Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно виховати дитину?

Як правильно виховати дитину?

Додано: 10.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як правильно виховати дитину?


Як правильно виховати дитину? Як закласти в нього потрібні якості? Ці питання завжди хвилюють батьків. Відповіді вони шукають абсолютно з будь-яких джерел: це книги і журнали, дитячі психологи та лікарі, інтернет і телебачення, бабусі і дідуся, в кінці кінців.
Рад нескінченна безліч. Хтось пише, що потрібно [b] виховувати дитину [/b] в строгості, забороняти бавитися і з ранніх років привчати до дисципліни і порядку. Хтось, навпаки, радить балувати дитину, дозволяти йому все, не ставити ніяких рамок. Багато рекомендують дотримуватися золотої середини. Так кого ж слухати?
Цим питанням особливо часто задаються молоді батьки, вперше відчувши на собі цю роль і усвідомивши всю відповідальність. Як говорить старе прислів'я - скільки людей-стільки думок, саме тому, правильно роблять саме ті, хто насамперед слухає не сусідку, не тітку Ліду з Ростова, не телемовлення, а своє серце. Також по темі як правильно лаяти дітей ?
Як правильно виховати дитину?
Такі батьки не прагнуть до якихось стандартів, не йдуть на поводу у порадників, чиї діти, найчастіше, дуже далекі від ідеалу, не надають значення страхам, навеваемим з боку. Такі батьки вміють відчувати своїх дітей, ловити їх настрій і емоції, інтуїтивно проявляти десь поблажливість, де суворість.
Такі батьки читають дітям книги і включають Моцарта, а не залишають на цілий день за комп'ютером або грою в телефоні. Так як же правильно виховувати своїх дітей? По-справжньому хороші батьки не зможуть дати конкретної відповіді, адже вони і самі не знають, що особливого їм доводиться робити. Вони вважають, що не роблять нічого незвичайного, в той час, як роблять все саме важливе і потрібне.
Чуйність, щирість і нескінченна любов - ось, що необхідно оперувати в будь-яких розмовах про правильному вихованні. Це фундамент, на якому в подальшому будується будинок, складається характер і з'являються життєві принципи дитини.

Як правильно виховати дитину відео