити сонячними окулярами. Читати на пляжі не рекомендується, так як ультрафіолет дуже впливає на зір. І наостанок, не слід загоряти натще або ж, навпаки, на переповнений шлунок. До походу на пляж можна попити чаю або з'їсти що-небудь солоне. У [b] час засмаги [/b] дозволяється вживати напої з кислуватим смаком або мінеральну воду.

Як правильно засмагати відео