Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно робити експрес-тест на визначення вагітності?

Як правильно робити експрес-тест на визначення вагітності?

Додано: 10.10.14
Як правильно робити експрес-тест на визначення вагітності?


Вже кілька днів затримки передбачуваних місячних і вас мучать сумніви: а чи не вагітна я? Для кого-то позитивну відповідь на це питання стане довгоочікуваною радістю, а для іншого - жахливою несподіванкою.
Щоб розвіяти Ваші сумніви, можна провести домашній тест, який продається в будь-якій аптеці і супермаркете.Рассмотрим найпростіший з експрес-методів - стандартну тест-смужку, яка реагує на рівень вмісту в крові і сечі людини особливого гормону - хорионическогогонадотропина (ХГЛ), який виділяється плацентою у вагітної жінки. Концентрація цієї речовини в організмі протягом сутокколеблется. Також для вас може бути корисною статтею як змінити своє життя за 15 кроків .
Максимальної позначки рівень ХГЧдостигает у вагітної жінки в ранкові години і на 14 день затримки менструації, при умові, що тривалість її циклу - 28 днів. В основному, чутливість домашніх тестів, в середньому, становить 20-25 Mme/ml, але бувають і більш чутливі, вони, як правило, дорожче і можуть проводитися навіть до затримки місячних.
Як правильно робити експрес-тест на визначення вагітності?
Для того, щоб дізнатися чи є у Вас вагітність, необхідно вранці опустити тест-смужку в ємність з сечею на 10-30 секунд, потім покласти на рівну суху поверхню і подождатьнесколько секунд. Якщо у Вас з'являться дві смужки (контрольна і дослідна) - ви вагітні, якщо одна (тільки контрольна) - немає.
Буває так, що тестова смужка блідіше контрольної, це також означає позитивний результат. Запам'ятайте: головне наявність другої смужки, а ступінь її забарвленості не настільки важлива, але вона повинна з'явитися протягом декількох секунд, тобто майже відразу.
Буває так, що помиляються тести: показують або хибнопозитивний результат, або хибно-негативний результат - в цьому випадку, краще купити кілька тестів різних фірм (перевіряйте на упаковці, щоб вони не були простроченими) і повторити спробу на наступний або через кілька днів.

Як правильно робити експрес-тест на визначення вагітності відео