Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно укладати керамічну плитку на підлогу.

Як правильно укладати керамічну плитку на підлогу.

Додано: 10.10.14
Рубрика: Ремонт
Як правильно укладати керамічну плитку на підлогу.


Яке саме популярне покриття ванних кімнат, передпокоїв і коридорів? Це керамічна плитка. Багато в чому цей успіх забезпечений її високою зносостійкістю, підвищеною надійністю, а також довгим терміном служби цього матеріалу.
Сьогодні її у величезному асортименті, залежно від побажань клієнтів. Можна вибирати різні відтінки і колірну гамму, малюнки, розмір. Але, щоб вибране покриття прослужило максимальний термін, необхідно знати, [b] як правильно укладати керамічну плитку на підлогу. [/b]
Укладання плитка при виконанні ремонту в приміщенні не найскладніша робота, з нею можна впоратися і самостійно. Якщо дотримуватися певних правил.
Щоб забезпечити найкраще взаємодія матеріалів, поверхню спочатку покривають грунтовкою, а розмітку плитки виконують спеціально забарвленими контурами. Щоб підрахувати правильне кількість використовуваної плиткою і не помилитися, її перед початком роботи укладають на суху необроблену поверхню. Класти плитку краще всього починаючи з центру, щоб з боків вихосм рівномірний малюнок.
Матеріал, попередньо вирівняний зубчастим шпателем, укладають на розчин. Після цього придавлюючи до підлоги, киянкою осаджують до потрібного рівня. Рівнем контролюють її горизонтальність, а для того, щоб зробити однаковими шви, використовують хрестики. Для нарізування плитки потрібні будуть плиткоріз, верстат і склоріз. Відрізані шматки складають біля стін, щоб не заважали.
Як правильно укладати керамічну плитку на підлогу.
Для правильного укладання плитки на підлогу, необхідно особливу увагу приділити затірці швів. Вибрати потрібну замазку, не складе великої праці, з-за широкого вибору кольорів на будівельному ринку. Необхідно звертати увагу на пластичність суміші, її вологостійкість, здатність витримувати перепади температур, стійкість до появі тріщин, екологічні властивості і легкість у застосуванні.
Для того, щоб якісно провести герметизацію швів, треба ретельно дотримуватися прийнятих технологій з укладання плитки. Поверхня, на яку відбувається укладання, повинна бути ретельно очищена від пилу, плісняви, грибка, масляних плям, значно зменшують адгезію матеріалу і поверхні.
Величезне значення для правильного укладання має вибір матеріалу. Для приміщень зі складними умовами експлуатації треба вибирати більш якісну керамічну плитку.
Як правильно укласти ковролін ?

Як правильно укладати керамічну плитку на підлогу. відео