Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно вибрати міжкімнатні двері


Сучасне виробництво дверей для міжкімнатних установки пропонує великий вибір різних варіантів, але от як не заплутатися в такому виборі і придбати потрібну, практичну і довговічну річ, це завдання не з простих. Дізнаючись все більше і більше, про міжкімнатних дверях стає зрозуміло, що вони робитися на одностулкові і двостулкові.
Так само їх вид поділяється на глухі і засклені, на гладкі і філенчатиє. Ну і звичайно за матеріалами двері можуть бути облицьовані шпоною або пофарбовані водовідштовхувальними фарбами.
Вибір [b] міжкімнатних дверей [/b] повинен бути заснований на знання в першу чергу розмірів. Розміри в даному випадку зазначаються двома варіантами.

 • Перше, це розміри, зняті по дверного отвору з розрахунком на коробку.

 • Другий, це безпосередньо розміри дверного полотна.


 • Особливість таких замірів в тому, що в першому варіанті до вимірів варто прикинути приблизно сім, а то й десять сантиметрів. Ну а товщина дверей може становити 3 5 см або 4 5 см.
  Однак спочатку на що звертається увага, це матеріал з якого вони виготовлені. Справа в тому, що саме матеріал дає перший поштовх, від якого і вираховується вартість дверей. Наприклад, такі двері, що масивом виготовлена з дуба вийде вам в два з половиною рази дорожче, ніж фільончасті двері з сосни. Також є стаття на тему як правильно фарбувати дерев'яні двері .
  Як правильно вибрати міжкімнатні двері
  Варто також знати, в якому комплекті ви отримаєте двері при її покупці. Справа в тому, що купуючи двері, вам видадуть не тільки дверне полотно, але ще й дверну раму, тобто коробку, наличники, петлі з шурупами, ручки які спочатку планувалися в комплект. І дуже важливо при покупці, вказати саме в яку сторону ваші двері буде відкриватися. Ця особливість впливає на той комплект, який вам видадуть при покупці. Так само важливо сказати, що якщо двері, що ви набуває, передбачає в собі скляну вставку, то скло повинно йти в комплекті відразу. Справа в тому, що окремо замовлене скло може нещільно сидіти в отворі і буде постійно деренчати.
  Якщо ви орієнтуєтеся, все ж не вартість [b] міжкімнатних дверей [/b] , то варто знати, що при будь-якому удосконалення ціна буде тільки зростати. Так найдешевшими вважаються глухі і гладкі двері, на стандартній фурнітурі. Всі інші добавки будуть підвищувати конструкцію. Так, що вибираючи двері, оцінюйте всі свої потреби і бажання, і тоді ви зможете потрапити саме в бажаний варіант.

  Як правильно вибрати міжкімнатні двері відео