Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно і безпечно засмагати?

Як правильно і безпечно засмагати?

Додано: 10.10.14
Як правильно і безпечно засмагати?


За винятком тих небагатьох обличчястостей, яким до обличчя блідий колір шкіри і які терпіти не можуть засмагати, всі ми хочемо мати красивий загар. Звичайно, отримати такий загар зовсім непросто.
Всім відомо, що краще всього загоряється недалеко від води, оскільки вона частково відбиває сонячні промені, тим самим підсилюючи їх вплив на шкіру. Багато людей вважають, що засмага ляже краще, якщо скупавшись, не витиратися. Це абсолютно не відповідає дійсності. З одного боку - так, вода на шкірі приверне до вашого тіла сонце, але в той же час ви отримуєте шанс обгоріти, після чого про сонячних ваннах доведеться на якийсь час забути.
Тому після того, як ви вийдете з води, потрібно насухо витертися, можна нанести спеціальні засоби для шкіри. Прямуючи на пляж, завжди необхідно мати з собою захисний крем. Якщо ж ви хочете знайти не тільки красивий, але і стійкий загар, то можна взяти з собою масло для засмаги. Ці кошти крім допомоги в отриманні засмаги, не дадуть вам обгоріти. Але необхідно мати на увазі, що ці кошти потрібно наносити строго за інструкцією, в якій, як правило, написано, що потрібно наносити тонким шаром.
На пляж з собою необхідно брати якомога більше води, щоб організм не відчував нестачу вологи. Поява на шкірі почервоніння означає отримання сонячного опіку. Якщо почервоніння не сильні, то справитися з ними допоможуть молочні продукти - такі, як сметана, кефір або кисле молоко. Ці засоби, на відміну від кремів, потрібно наносити якомога більшим шаром. По мірі того, як молочні продукти будуть вбиратися в шкіру, необхідно наносити наступні шари. На перших порах краще почекати з використанням крему, оскільки він може щипати роздратовані ділянки шкіри. Поки почервоніння не спаде, постарайтеся уникати попадання променів сонця на постраждалі ділянки шкіри. Також є стаття на тему як правильно зробити свій живіт сексуальним .
Як правильно і безпечно засмагати?
У разі якщо опіки досить сильні, може підвищитися температура. У будь-якому випадку, під час лікування слід вживати рідину у великих кількостях. Якщо ви вирішили обзавестися гарною засмагою, також слід пам'ятати, що прийом сонячних ванн потрібно проводити поступово. Не слід відразу ж, з першого разу довго перебувати на сонці - це може спровокувати отримання опіків. [b] Найкраще засмага [/b] «прилипає», коли людина знаходиться в русі. Якщо ж ви вирішили зіграти лежачи, то не забувайте періодично повертатися до сонця різними сторонами. Важливим елементом під час загоряння є очі - їх обов'язково потрібно захистити, запобігаючи потрапляння сонячних променів.

Як правильно і безпечно засмагати відео