Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно утеплювати стіни ?

Як правильно утеплювати стіни ?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно утеплювати стіни ?


Напевно, кожен думав про комфорт та зручність власного житла, як правило його [b] стіни потрібно утеплювати [/b] .
Буває, що для утеплення житла досить провести ущільнення окнон і дверей, але для мінімальної втрати тепла, потрібно [b] утеплити стіни [/b] у власному будинку, так як саме через стіни, вірогідність відходу тепла, дуже висока.
Якщо ваш будинок складається з бетонної конструкції, то тепле повітря може виходити із швів панелей і залізобетонних ребер, які не досить добре ізольовані. Для якісного [b] утеплення житла [/b] нам потрібно провести повний ремонт житла. Також є стаття на тему як правильно вибрати склопакет .
Найпоширенішим варіантом [b] утеплення стін [/b] є теплоізоляція. Для початку нам потрібно приготувати каркас, далі в якому ми будемо встановлювати утеплюючі плити.
Давайте розглянемо їх види: Мінеральна вата - даний матеріал походить від природи, потім обробляється, після чого набуває властивість водовідштовхування. Якщо у вас стіни складаються з цегли, то вам слід утеплювати ламелевиеми плитами, заснованими на перпендикулярному розташуванні волокон.
Далі розглянемо пінополістирол, даний матеріал дуже популярний. Але і ціна у нього не велика, я б навіть сказав дуже мала, за порівняння з іншими матеріалами, використовує в собі дві корисні якості: має не велику вагу і обробляється без особливих труднощів, так само враховується щільність матеріалу, чим вона вище, тим міцніше.
Обговоримо його недоліки: матеріал цього типу не захищений від гризунів, має величезний ризик подвиржения до горіння і незначну пропускаемость пари, внаслідок чого відсутній пропуск необхідної вологи, термін придатності матеріалу в середньому становить 25 - 35 років, дуже мало, порівняно з іншими матеріалами.
Таке у нас піде пенофольгированний утеплювальний матеріал: дуже цікавий матеріал, що представляє собою шар поліетиленової піни, обтиснений з обох сторін, алюмінієвою фольгою, за вагою він так само легкий і має малу ймовірність теплопровідності, монтаж даного матеріалу здійснюється простим методом за допомогою степлера.
Як правильно утеплювати стіни ?
Недоліки : цей утеплювач не пропускає повітря, тим самим приміщення перестає дихати, щоб не зіткнутися з цією проблемою, потрібно обов'язково встановлювати кондиціонери.
Піноплекс і пенофол : значно відрізняється від вищеперелічених, утеплювальних матеріалів, по - перше показники в ціні набагато перевершують іншу продукцію, так само є відмінності по експлуатації та фізико - технічними характеристиками, особливості пенофол, має комбінований набір матеріалів складається з трьох шарів: пароізоляційний, гідроізоляційний і теплоізоляційний.
Колодязна кладка : використовується для пінополістиролу, укладається між стіною і облицюванням.
Утеплювач всередині стіни : даний вид утеплювача можна використовувати під час невеликих осадкою з помірним кліматом, що складається з трьох шарів не має вентиляції, що складається з утеплювача, кладки і облицювання. В стіну монтуються плити, їх товщина становить 25 - 35 см.
Зовнішній шар теплоізоляції можна використовувати керамічна цегла або інший матеріал.

Як правильно утеплювати стіни відео