Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як правильно сушити взуття

Як правильно сушити взуття

Додано: 10.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Як правильно сушити взуття


Після прогулянки на вулиці в сиру або засніжену погоду, будь-яку взуття необхідно добре просушити. Якщо взуття не висушити, то при наступному використанні взуття на вулиці ноги мерзнутимуть від вологи у взутті, що може призвести до застуди.
Перед тим, як поставити взуття сушитися, її внутрішню частину необхідно покласти або щільно зім'ятий папір, або спеціальну вставку, яка допоможе взуття зберегти правильну форму. Підготувавши взуття, можна ставити її поряд з опалювальними приладами, але ні в якому разі не можна ставити на опалювальні прилади. Якщо взуття поставити на опалювальні прилади, то від сильного впливу теплових променів взуття може зіпсується.
Коли зовнішня частина взуття висохне, то можна переходити до сушінні внутрішньої частини. Для цього існує велика кількість сушарок. Всі сушарки зазвичай працюють за однаковим принципом. Нагревающую основу кладуть у внутрішню частину взуття в області носка. Для того, щоб сушарка почала працювати, її потрібно підключити до електромережі через розетку. З-за того, що сушарка працює від розетки, її не рекомендується залишати без нагляду. Як тільки внутрішня частина взуття буде добре просушена, сушарку необхідно прибрати.
Як правильно сушити взуття

Коли взуття просушена, її поверхню рекомендується обробити засобом для взуття. Зазвичай обробляють поверхню взуття та для рівномірного розподілу кошти по поверхні взуття і при цьому взуття не втратила форму, перед обробкою у взуття знову поміщають щільний грудку паперу або спеціальні вставки як при сушінні. Дана вставка взуття дозволяє зберегти форму як під час сушіння і обробки взуття, так і під час зберігання.
Після обробки поверхні взуття спеціальним засобом, взуття залишають в приміщенні, щоб вона могла висохнути при кімнатній температурі. Коли взуття висохне, можна витягти з неї папір і поставити на поличку для взуття, щоб можна було її використовувати. Якщо взуття потрібно покласти на зберігання, то вставку з взуття не виймають.

Як правильно підібрати туфлі?

Як правильно сушити взуття