Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно викликати блювоту

Як правильно викликати блювоту

Додано: 10.10.14
Як правильно викликати блювоту


Питання
Здрастуйте, доктор. Мене звуть Оксана. Вчора ввечері на вечерю я з'їла копчену ковбасу, і мене всю ніч мучило почуття нудоти. Скажіть, будь ласка, як викликати блювоту? Я читала, що треба випити багато води і намагатися викликати блювоту, але у мене нічого не виходить. А ще моя подруга цікавиться, [b] як викликати блювоту [/b] , щоб схуднути? І чи не шкідливо худнути таким чином?
Відповідь
Доброго дня, Оксана. Немає окремих методів викликання блювоти з метою очищення організму від з'їдених неякісних продуктів та з метою схуднення. Всі спобличчя однакові. Давайте поговоримо спочатку про очищення шлунка від неякісної їжі. [b] Викликати блювоту [/b] вам допоможуть такі методи:

1. Необхідно випити 2 - 3 склянки води і натиснути пальцями на корінь язика. Тільки робіть це обережно, щоб не подряпати горло.
2. Або якщо у вас не виходить перший спосіб, тоді випийте відразу півтора - два літри води, і блювота почнеться у вас сама. Чи можете випити один - два літри розчину перманганату калію. Тільки спочатку розчиніть кілька крупинок у невеликій кількості води, а потім змішайте з рештою об'ємом. Отриманий розчин повинен бути прозорим і слабо рожевим, без нерозчинених крупинок. Інакше ви ризикуєте заробити опік стравоходу чи шлунка.
3. Народним методом є солоний чорний чай з молоком. Випийте 2 склянки і блювота вам забезпечена.
4. Якщо випити велику кількість рідини вам не під силу, сходіть в аптеку і купіть лікарські препарати, які викликають блювоту. До них відноситься корінь іпекакуани, сироп блювотного кореня, сульфат міді і апоморфіну гідрохлорид.
Як правильно викликати блювоту

Що ж стосується питання про блювоті з метою позбутися зайвих кілограмів, то моя думка тут однозначна. Викликати блювоту для цієї мети є великою шкодою для організму. Так, в перший час організм втрачає кілограми. Але ж ви не замислюєтеся, звідки вони йдуть. Це не жир з талії і проблемних місць, немає. Це відбувається втрата рідини і зневоднення організму. Часта спеціально викликана блювота для схуднення призводить до розвитку захворювань серцево-судинної і травної системи. Може виникнути анорексія і булімія, вилікувати яку дуже важко. У світі щорічно помирає від анорексії 5 - 10% таких от «бажаючих схуднути». Що ж краще: перейти на правильне харчування і здоровий рухливий спосіб життя або щодня викликати блювоту у туалеті і в кінцевому підсумку померти від анорексії? Вирішувати вам, милі жінки.

Як правильно викликати блювоту відео