Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно вибрати ковзани для дитини

Як правильно вибрати ковзани для дитини

Додано: 10.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як правильно вибрати ковзани для дитини


Найголовнішим аспектом для успішного походу дитини на каток є правильний підбір ковзанів. Нові красиві ковзани і відповідна екіпіровка - запорука гарного настрою і задоволення, одержане дитиною від перебування на ковзанці. Найголовніше на льоду - це безпека.Адже на льоду без падінь не обійтися. Від того наскільки правильно ви підберете ковзани малюкові, буде залежати його безпеку. Травми на льоду самі по собі небезпечні, а ще вони можуть надовго відбити любов до льоду і полювання кататися. Успіхи малюка, його настрій безпосередньо залежить від того наскільки комфортно і зручно він відчуває себе на ковзанах. Підійдіть серйозно до вибору дитячих ковзанів.
Чітко визначте розмір ніжки дитини. [b] Правильно підібрані ковзани [/b] повинні бути на 2 розміри більше повсякденного взуття. Купувати взуття для ковзанки кожен сезон досить дорого. Існують зручні розсувні ковзани для дітей. Такі ковзани прослужать не один сезон. Якщо черевики підібрані строго за розміром, то кататися в них, звичайно зручно. Але розмір ніжки у дитини швидко збільшується і може бути до кінця сезону в таких ковзанах йому вже буде тісно. Якщо ковзани маленькі, нозі буде тісно і дискомфортно. Таке взуття може призвести до зміни форми стопи. Якщо дорослі приміряють ковзани на вовняний носок, то для примірки одягніть на дитину два вовняних шкарпеток. Занадто великі черевики ви не зможете зафіксувати на гомілковостопному суглобі дитини. Малюк буде весь час чіплятися носками черевиків за лід.
Як правильно вибрати ковзани для дитини

Бажано щоб черевики ковзанів були виготовлені зі шкіри. Звичайно, шкіра швидше втрачає форму, зношується, у порівнянні з пластиком. Але шкіряне взуття «підлаштовується» під дитячу ногу. У такому взутті нога не потіє. Підошва черевика коника повинна бути шкіряною і жорсткою. Подушечки в області задника повинні захищати гомілковостопний суглоб від ударів і утримувати ногу в правильному положенні. Язичок черевика повинен бути м'яким, зробленим за формою ноги, міцно закріплений і не з'їжджати в бік. Необхідна устілка, яку можна вийняти і просушити.
Лезо ковзана має бути певної форми. Під п'ятою і носком воно має бути піднесено. Якщо лезо ковзана рівне, дитина буде постійно падати. Для самих маленьких є ковзани з подвійним лезом. У таких ковзанах малюк буде відчувати себе більш стійко і впевненіше.
Під час примірки одягайте ковзани на обидві ноги. Добре зашнуруйте черевики, нехай дитина походить у них. Якщо дитині незручно, то при тривалому використанні на льоду дискомфорт тільки посилиться. Підбирайте зручний варіант. Особливу увагу зверніть на шнурівку. Гомілковостопні суглоби дитини особливо схильні до травм. Нога повинна бути міцно зафіксована, під шнурок неможливо просунути палець. На рівній поверхні ковзани повинні стійко стояти, торкаючись один до одного.
Для того щоб катання на ковзанах доставило дитині задоволення, необхідно правильно підібрати одяг. Краще якщо одяг буде непромокаючої - куртка, штани, рукавиці. Дитина буде рухатися. Одягайте його так, щоб не було жарко. Шапка не повинна сповзати на обличчя, закриваючи очі. В цілях безпеки неприпустимі довгі звисаючі шарфики. Дитина може наступити на такий шарф і заплутатися в ньому.
Ковзани не повинні бути занадто великого розміру. Намагайтеся не використовувати чужі ковзани, які вже втратили свою форму. При катанні на таких ковзанах набагато підвищується ймовірність травм. У разношенних черевиках неможливо надійно закріпити поки ще слабкий гомілковостопний суглоб дитини. Купити нові ковзани своєму малюкові задоволення не з дешевих, але безпека і здоров'я понад усе.

Як правильно вибрати ковзани для дитини відео