Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно зробити наливну підлогу

Як правильно зробити наливну підлогу

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно зробити наливну підлогу


Ви самі почали робити ремонт або просто підняли старий лінолеум і побачили, що стать не такий вже і хороший, як раніше. Для того щоб його відновити потрібно зробити [b] наливку підлоги [/b] . Які заходи треба вжити щодо відновлення статі?
Для роботи будуть потрібні наступні інструменти: дриль, металева щітка (також використовується обдирні машинка), рейка двометрова, рейки, розпилювач або валик для фарби, будівельний пилосос, суха суміш для вирівнювання підлоги і шпатель. Також є стаття на тему як правильно вибрати ламінат .
Отже, всі інструменти є в наявності, можна приступати до виконання роботи. Починаємо з закладення щілин в підставі підлоги, далі перевіряємо рівність поверхні за допомогою довгої рейки. Необхідно знати, що відстань між рейкою і підлогою не повинно бути більше 2 мм Після проведеної перевірки встановлюємо рівень підлоги, при наявній на стінках штукатурці, видаляємо її на 3 см вище визначеного рівня. Ретельно очищаємо поверхню металевою щіткою, а пилососом накопичилася бруд.
Використовуючи розпилювач або валик, виконуємо одношарову ґрунтовку тонким шаром. Важливо дотримати цю умову, так належить повторне ґрунтування. Після цього укладаємо уздовж стін дерев'яні рейки і можна вважати основу підлоги готовим до далекої роботі.
Як правильно зробити наливну підлогу
Далі приступаємо до заготівлі суміші, яка буде використовуватися при заливці підлоги. При постійному помішуванні суміш розводимо водою. Як тільки розчин стане однорідним, починаємо заливати підлогу. Краще працювати з кимось у парі, так як готову суміш не можна залишати надовго.
Заливку починаємо робити з далеких кутів приміщення, поступово прямуючи в бік дверей. Розчин заливаємо смужками шириною по 30-50см. Використовуємо шпатель для рівномірного розподілу розчину по всі поверхні підлоги. Після виконаної роботи даємо підлозі висохнути. Необхідно в цей період часу, щоб приміщення було закрито і захищене від прямих сонячних променів, впливу протягів і перепаду температур. Після закінчення 7-11 годин можна починати наступати на зроблений підлогу. Повне висихання відбудеться лише через 2 дні.
Після закінчення трьох днів вже можна починати укладати лінолеум і керамічну плитку, через тиждень укладати паркет. «Теплі підлоги» можна починати робити не раніше ніж через тиждень. При цьому треба пам'ятати, що прогрів підлоги, треба починати з кімнатної температури, збільшуючи її на 3 градуса на день.

Як правильно зробити наливну підлогу відео