Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно захворіти на застуду

Як правильно захворіти на застуду

Додано: 10.10.14
Як правильно захворіти на застуду


Один з найпопулярніших питань у дітей, не бажають йти в школу або дитячий сад: [b] «Як захворіти на застуду?». [/b] І, як правило, всі навмисні спроби не увінчаються успіхом. Але яким чином людина хворіє на застуду насправді?

Причини захворювання застудою.


Варто знати, [b] як хворіють застудою [/b] , щоб по можливості запобігти виникненню захворювання. Отже, причини виникнення хвороби:

 • Поганий імунітет - це одна з основних причин захворювання застудою. Ослаблений імунітет не чинить опір до простудних вірусів. Саме тому одні люди при першому контакті з вірусом хворіють, а інші, продрогнув до кісток і цілодобово перебуваючи поруч з хворим, прекрасно себе почувають.

 • Переохолодження займають друге місце . Промерзання веде до ослаблення захисних функцій організму. А вже як захворіти на застуду в спеку від морозива - знають всі.

 • Як хворіють застудою ті, у кого не було контакту із зараженим людиною і переохолодження? Легко, якщо людина відчуває постійні стреси. Ця причина сприймається найменш серйозно, але все ж таки вона досить поширена. Неврози, тривоги, виснаження нервової грунті рано чи пізно дадуть про себе знати у вигляді простудного захворювання.

 • Як захворіти на застуду знають ті, хто мають хронічні захворювання . В періоди загострення хронічних захворювань найбільш ймовірно підхопити ГРВІ.

 • Отруєння, неправильне харчування у вигляді жирного і солодкого, а також зловживання алкоголем призводить до ослаблення імунітету. А це, в свою чергу, збільшує ризик потрапити у число тих, хто захворів застудою. Адже відомо, що половина людського імунітету «мешкає» саме в ШКТ.


 • Як правильно захворіти на застуду

  Профілактика застуди


  Отже, ми розібралися, як люди хворіють застудою. Але якщо вам цього зовсім не хочеться, то варто дізнатися, як правильно провести профілактику. Для тих хто встиг захворіти на застуду .
  По-перше, в період холодів варто приймати вітамінний комплекс. Але не більше місяця, щоб не було шкоди здоров'ю. По-друге, провітрювати кімнату потрібно не менше одного разу в день, хвилин на десять. По-третє, активний і здоровий спосіб життя, разом з правильним харчуванням, позитивно позначиться не тільки на вашому імунітет, але і на зовнішності. По-четверте, дотримуйтесь режим дня і уникайте стресів. Все це допоможе вам підвищити опірність організму до різного роду ГРВІ, так і решти захворювань теж. Бажаємо вам міцного здоров'я!

  Як правильно захворіти на застуду відео